Дискова херния - 12

  • 158 661
  • 742
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Здравейте! Simple Smile Аз не знам дали писах, ама си взех ензими и ги пия, но какъв ефект трябва да се очаква от тях при нашето положение?
Laughing
Ако ги пиеш с вино ще имаш по-голяма полза. Обаче ако пиеш само вино, ще е същата.

# 16
  • На планетата земя
  • Мнения: 757
Аз никаква полза не усетих от тези ензими.

# 17
  • София
  • Мнения: 117
И аз съм в ДианаМар (Павел баня) в момента. Хубаво е, но си е прилична инвестиция... Докторът, който преглежда, е най-добрият в околията.

Би ли дала малко повече подробности относно цени и процедури. Ти ли беше писала, че си с детенце? Моето е на 6г и ми се ще ако ходя, да я взема с мен.
Аз бях в Баня Карловско през юни, доволна съм. Но при мен ефекта беше краткотраен. Два месеца след това болките почнаха да се засилват, преди седмица излязох от болница. След такъв ударен коктейл няма начин да не се почувствам по-добре за сметка на един куп странични ефекти. Слагаха ми дексаметазон 2 х 20 кубика + манитол и т.н. В момента пия габагамма 300 мг 3 пъти дневно. От кортикостероидите съм като плондир, не мога да си закопчая дънките, отделно ми се вие свят.
Да попитам знаете ли след колко време ще изчистя тази отрова от организма си?

# 18
  • Мнения: 14 297
Kari, месеци са нужни да се прочисти организъма от кортикостеоридите. И аз имах много странични ефекти. Пиех чай от бял трън, да си помогна малко...

# 19
  • Мнения: 377
Суровоядна диета, чайове, гладуване периодично (пълно или частично). Движение, за да се изпотите и изкарате през порите токсините. На първо време това се сещам. Има начини да се помогне на организма за детоксикацията.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 704
На мен ми отне 2 г. да се изчистя от КК ...

# 21
  • На планетата земя
  • Мнения: 757
И аз съм в ДианаМар (Павел баня) в момента. Хубаво е, но си е прилична инвестиция... Докторът, който преглежда, е най-добрият в околията.

Можеш ли да разкажеш какви точно процедури ти правят .
Редактирам се,видях цените на пакета какви са.

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 13:47 от BUBA_k

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Много течности трябва да се пият според мен. А какви може да са последиците/реакциите от тези кортикостероиди? Питам, защото и аз бях една седмица на коктейли в болницата, голямо преливане падна, но не усещам нещо особено като странични ефекти. Преди 2.5м беше това.

# 23
  • Мнения: 14 297
Аз се изпъпчих, напълнях и ми се разбута цикъла. Майка започна да получава силни световъртежи и и се разбута цикъла, ама тя беше на конски дози.

# 24
  • Мнения: 2 011
За  детоксикация  аз приемам  червено  цвекло в по-големи количества.  настъргвам си го  заедно с  1-2 ябълки .
 Другия продукт, който използвам  за детоксикация е  Мадал Бал - кленовия  сироп. 
 Другото , което консумирам  почти  ежедневно е  целината  на  глави - всеки ден  се изяжда  парче целина голямо колкото  яйце.  Топяла шипове казват  ....  ама  знае ли се   newsm78

# 25
  • Мнения: 2 021
 Hug

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 18:24 от Трънка Бодливкова

# 26
  • Мнения: 5 459
Добре де, на мен сега като ми откриха и фибромиалгия как да разбера, кога ме боли от нея и кога от дисковите хернии м?  #Cussing out

# 27
  • На планетата земя
  • Мнения: 757
Добре де, на мен сега като ми откриха и фибромиалгия как да разбера, кога ме боли от нея и кога от дисковите хернии м?  #Cussing out

Как по-точно ти откриха фибромиалгия?

# 28
  • Мнения: 5 459
Добре де, на мен сега като ми откриха и фибромиалгия как да разбера, кога ме боли от нея и кога от дисковите хернии м?  #Cussing out

Как по-точно ти откриха фибромиалгия?
Ами лекувах се за депресия и като споменах един куп симптоми на пси и започна да ми натиска разни болезнени места, та после ме изпрати на ревматолог и така.....

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Какво е JP? newsm78
Иначе за стигането до болница - линейка е вариант, в спешното и оттам в отделение. Аз поне така направих, но успях да стигна до такси и някакси с него до болницата, в Токуда бях.

Общи условия

Активация на акаунт