♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 24

  • 54 372
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 16 938
Дефне с това идвам си-отивам си научава Йомер да и прощава.А и веднъш вече и прости нищо,че беше сложил една огромна стена.

# 691
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Гале, лъжата е това, което Йомер мрази най- много и която не прощава. Дефне го напуска и се връща, но не го излъгала, просто той не знае каква е причината. А като научи голямата лъжа, тогава ще е голямото изпитание за него и за любовта им.

# 692
  • Мнения: 16 938
Първо ще е много ядосан и след определен период от време ще започне да става по-нежен и мил.Но лесно няма да прости.

# 693
  • Мнения: 7 006
Съмнителни са тия двамата  newsm78 newsm78 съмнителнииии и с това едновременно пристигане  Thinking ще видим какъв заек ще изкочи, скоро ще се чуе  Naughty
Пристигат заедно защото до мястото се отива с лодка. Това е мястото където се е провело мероприятието.
Нергис и Онур пристигнаха сами. Не бяха заедно с ЕлБар, Синем, Мелиса и сценаристката  Peace

# 694
  • Мнения: 9 388
Аз викам тогава да се усъмним в Онур и Нергис. Защо пристигат само двамата, аджеба? Екранното приятелство дали не стана истинска любов! Това стил а ла турска жълтина.

 LaughingШегувам се, разбира се, правя си майтап със самите нас, дано не ви обидя.

# 695
  • Мнения: 16 938
Дани спокойно  Heart Eyes
Ама Баръш по едно време на интервюто му стана горещо,че чак се разкопча сакото,а и се облизваше по едно време.

# 696
  • Мнения: 7 006
Да ви успокоя, че Памир няма да ходи никъде.. Милано се отлага..  Mr. Green Mr. Green
Хайде пак на фантазиите..  Crazy Crazy Crazy


Скрит текст:
Нови от сета  Peace Peace
Скрит текст:

И още две стари Whistling Whistling
Скрит текст:
Ох, да си отдъхвам ли  Whistling  да се ядосвам ли?  ooooh!
Радва ме, че Памир остава, но превъплъщението му, както и на колегите му, ми идва в повече  Naughty  Прекаляват просто  Crossing Arms  То бива, бива да ги променят, но това вече си е просто гавра с актьорите  Naughty ooooh!


Сарде, мъж ти тук е по-зле и от на сгоден циганин брат му  ooooh!

 Загрозяват ги зорлем, срамота!  Twisted Evil

# 697
# 698
  • Мнения: 7 006
Аз викам тогава да се усъмним в Онур и Нергис. Защо пристигат само двамата, аджеба?
Нергис дойде на събитието съвсем сама. Онур кога е пристигнал - не съм видяла.  Peace


Ама Баръш по едно време на интервюто му стана горещо,че чак се разкопча сакото,а и се облизваше по едно време
Гале, за пакетЯ на Баръшко не казваш нищо, а като че ли беше загатнат Whistling Crazy


Ръката на Баръш е на мястото  си Heart Eyes Ама и нейната е където трябва  Peace



Елчин е видимо притеснена, смутена
Елчин - притеснена, Баръш бърбореше безспирно Crazy  Ако го бяха накарали в този момент да каже някоя скоропоговорка не го виждам  Mr. Green  Определено има нещо гнило в отношенията им  Whistling

# 699
  • Мнения: 9 388
О, Нежи, не съм разбрала поста ти. Разбрах, че са дошли заедно. Те нали ги интервюираха един след друг и затова явно съм решила, че това казваш.



добър вечер момичета
Скрит текст:
да взема и аз да се изкажа за Ашка макар че може и да повторя някой изказвания но и мен Дефне взе много да ме нервира с девическото си поведение и с несигурността която има и към нейните и към на Йомер чувствата той човека какво ли не направи а тя само от няколко откъслечни фрази ( когато той говореше с чичо си по телефона за спонсорите ) чула не до  чула се вкара в някви филми и го натири да върви при Из а после с едно "обърках се" се върна пак при него
 
относно Суде  толкова евтино да се предлага и така да се излага не е истина при положение че между тях никога не е имало нищо повече от една целувка след която Синан я отсвири ,а тя вече мечтае за сватба и за деца и адже ба как се появява от ней де си и се цопва във фирмата да работи без никой да я е викал  все едно е нейна

искрено се надявам Дефне да не изглупи пак и да се забърка с Дениз но всичко може да се очаква от режисьорите и сценаристите . Малко по малко почнах да губя интерес и не го чакам с такова нетърпение както първите серии те комшиите доказано са си по добри в драмите и трагедиите затова повечето им сериалчета са с кофти край поне моето мнение е такова

Габи, привет. Споделям твоите разсъждения напълно.

# 700
  • Мнения: 16 938
Какво да кажа за пакета.... Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 642
Нежи, имам тайна договорка с гримьорите да го загрозяват Памир, че нещо много му се лепят. Пък утре ще липсвам и да съм спокойна hahaha hahaha

# 702
  • Мнения: 7 006
Нежи, имам тайна договорка с гримьорите да го загрозяват Памир, че нещо много му се лепят. Пък утре ще липсвам и да съм спокойна hahaha hahaha
Ох, ще си отдъхна разгеле  Mr. Green  Щом е договорка просто  Crazy  Ама има и други варианти за спокойствието ти  Flutter  Пращаш при Памир Кориш и той само с поглед ще гони мухите  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 642
Чок мерси, Нежи за Кориш страхотен бодигард bouquet bouquet

# 704
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Изгледах си пак 21 серия с руските субтитри. И обърнах специално внимание на разговора на Исо с Дефне за Ясемин. Исо казва на Дефне, че ще "закопае" всеки, който я нарани. Не щЪ и да я мисля Яса, когато Исо разбере какви ги е свършила, пък Судето Синан ще я закопае. Ама за Яса имам все пак надежда- когато Йомер ѝ каза, че ще работят заедно, но никога повече няма да приятели, тя му каза, че се надява отново да спечели доверието му. Ще ми се образът на Ясемин да го развият в тази посока. Харесвам актрисата.
И последната песен. Знам, че е пускана, но още съм под въздействието ѝ. Затова ме извинете  Praynig

https://www.youtube.com/watch?v=SEz2jKwbIeE

Общи условия

Активация на акаунт