Искам да кажа ... (61)

  • 46 493
  • 839
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Трябва да спра да чета в "образователния" сектор на форума. Само се дразня и беснея вътрешно.
В "готварския" поне ще измисля вечерята  Laughing

# 46
  • Мнения: 22 036
Тонка, да те подразня ли? Днес беше 30 градуса и занапред ще е все така до май Simple Smile.

Ха ха, Веси и аз чета готварския за идеи, че е много трудно Simple Smile.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Трябва да спра да чета в "образователния" сектор на форума. Само се дразня и беснея вътрешно.
В "готварския" поне ще измисля вечерята  Laughing
Забавата е в "Семейни отношения".

# 48
  • sofia
  • Мнения: 8 938
О, то там е по-скоро за рев, отколкото за смях.......

# 49
  • София
  • Мнения: 23 097
Тонка, да те подразня ли? Днес беше 30 градуса и занапред ще е все така до май Simple Smile.
... когато ще паднат до 20.  Crossing Arms
Как да не се изям от яд, кажи!

# 50
  • София
  • Мнения: 6 173
Ще съм кратка и изчерпателна - мразя и есента, и зимата!
smile3521 И аз, и аз. Искам да се редуват само юли и август.

Вчера са в училище са ударили малкото с топка. Паднала е и си е ударила главата. Малко ме стресна, но днес вече е добре. Питам я дали ще ходи на училище, а тя с усмивка ми отговаря "Господина от Пирогов каза да си почивам". Още не е тръгнала на училище и вече се скатава.

# 51
  • Мнения: 11 680
Здравейте момичета. Хубав де - слънчев и сравнително топъл.
И аз съм от тези, които бленуват вечно лято  Laughing

Днес малката ми дъщеря има иман ден. Да е жива и здрава.

Прочетох ви по диагонал, само едно запомних - Тони, как така дал почерпка само на 4 деца.
Аз, ако съм ще ми се свие сърцето, като гледам другите. А не съм особено емоционална.
Вярно хубаво е да се поощряват децата, които полагат усилия и достигат определени успехи (Она, честит медал на момчето, знам колко е трудно състезанието) ама това неговото е прекалено.
Гадняр  Crossing Arms

Жаки, трудна седмица, дано мине бързо  Hug

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз съм на път да заобичам есента. Много е хубаво средата( почти) на ноември да съм по сандали и тениска  Heart Eyes Ако и зимата ми позволи да си нося балеринките, а не да обувам боти, ще заобичам и зимата  Mr. Green

# 53
  • Мнения: X
Руми, да ти е живо и здраво момичето!

Аз не съм в час и не знам кой празнува днес. Почти съм готова с готвенето вече и смятам да поизляза. И днес времето е хубаво.

# 54
  • Мнения: 4 785
Аз във всеки сезон съм си намерила какво ми харесва - на есента обичам цветовете, топлата есен разбира се, мъглата също, само да не вали. Тиква, мед, канела... А зимата я обичам заради Коледа, ама много я обичам заради това, аромат на всякакви сладки, топло да е в нас, а аз да съсипвам печката  Mr. Green Пък и ски се карат, никак не е лошо.

Снощи котаракът ми прости най-официално, но иначе не е злопаметен - отне му 5 години само!  Shocked, за да дойде пак да спи при мен. Нооо за сметка на това цяла нощ мърка, гушка се, меси с лапи, направо беше откачил. И аз откачих де  Mr. Green Да не говорим, че се събудих от изтръпване на крака, а той легнал отгоре прасето му с прасе и меси козунаци, ама от тежестта му, леко ми беше спряло кръвообращението. Пък майка ми се притеснила къде е, защото всяка вечер между 00 и 01 ч. й тропа на дръжката на вратата да влиза. Но все пак като доведох мъжа ми вкъщи, котаракът не само, че не ми "проговори" 6 месеца, ами не ми даде и да го пипна. И никога вече не си легна при мен, при положение, че всяка божа вечер спеше в една и съща поза при мен.

Тони, Бионсето е кретен, честно  ooooh!
Руми, много здраве да й носи името!

# 55
  • Мнения: 1 207
Обожавам есента, любим сезон, но такава, каквато е в Бг, тук изобщо не се усеща по същия начин.

Скрит текст:
Аз обичам мъглата...
Мъглата е нежна.
Натежало от обич небе.
А над нея Луната
на тънички прежди
свойте тайни свенливо преде.
И е някак
безкрайно
безумно
красиво,
и бетонният град става друг.
Сякаш някаква приказка
кротко пулсира
в уморената градска гръд.
А мъглата го гали...
прегръща го бавно
и шепти непонятни слова.
Във очите му тихо
се промъкват сияния.
И блестят, и блестят, и блестят.
Аз обичам мъглата...
И когато порасна,
бих желала да стана Мъгла.
Да съм бяла и шепотна.
Всепоглъщащо ласкава.
Лудо влюбена в Нощния Град.

Онна, като фен на скалното катерене много се накефих на дъщеря ти. Ако имаш възможност, води я понякога в някоя зала, много хубав спорт е катеренето.  

Днес ми е ден с детето. Вземам си го от училище и е само мой след това. Обичам си ги тези дни. Имаме време да напазаруваме, да сготвим, да си напише домашните, да се видим като хората.

Аз тепърва влизам в ритъм по отношение на спорта. В неделя ходих на body pump, имам жестока мускулна треска.

Изтървала съм драмата на Жаки с водата, но пожелавам леко да минава.

Аз съм на път да заобичам есента. Много е хубаво средата( почти) на ноември да съм по сандали и тениска  Heart Eyes Ако и зимата ми позволи да си нося балеринките, а не да обувам боти, ще заобичам и зимата  Mr. Green

Ако си верно още по сандали (аз по-скоро боти бих сложила в момента, краката са ми все студени), то зимата спокойно ще я изкараш по балеринки.

# 56
  • Мнения: X
Мър, ама много ревнив този котарак. Crazy И после животните не разбирали. Разбират, че и ревнуват на всичкото отгоре. Но важното е, че томахавката е заровена. Grinning

# 57
  • Мнения: 7 171
Добро утро! Днес ми изглежда един разкошен ден. Грее слънчице и духа топъл вятър - перфектно!

Една катерачка да ви покажа
Скрит текст:
Това момиче няма никакъв страх от височини, скорости и всякакви други екстремалности. А момчетата ми са по-предпазливи.

Аз прочетох "катеричка", и търся да видя катеричка.  Joy

# 58
  • Мнения: 15 033
Руми, да е жива и здрава. Честито на всички именници, ако има и други такива.

# 59
  • Мнения: 11 680
Благодаря, честито и на другите именници.

Софи, и аз прочетох катеричка.
Изобщо не си и помислих, че е нещо друго - отива ѝ, много е сладка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт