Искам да кажа ... (61)

  • 46 492
  • 839
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 188
Ах, Янче, зимам прасето и идвам.

# 16
  • Мнения: 3 867
Сандо, зелето не се ли слага по Димитров ден? Айде слагай го, че да има за Коледа.  Simple Smile


# 17
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Ах, Янче, зимам прасето и идвам.
Готово, съгласи ме! Ма не е зле и някоя и друга зелка да вземеш, пиенето е осигурено  Joy. И останалото ядене - също е.

# 18
  • Мнения: 10 503
Есента ако е като вчера и днес и аз я харесвам. Ако е сива, студена и дъждовна ми действа депресивно.
Благодаря и аз за темата, Лиляна! 🌷

# 19
  • Мнения: 4 188
Ах, Янче, зимам прасето и идвам.
Готово, съгласи ме! Ма не е зле и някоя и друга зелка да вземеш, пиенето е осигурено  Joy. И останалото ядене - също е.
   Ако ще нося и прасе и зеле, по- добре вие идвайте. Пиене и у нас има. Хохо, обичам Коледа. Тъкмо съм направил шкембето, мога и да се дегизирам.Ще раздавам празни кутии, пълни с целувки.

# 20
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Виж какво, я по-добре само зеле носИ. Тук месо има всякакво.  Joy

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дали ще е приятна комбинацията риба или морски дарове с кисело зеле? Някой пробвал ли е?

# 22
  • Мнения: 4 188
Представяш ли си ме с бидона в самолета, хохо. И как ще засмърди като развъртя капака, противогази ще трябва да раздават, леле, мале, Яниии.

# 23
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Дали ще е приятна комбинацията риба или морски дарове с кисело зеле? Някой пробвал ли е?

Звучи ми малко...внезапна една такава комбинация. Просто по звучене, не за друго.

В Гърция често се поднася лятна туршия към морска храна, приятно е. Тъй че - защо не.

Аз смятам експериментите в кухнята за задължителни.

# 24
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Абонамент за сп. " Мурзилка". Аз ли съм най- дъртия тук?

Не си ти. Аз съм. Joy

Янтра, ама така смешно говориш за сериозни неща, винаги ме разсмиваш.
Ти обаче така ще си затвърдиш материала потретвайки го, че после, когато станеш баба, ще си номер 1. Насън да те бутнат, всичко ще си знаеш.

Риба с кисело зеле - и на мен ми звучи внезапно. Joy
Да не говорим за морските дарове...

Обаче се сетих за един приятел, който твърди, че уискито най му се услажда с кисело зеле. (Той пие само от 12-годишно нагоре, обича си се и си се глези). Страхотно си вървяло, според него. Лошото било, че в ресторант не можел да си поръча тази комбинация. Joy

Тъй че, трябва да се пробва. Аз съм на този принцип - да се пробва. Най-внезапни комбинации понякога се оказват печеливши.

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 00:09 от svetal4o27

# 25
  • Мнения: X
Аз съм от дъртите скучни и самотни лелки .
 Бях абонирана и за Юный Натуралист
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 14 307
Добро утро!
Само да се запиша, че тръгвам на път. Дано оцелея, наблъскала съм се с хапчета.

Есента я харесвам, ако е такава, като сегашната. С дъжд и мъгли ме депресира.

Хубав ден ви пожелавам!

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро! Днес ми изглежда един разкошен ден. Грее слънчице и духа топъл вятър - перфектно!

Една катерачка да ви покажа
Скрит текст:
Това момиче няма никакъв страх от височини, скорости и всякакви други екстремалности. А момчетата ми са по-предпазливи.

# 28
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Обожавам такава есен - красива, слънчева, цветна.
Снощи моят син си счупи малко парченце от зъба и беше много ужасен, ама така е като не внимава. Дано главата му поне оцелее.

# 29
  • Мнения: 761
Добро утро, обичам есента такава, като днес. Топла, слънчева, а не мокра и студена. Янта наистина ще си баба номер едно.

Общи условия

Активация на акаунт