Искам да кажа ... (61)

  • 46 490
  • 839
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 992
Събудих се в пет и не можах да заспя повече, тревожно ми е заради проблемите в работата. Предстои много дълъг и натворен ден, а аз съм недоспала и не починала. Отивам на фитнес за час, дано физическото натоварване ме освободи малко психически. Времето е хубаво, само за разходки, но няма как да стане. На всички ви желая спорен ден! Алечка, да минава бързо срещата и ад се прибереш да си починеш Hug

# 31
  • Мнения: 2 457
И на мен ми е ден за фитнес, , въпреки, че нещо ме мързи, но след като ти си станала в 5  и ще ходиш, направо ме хвана срам да мързелувам, при положение, че съм се наспала. Отивам и аз. Peace

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добр'утро,група  Hug!

Есенна умора ли е,що ли...заспивам в 23 и в 7.30 едвам отлепям  ooooh!,трябват си ми 10 часа сън,ама-няма  Crossing Arms.

Ще ходим по моя край другата седмица, с младежа  Heart Eyes,неочаквана ваканция ще има и за него,и за татко му  Crazy.

В класа момчетата стават все по-груби,агресивни и вулгарни  Sick.Вчера се били,псували...деца,с които се събираме и с родителите се познаваме  Rolling Eyes.До тук бяхме със съвместните мероприятия  Stop

Алечка,лек път и успешна среща  Peace

Жакиooooh!  Hug,4-дни без вода  ooooh! ми звучи безнадеждно за хотел  Tired.Дано мине по-леко от очакваното  Praynig!

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 08:54 от GeNa

# 33
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро. Като видях как се подава слънцето рано сутринта и направо ми се усмихна всичко!
Жаки, дано да ти е по-спокоен от предвиденото деня! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 10 825
Не че е много успокоително, Гена, но поне знаеш че ви е последна година в този клас.

# 35
  • Мнения: 2 457
О, аз нашите момчета в първи клас ги чувам да псуват, ти... ooooh! Crazy

# 36
  • Мнения: 15 033
На втората седмица в градината, синът ми научил псувня, та ме пита какво значи. Добре, че се разбрахме и вече не я повтаря. Не мога да си представя какво ме чака нататък.
Алечка, лек път и ползотворна командировка.
Жаки, дано пък нещата ви се наредят и не е чак толкова тежко положението с водата.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не че е много успокоително, Гена, но поне знаеш че ви е последна година в този клас.
И синко така каза, дано е така  Peace....че повече набляга на тениса,вместо на математиката  Thinking

Онна,кога сте на пулмолог? Честит златен медал на математика ти Peace!

# 38
  • Мнения: X
Ако времето се задържи така поне до декември, ще бъде чудесно. Това ще е прекрасна есен. Simple Smile
Красив сезон е, но без мъглите и дъждовете.

# 39
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Обичам всички сезони. Не харесвам само мъгла. Малко ме е яд на вятъра сега, че обрули листата и бързо оголяха дърветата.

Синът ми в ДГ се беше научил да плюе  Sick и да пасе треволяци. В училище не съм чувала да се псуват, а беше в обикновено държавно.

И моите са с 2 години разлика, но поне са само два броя. В момента съм седми клас с девойката, но при все че ми е преговорна година, с училищния материал съм почти на Вие.

Жаки, сигурна съм, че ще се размине много по-леко от очакваното  Peace

Аз пък тръгнах на  box Много съм зле с координацията  Embarassed

# 40
  • Мнения: 2 576
Обичам есента и определено ми липсва  Tired
Не ми харесва обаче раното стъмняване.

ММ ме взема днес с него да му помагам, а аз откакто съм дошла съм седнала и пия кафе  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 23 096
Ще съм кратка и изчерпателна - мразя и есента, и зимата!

# 42
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Красива и благодатна есен имаме тази година  Laughing. не мога да се оплача, харесва ми!
На фитнес и аз се опитвам да ходя преди работа, но трудно ми се получава. Вечер не успявам да легна на време, а като не съм се наспала ми мнооооого терсене. Проблемът всъщност е докато отида във фитнеса, като се раздвижа ми е супер.
Тази нощ малкия нещо се стресна на сън-разпищя се и подскочи в леглото. Наложи се да го събудя да се успокои. Беше в 4 часа... така и не заспах до 6 когато звънна часовника да ставам. Дали съм се наспала  Thinking

# 43
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Харесвам есента, много и всякак!
Снощи си легнах в 9 и днес вече съм човек.

# 44
  • Мнения: 2 352
Такава перфектна есен от много години не е имало. Разкош. Дано да задържи до средата на декември така.

Общи условия

Активация на акаунт