Професионални серии за коса - тема 88

  • 52 207
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 393
Мен би ми било интересно да прочета за стилизантите, които използвате, особено във ветровитото и студено време, което предстои. Как оформяме и стилизираме дълга, среднодълга и къса коса например  Embarassed

# 691
  • Мнения: 3 248
Аз съм може би бих искала да чуя за финишите. Какви ползвате, кои са ви любими. Може и комбинирано със снимка на наличностите.  Mr. Green

И пак да помоля за съвет:
Препоръчайте ми термозащита за преса, която може да се слага на суха коса. Моля!

# 692
  • Мнения: 31 419
Аз съм може би бих искала да чуя за финишите. Какви ползвате, кои са ви любими. Може и комбинирано със снимка на наличностите.  Mr. Green

И пак да помоля за съвет:
Препоръчайте ми термозащита за преса, която може да се слага на суха коса. Моля!
И мен ме интересуват точно тези неща! Hug bouquet

Епона, страхотна коса. Heart Eyes

Може ли да ми кажете, дари изплозвате от тези ластици за коса като телефонен кабел? Заглеждам ги отдавна и днес ми казаха, че не късат, не правят чупки и са безвредни за косата и си взех.

# 693
  • Мнения: 1 563
Момичета, влизам набързо, за да предложа въпрос за новата тема с уговорката, че нямам възможност да чета назад: "Колко и какви продукти използате на всяко миене на косата"? Извинете ако въпросът ми се повтаря.
ПП: Липсвате ми, да знаете!  Hug

# 694
  • Мнения: 1 633

беба28, по-добре сподели как ти се отразява този продукт, за да могат момичетата да те насочат към подобен  Peace
[/quote]


Ами този продукт както споменах не ми се отразява особено. Преди време ползвах кремовете на Дав без отмиване и бях много доволна, но ги спряха от производство.
Това, което търся е крем/държа на тази субстанция/ който да се нанася на влажна коса, да я прави гладдка и тежка, да запечатва косъма.

Отделно си ползвам арганово масло на  Moroccan Oil и Rolland UNA PURE GLOSS POLISHER като стилизиращ продукт.

# 695
  • Мнения: 1 889
Freya, Magnolia, Beauty, Epona, страхотни коси! Само Чаровна изпуснах. Simple Smile Втория вариант, който си пуснала, Чаровна, страшно ми харесва. Аз съм за него.  Peace

Денси, по препоръка на Inked mama, си взех термоспрея на Sexy Hair. Има съвсем лека фиксация, което на мен ми харесва, защото като правя букли с пресата и лекичко ми ги втърдява, въпреки това слагам и лак, защото ми е мека косата и без лак падат. Придава хубав блясък на косата. Като го слагам и на пода в банята, около мен, стават едни мазни петна Sad, но самата коса го поема хубаво. Не трябва обаче да се прекалява, защото утежнява.
И сега да се похваля. Мисля че най-накрая попаднах на фризьор. След 6 часа и половина това е резултатът.   

# 696
  • Мнения: 3 698
На мен днес ми пристигна медното Лакме, на ръка изглежда потресаващо оранжево  Grinning Shocked , от рибката са ми сложили и тестер на маската, макар опита ми да сочи, че точно на тези серии шампоаните вършат работа...
Като обсъждате финиши,които се нанасят и на суха коса, да споделя, че напоследък си преоткрих това кремче http://www.arlen.bg/product/2495/razkrasyavasht-krem-za-vseki-ti … e-fine-150ml.html, леко ухание, блясъчета, хидратира приятно, без да е нещо с уау ефект, просто нежна хидратация и лесно за разнасяне.Задължително след това-миене на дланите,защото иначе ще блестят и те  Grinning .За лятото е супер, но и сега с това слънчево време е добре, има UV филтър .
беба28 , по описанието ти мога да заключа, че тозипродукт би ти допаднал
http://www.arlen.bg/product/1255/termozashtitno-mlyako-za-suha-i … rmique-150ml.html
Kölsches Mädel и фризьор и продукт си намерила, страхотно!




# 697
  • Мнения: 5 500
А Милкшейк къде е на най-добра цена?
Може да почнем да "нищим" например по една марка в тема - кой какво е ползвал от марката, кое как се отразява...нещо такова. И втори въпрос нещо свързано със самата грижа за косата, както досега.
И аз съм за този въпрос  Peace Много ще е полезно после за справка  Peace

Другото което ми е интересно-грижа за връхчетата (преди,по време ,след измиване) напоследък моите или са сухи и чупливи, или се опитват да цъфтят  Sad

Kölsches Mädel чудна ти е станала косата  Hug

# 698
  • Мнения: 483
На суха коса преди преса ползвам термото на Морокан,  спрея на Алтерна Iron и спрея на Кюн /сребърния/. Другите ми омазняват, особено кремовете и тях ползвам на влажна коса, преди сешоар.PeaceКосата ми е дълга, с тънък косъм, суха.

# 699
  • Мнения: X
Kölsches Mädel, страхотна плътна и гъста коса! Цветът ти много ми харесва  Hug С какво си я навила така в края или е само след четка и сешоар?

Момичета, поиграх си с новата тема, оправих някой друг линк и сложих акценти към заглавията на всички теми, които имат въпрос вместо запис. Мисля че стана много добре и нямам търпение да пусна новата тема  Heart Eyes Crazy

Кажете тогава коя да е марката, която да започнем да нищим  Hug

# 700
  • Мнения: 3 698
Керастаз  Grinning е едно добро начало!

# 701
  • Мнения: 5 500

Кажете тогава коя да е марката, която да започнем да нищим  Hug
е тук вече не знам как ще се споразумеем  Mr. Green МароканОйл, Кюн  Rolling Eyes

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Керастаз  Grinning е едно добро начало!

Тъкмо щях да напиша същото Peace Все пак това е една от най-купуваните марки, има време и за останалите Wink И аз мисля, че така ще бъде много по-полезно за тези, които се интересуват от определена марка - ще могат да прочетат отзивите и да преценят кой продукт би бил подходящ за техните коси.
Аз вече съм готова да правя списък smile3523

# 703
  • Мнения: 31 419
О да Kölsches Mädel, прекрасна коса. Heart Eyes
Благодаря ти и за отзива за термоспрея на Sexy Hair.

# 704
  • Мнения: 2 393
Аз съм за Милкшейк  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт