VIP Brother - Сезон 7, Тема 9

  • 93 788
  • 3 025
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 606


Предаването се излъчва всеки делничен ден от 20 часа по Нова телевизия!

1. ПРЕСЛАВА - гост 2. ГЪМОВ 3. ДЕЯН

4. КИЧКА 5. МОНИКА 6. СВЕТЛАНА

7. ИВО 8. ЛЮСИ 9. ЛУНА

10. ЕРНЕСТИНА 11. РИТОН 12. ДЖОРДЖАНО

13. КРИСТИНА 14. ДЖИНО 15. КАТРИН

БОГДАНОВ АНИТА КИРИЛ

КАТЯ

Полезни линкове:

Официален сайт
Гледай на живо NovaPlay
Facebook Big Brother Bulgaria


Архив:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8

от Мари....
https://drive.google.com/folderview?id=0B8Hhe961RmaffnZ6dm1OWnBt … M&usp=sharing

записи от живото


# 1
  • Мнения: 760
пу първа в новата тема

Спасих Кичка

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Маме! bouquet

Чудя се дали изобщо да спася някого..но все пак ще вотна на Кристина и Люси.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 398
Светлана разбра ли, че ще свършва брадъра? Или тя е някъде на Мелмак  Joy

# 4
  • Мнения: 15 659
Благодаря за темата.
Спасих Люси

# 5
  • Мнения: 10 995
Светлана разбра ли, че ще свършва брадъра? Или тя е някъде на Мелмак  Joy

Определено НЕ !  Wink заета е да се гушка в Здравеца и Ерничка Mr. Green

местя се от старата тема Маме  bouquet
Скрит текст:
1.Соня Колтуклиева - ох този надменен кукумицин и нея първа я изгониха от ВБ
2.Ваня Червенкова -  Mr. Green
3.Йоана Захариева - Йоана - това йоко в сезона с онзи змей гладен Червенякова беше ..скука
4.Мариана Попова - втора ерна с цигара и чорлава по цял ден  Sick скука!
5.Борислав Атанасов- Къртицата - все тая
6.Зорница Линдарева #Crazy Sick ееее аман от нечистоплътното Лудо Ленче ..няма какво повече ..
7.Елена Кучкова - сладурка
8.Петя Павлова -Пол беше във втория ВБ заедно с Азис и Десислава - пълна скука тип Кристина Димитрова
9. Ваня Джаферович-Съвайвър
10Ангел без  Моисей - той спечели Денсинг старс
11.Иван Ласкин- знаем си го
12.Женя Минчев - и той така

# 6
  • Мнения: 1 869
То па едни мъже - гей, пиянка, гном и май само Ваня Джеферович е свестен до колкото си спомням от някакви негови интервюта.

Сетих се за Никола Настески – Лестер, толкова позитивен и усмихнат беше в ББ 2012г..... Heart Eyes

Сценаристите, поканете Никола, малко смях няма да е излишен, че Червенкова като набере инерция няма спиране, само скандали ще гледаме.  Crossing Arms


докато го напиша и заключили темата, за новата  bouquet

# 7
  • Мнения: 34 792
Спасявам Кичка. Peace

# 8
  • Мнения: 9 702
И аз спасявам Кичка Simple Smile Честно казано не че ми е нещо симпатична ,ама другите са ми безкрайно противни  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 84
Ваня Джаферович бил приятел с Гъмов.Бях гледала  техни снимки от Фейсбука на Гъмов.

# 10
  • Мнения: 2 009
Спасих си Люско и Кичето  Whistling

# 11
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Светлана разбра ли, че ще свършва брадъра? Или тя е някъде на Мелмак  Joy

Определено НЕ !  Wink заета е да се гушка в Здравеца и Ерничка Mr. Green

местя се от старата тема Маме  bouquet
Скрит текст:
1.Соня Колтуклиева - ох този надменен кукумицин и нея първа я изгониха от ВБ
2.Ваня Червенкова -  Mr. Green
3.Йоана Захариева - Йоана - това йоко в сезона с онзи змей гладен Червенякова беше ..скука
4.Мариана Попова - втора ерна с цигара и чорлава по цял ден  Sick скука!
5.Борислав Атанасов- Къртицата - все тая
6.Зорница Линдарева #Crazy Sick ееее аман от нечистоплътното Лудо Ленче ..няма какво повече ..
7.Елена Кучкова - сладурка
8.Петя Павлова -Пол беше във втория ВБ заедно с Азис и Десислава - пълна скука тип Кристина Димитрова
9. Ваня Джаферович-Съвайвър
10Ангел без  Моисей - той спечели Денсинг старс
11.Иван Ласкин- знаем си го
12.Женя Минчев - и той така
Тю, да му се не види! Очаквах комбинацията ЧЕрвенкова-Захажаева-Минчев! А коя е тая Петя Павлова?

# 12
  • Мнения: 15 659
Ваня Джаферович бил приятел с Гъмов.Бях гледала  техни снимки от Фейсбука на Гъмов.

Може.
Не знам дали са приятели ,но Гъмов е родом от Стара Загора , а Ваня живее със семейството си там и е в управата на футболния им отбор " Берое".Преди е бил футболист
Но може и да са приятели или познати с Гъмов

# 13
  • Мнения: 12 932
Маме, благодаря за темата bouquet
Не спасих само Светланка, пък и знам, че ще изхвърчи утре - със или без моето неспасяване hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 8 885
Няма ли да ни омръзне тоя брадър - половин година ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт