Дискова херния - 12

  • 159 051
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 961
Jp aз го рaзбирaм кaто личен лекaр.

# 31
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
Мхм. GP е тогава. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 043
Актуализирайте си информацията от 1 страница!
Очаквах помощ от "приятел в нужда се познава",
а получих от "ти мен разбираш ли ме на х'англичански"  ooooh!
Благодаря ви за вниманието и съветите!

# 33
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
Аз предложих вариант. След като никой не пише конкретно, значи няма опит с това, което питаш.

# 34
  • Мнения: 165
Здравейте,
И аз се включвам във вашата темичка, имам медианна и парамедианна дискова херния с дистална миграция на ниво L5 S1.За мое огромно щастие след ужесточена борба в момента не изпитвам болки, но всеки ден се грижа това да се запази.

# 35
  • Мнения: 239
Здравей,а би ли споделила какви мерки вземаш против болките,явно са успешни и биха могли да помогнат на някои от нас.

# 36
  • Мнения: 165
Процесът беше много дълъг. На кратко, започна се с инжекции Флостерон, след това нестероидни противовъзпалителни плюс Милгама.Проведох курс на лечение с озонотерапия след това физиотерапия на 6 месеца и редовно ходя на йога и пилатес плюс загърнат кръст, топли крака и пазене от течение и натоварване.

# 37
  • Мнения: 32
Загуба на сетивност оправя ли се някак си. Много е досадно. От страни на дупето имам притъпена чувствителност. Имам едно щипане и сърбежи от време на време ама като реча да се почешам и все едно имам залепено нещо отгоре и направо откачам. Има ли други в това положение.

# 38
  • Мнения: 377
Загуба на сетивност оправя ли се някак си. Много е досадно. От страни на дупето имам притъпена чувствителност. Имам едно щипане и сърбежи от време на време ама като реча да се почешам и все едно имам залепено нещо отгоре и направо откачам. Има ли други в това положение.
Минал съм по този път. Ще мине бавно. Не ги мисли толкова в детайли нещата.

# 39
  • Мнения: 199
Моля споделете за алтернативно лечение на дискова херния на врата?

Но, моля, който е изпробвал! Нямаме време за проба-грешка на добавки и нечий бизнес, нали?

# 40
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
При УЗ слагали ли са ви повече от един препарат, за различно действие?

# 41
  • На планетата земя
  • Мнения: 765
При УЗ слагали ли са ви повече от един препарат, за различно действие?

Не!

# 42
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
Не, защото не трябва или не, защото така? Simple Smile Питам понеже вече 2 пъти ходих на УЗ при един доктор и комбинираха Волтарен с Арника и накрая едно охлаждащо-загряващо. Сега на ново място ще ходя и ми казаха никакви смесвания, само Волтарен.

# 43
  • На планетата земя
  • Мнения: 765
Не, защото не трябва или не, защото така? Simple Smile Питам понеже вече 2 пъти ходих на УЗ при един доктор и комбинираха Волтарен с Арника и накрая едно охлаждащо-загряващо. Сега на ново място ще ходя и ми казаха никакви смесвания, само Волтарен.

Никой не ми е предлагал комбинации,винаги правя само с волтарен.

# 44
  • Мнения: 32
Аз в момента ходя и ми втриват само фастум гел след което ми правят йонофореза с нивалин. Дали от нивалина или от тока ама сутрин са ми яко изтръпнали копитата. При други имало ли е този ефект.

Общи условия

Активация на акаунт