Искам да кажа ... (61)

  • 46 512
  • 839
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 825
Хахах, дори самата аз като го писах три пъти проверих дали не съм написала катеричка вместо катерачка  Laughing

Руми, честит имен ден на момиченцето ти!

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Аз съм на път да заобичам есента. Много е хубаво средата( почти) на ноември да съм по сандали и тениска  Heart Eyes Ако и зимата ми позволи да си нося балеринките, а не да обувам боти, ще заобичам и зимата  Mr. Green

Ако си верно още по сандали (аз по-скоро боти бих сложила в момента, краката са ми все студени), то зимата спокойно ще я изкараш по балеринки.



По обяд и следобед като излизам, съм по сандали. Надвечер захладнява и обувам балеринки( на босо, много ясно). Много ме успокояваш  Laughing Чакам багаж от Бг, бабите са ни сложили ботите, да видим ще ни влязат ли в употреба. Малката упорито отказва и тя да остави сандалите, голямата ходи с кецове.

При нас текат 5 дни фиести. Голямо чудо, ей! Заря в 8 сутринта не бях виждала, а тук ги гърмят през 2-3 часа. На различни места в града се провеждат различни мероприятия, всички са по улиците, ядат, пият и се веселят. Отвсякъде гърми музика, хвърлят бомбички и фойерверки, танцуват и пеят. Много е яка атмосферата, жалко, че децата са на училище( понеже не учат в самия град, нашето училище си работи; другите почиват) и излизаме само за по 2-3 часа вечер.

# 62
  • Мнения: 22 036
Тарталета и Яна, дразните с вечните ви фиести  Hug. Искам и аз. Аз, само с климат мога да се хваля. Искам и климат и фиести като при вас.
Флорче, при тях климата е като при мен. И аз ходя по сандали през май, че и юни, юни се равнява на ноември.

# 63
  • Мнения: 1 207
Знам, Даун, аз съм на 40 км от Тарталета, но сандалите отдавна съм ги скрила. Около мен наистина има хора, които са още по сандали, както и такива, които са извадили ботушите.

Аз местните фиести не мога да ги понасям. Интересно и зрелищно беше първият път, но дотам. Изобщо, като цяло, испанците ми идват прекалено шумни и въодушевени, като пренавити са ми. Аз съм интроверт човек и подобна непрекъсната гюрултия около мен ме изморява.

# 64
  • София
  • Мнения: 23 107
Руми, жива, здрава и засмяна да е щерка ти.  bouquet

Прочетох ви по диагонал, само едно запомних - Тони, как така дал почерпка само на 4 деца.
Аз, ако съм ще ми се свие сърцето, като гледам другите. А не съм особено емоционална.
Слава богу децата (Кати и още едно момиченце от класа й, което ходи на танци) ни го казаха просто като информация и не са се почувствали зле от постъпката на този льольо. Обаче ако още веднъж го направи, лично аз ще му занеса книжка с няколко хиляди стикера, за да ги раздава като поощрение, вместо да раздава сладки. Този индивид замества каката-титулярка, така че ще го изтърпим още две седмици.

Фиестите не ме привличат, но сиестите - много.  Grinning

# 65
  • Мнения: 697
Последни слънчеви дни, може би.

Харесвате ли есента?
Аз я харесвам, но да е суха и ветровита, не обичам да вали и да има мъгла. Тия дни е прекрасна.


Да, наистина са последните слънчеви дни!
А аз харесвам само цветовете на есента! Когато започне да духа и да вали, когато стане мрачно навън.. не, не е моето нещо:)

# 66
  • Мнения: 7 171
Здравейте момичета. Хубав де - слънчев и сравнително топъл.
И аз съм от тези, които бленуват вечно лято  Laughing

Днес малката ми дъщеря има иман ден. Да е жива и здрава.

Прочетох ви по диагонал, само едно запомних - Тони, как така дал почерпка само на 4 деца.
Аз, ако съм ще ми се свие сърцето, като гледам другите. А не съм особено емоционална.
Вярно хубаво е да се поощряват децата, които полагат усилия и достигат определени успехи (Она, честит медал на момчето, знам колко е трудно състезанието) ама това неговото е прекалено.
Гадняр  Crossing Arms

Жаки, трудна седмица, дано мине бързо  Hug

Да е жива и здрава. Какъв имен ден е днес?

Тонке, не го съди строго. Обясни му, че е много обидно за "ненаградените" деца. Може да няма опит и да не е видял друго. Дайте му шанс. Ако не си коригира поведението, тогава го насоли.

# 67
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Честито на всички именици днес!

Тук може и да нямаме типичните сезони, ама пък времето се променя буквално за минути. Вчера, докато беше слънчево и топло, стана мъгливо и топло. И това в рамките на час. Ето галерия от снимки, публикувани във вестника:
http://www.elcorreo.com/fotos/bizkaia/201511/10/repente-niebla-i … 198153795-mm.html

Като излязох, от влагата косата ми беше нещо средно между прическите на Даяна Рос и Тина Търнър. Иначе половин час я приглаждах преди разходката  Joy.   И тук може да видят хора по сандали и тениски редом до такива с ботуши и якета. Вчера температурата бе 17-18 градуса към 18 часа.

# 68
  • Мнения: 7 171
Честито на всички именици днес!

Тук може и да нямаме типичните сезони, ама пък времето се променя буквално за минути. Вчера, докато беше слънчево и топло, стана мъгливо и топло. И това в рамките на час. Ето галерия от снимки, публикувани във вестника:
http://www.elcorreo.com/fotos/bizkaia/201511/10/repente-niebla-i … 198153795-mm.html

Като излязох, от влагата косата ми беше нещо средно между прическите на Даяна Рос и Тина Търнър. Иначе половин час я приглаждах преди разходката  Joy.   И тук може да видят хора по сандали и тениски редом до такива с ботуши и якета. Вчера температурата бе 17-18 градуса към 18 часа.


Яна, трябва да кандидатстваш за PR на Билбао!

Ходила съм в Испания, дори съм стояла там повече от месец на специализация (Барселона). Билбао доскоро би била последната дестинация, която би ме привлякла. Сега обаче ми се ходи! Особено като разбрах, че си имате Майка и Гугенхайм.  Laughing

# 69
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Софи, ако трябва да съм честна, допреди да се появи възможността да дойдем тук, нищо не знаех за Билбао. Първата ми асоциация бе "ЕТА, баските сепаратисти", предполагам и не само моя. И не мислех, че след годините в Барселона може да харесам друг град. Е, доволна съм, че Билбао изцяло опроверга страховете ми. Много спокоен, уреден и цветен град е, идеално съчетание на планина и океан.

А за предложението ти - освен да потърся работа в Туристическия център или към някоя такава агенция  Joy.

# 70
  • Мнения: 22 473
Днес ми е малко по-спокоен ден и намерих време да се разпиша.

Времето е много ветровито при нас, което го прави леко неприятно. Като цяло е топло обаче.

Честито на празнуващите днес! Живи и здрави!

# 71
  • Мнения: 7 171
Къде се скри Касита? Много съм и ядосана! Зариби ме пак с Papa Pear и зачезна.  Laughing Играя я на два айпада.  #Cussing out

# 72
  • София
  • Мнения: 23 107
Тонке, не го съди строго. Обясни му, че е много обидно за "ненаградените" деца. Може да няма опит и да не е видял друго. Дайте му шанс. Ако не си коригира поведението, тогава го насоли.
Софи, изобщо няма да се разправям с този момък. Още две седмици и ще се върне титулярката.
Дано през това време не сътвори по-голям гаф.  Wink

# 73
  • Мнения: 7 171
Тонке, не го съди строго. Обясни му, че е много обидно за "ненаградените" деца. Може да няма опит и да не е видял друго. Дайте му шанс. Ако не си коригира поведението, тогава го насоли.
Софи, изобщо няма да се разправям с този момък. Още две седмици и ще се върне титулярката.
Дано през това време не сътвори по-голям гаф.  Wink

Научи го, бе Тонке! Чак в Австралия ще ходиш за сърфисти. Тук танцьорчето ти е под носа, Бионсе! Имаш повод, ти се дърпаш.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 291
 Тонка, не оставяй Бионсето, ако не за сладките намери нещо друго.

при нас си се води зима, но съм по къс ръкав и сандали Twisted Evil но Билбауски фиести няма Sad

Общи условия

Активация на акаунт