♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 24

  • 54 251
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 000
Песента е невероятна  dazzler1 dazzler1
Сигурно съм я слушала над 10 пъти, толкова силна и въздействаща. Края го изживях заедно с Йомер   newsm53

# 706
  • Мнения: 154
О, Нежи, не съм разбрала поста ти. Разбрах, че са дошли заедно. Те нали ги интервюираха един след друг и затова явно съм решила, че това казваш.



добър вечер момичета
Скрит текст:
да взема и аз да се изкажа за Ашка макар че може и да повторя някой изказвания но и мен Дефне взе много да ме нервира с девическото си поведение и с несигурността която има и към нейните и към на Йомер чувствата той човека какво ли не направи а тя само от няколко откъслечни фрази ( когато той говореше с чичо си по телефона за спонсорите ) чула не до  чула се вкара в някви филми и го натири да върви при Из а после с едно "обърках се" се върна пак при него
 
относно Суде  толкова евтино да се предлага и така да се излага не е истина при положение че между тях никога не е имало нищо повече от една целувка след която Синан я отсвири ,а тя вече мечтае за сватба и за деца и адже ба как се появява от ней де си и се цопва във фирмата да работи без никой да я е викал  все едно е нейна

искрено се надявам Дефне да не изглупи пак и да се забърка с Дениз но всичко може да се очаква от режисьорите и сценаристите . Малко по малко почнах да губя интерес и не го чакам с такова нетърпение както първите серии те комшиите доказано са си по добри в драмите и трагедиите затова повечето им сериалчета са с кофти край поне моето мнение е такова

Габи, привет. Споделям твоите разсъждения напълно.
bouquet

# 707
# 708
  • Мнения: 280
Ооох, хубаво си конушите в 90% от времето за този Ашк - няма лошо - радвам Ви се -само дето аз не съм го загледала, но - и да попитам някакъв фраг - за Статуса има ли , няма ли?

# 709
# 710
  • Мнения: 12 828
#new #set с поклонницей.. Поклонница:

"На съёмках был ветер. Все немного отдыхали от съёмок. Я пыталась сфотографировать их, но фото были неудачными. Эльчин стало холодно. Барыш смотрел на неё, и дал ей плет. Эльчин посмеялась."





Няма изпускане,плътно до него Heart Eyes



# 711
# 712
# 713
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 714
# 715
# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

На заден план някои си прави селфи.
Скрит текст:

# 717
  • Мнения: 2 533
Ооох, хубаво си конушите в 90% от времето за този Ашк - няма лошо - радвам Ви се -само дето аз не съм го загледала, но - и да попитам някакъв фраг - за Статуса има ли , няма ли?
Нищо ново за съжаление.  ooooh! Освен снимките, които Темпи и Ванчето публикуваха. Утре вечер ще се надявам на фрагман, но... Whistling

# 718
# 719
  • Мнения: 2 533
Алекс е превела един от най - забавните моменти в последния епизод на Статуса Heart Eyes
Алекс  bouquet както и на целия екип, който работят по превода  bouquet bouquet
http://m.vbox7.com/play:27f1995b26

Общи условия

Активация на акаунт