Искам да кажа ... (61)

  • 46 527
  • 839
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Абе, да ви питам организирате ли  коледни тържества
за учениците с родителите от класа? Иде реч за парти
с DJ, тип дискотека, куверти и пр. щуротии... за деца 2 кл.
ми се вижда излишна суета и напън. Къде в гореописаното
е коледният дух ,че и веселбата... не вдявам?!

# 76
  • Мнения: 11 718
Софи, благодаря

Днес се почитат Св. мчци Мина, Виктор и Викентий
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/pochitame-sv.-mina-vikto … -imen-den-6045230

Моята щерка е Виктория.

# 77
  • Мнения: 14 372
Руми, да ти е жива и здрава щерката! Много да те радва! Много ми харесва това име!

Прибрах се! Срещата беше много успешна. Панаирът, който посетихме - не много интересен. Пътувахме спокойно и не можах да се скапя. Сега отиваме на седмичен пазар, после на гости. Много ми се иска просто да си легна... И за петък и събота пък ние сме канили гости, та пак ще има въртележка... Ама нищо, от това да се оплаква човек Simple Smile

Мър, и моята котка беше сърдита като и доведох мъжа ми. Съскаше го и го гледаше с подозрение. Като легнехме демонстративно се пльосваше между мен и него.... Не разбирали. Ама сега са страшна партия.

Другото ми излетя от главата...

# 78
  • София
  • Мнения: 17 370
Ох, моят котак пък, понеже аз изобщо не го гушкам, галя, гмеча и мачкам, прие мъжа ми с отворени обятия  Laughing

# 79
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Наистина беше прекрасен есенен ден днес!
Ние отскочихме до Банкя, да си довърша малко работа там и да се порадваме на хубавото време.
Насадих и поседните луковици нарциси, подкастрих един декоративен лешник, че много се беше разпрострял, позаметох малко листа и то времето свърши.
Бергенията ми ( едно от първите пролетни цветя) цъфнала - не знам някакъв знак ли е или просто топлото време я е подлъгало. Joy

Харесвам всички сезони аз, само бих ги поразпределила другояче: един месец красива есен, един месец (около Коледа) снежна зима - и скиорите са хора, при това симпатични, два месеца пролет (да се порадваме на цъФтята) и останалото - лято.

Онна, Катерачката ми легна на сърцето - обичам смели и подвижни деца.

Руми, честита да е именячката, св. Мина да я закриля!

# 80
  • Мнения: 11 718
Благодаря момичета.

Благодаря, Светалчо. Св. Мина да закриля да всички ни  Hug

При нас откриват нова школа. Ще има интересни неща за децата. Още не са сформирани напълно групите, но се надявам да успея да съчетая графика на децата и да ги запиша на Хип-Троп.
Комбинация между хип-хоп и народни танци  Laughing

# 81
  • Мнения: X
Хип-Троп. Grinning Наистина ли има такова нещо? Ще е интересно да се види.

# 82
  • Мнения: 11 718
Ето едно клипче, интересно изглежда

https://www.facebook.com/501733149983229/videos/540216232801587/

# 83
  • Мнения: X
Забавно ми се струва. Във всеки случай се изразходва енергия, това е добре.

# 84
  • Мнения: 11 718
Това е и моята идея, малко тренировка.
Умните глави нали решиха да намалят и без това ограничените часове по физическо  ooooh!

# 85
  • Мнения: 13 028
Момичета, честит празника на българското семейство! Бъдете щастливи и здрави, нека злото подминава домовете ви, мъжете да работят, да не придирят за ред и храна, децата да са мили и добри, свекървите мълчаливи и Тонкинста специално на друг континент:) Абе мир да има и хармония!
Преди малко се прибрах, лудница е, ама на оживях кораво дЪрво  съм, ей:) За сега се справяме с водата, не сме раздавали кофи:) Да видим утре как ще е. Не съм си виждала децата цял ден, сега като си дойдох те вече бяха отишли на бебешки рожден ден, липсват ми. По случай празника мъжът ми сготвил...салата:)) Все файда, без хич по зле:) Та рупам зеле с риба тон, ни имам желание, ни време да готвя.
Руми, да ти е здрава именичката, ако има други и те да се чувстват поздравени!

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Това е и моята идея, малко тренировка.
Умните глави нали решиха да намалят и без това ограничените часове по физическо  ooooh!

Е, на обяд слушах, че са решили да ги запазят  Rolling Eyes

# 87
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Честит имен ден, ако има празнуващи!

А, видях, дъщеричката на Руми - да е жива и здрава! И Виктор на Ванини също!  Hug

Жаки, денят на християнското семейство е на 21 ноември!  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 23 124
Жаки, може би има предвид, че Св. Мина е покровител на семейството и от там да го е навързала като празник.

# 89
  • Мнения: 13 028
Да де, аз Свети Мина го броя за закрилник на семейството и от там и празника, на 21 пак ще ви честитя Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт