Професионални серии за коса - тема 88

  • 52 203
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 978

Кажете тогава коя да е марката, която да започнем да нищим  Hug

Алтерна , керастаз или мароканойл  Blush

# 706
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 748
Илли, благодаря Hug
Фрея, не знам дали е вече добре хидратирана, но като ползвам нещо с протеин после резултатът хич не ми харесва Sad За сега това, което ми се отразява много добре е хидратиращата серия на Джойко , Липидиума на Лореал и натурален шампоан комбиниран с Детанглера с измиване. Може би ще се насоча към нещо балансирано на този етап и ще редувам.
Дисциплина и Денсифика какви са??

Като въпрос на мен би ми било интересно за Финишите и Термозащитата Simple Smile
От сериите съм за Керастаз Simple Smile

# 707
  • Мнения: 483

Кажете тогава коя да е марката, която да започнем да нищим  Hug
е тук вече не знам как ще се споразумеем  Mr. Green МароканОйл, Кюн  Rolling Eyes
Подкрепям. Обаче мисля, че Фрея има право да избере марка, без никой да се сърди. Все пак тя се труди над прекрасната ни темичка. bouquet

# 708
  • Мнения: 1 889
Мерси, момичета!  Hug Фрея, само четка и сешоар е, но момчето такъв обем ми направи (с Парлукс 385  Wink) , че в първия момент си викам, като героиня от Далас съм  Mr. Green.  Работи с Алтерна и ми препоръча маската на Алтерна за блясък Каза ми, че на тънки коси като моите се отразявала много хубаво. Придавала много хубав блясък. Някой ползвал ли я е да даде отзиви?

Аз съм се заредила с доста продукти засега и мисля да спра да купувам, въпреки че сте такива подстрекателки, а на мен ми е слаб ангелът, пък и черният петък предстои... Whistling Може би ще наблегна повече на грижата за скалпа. Не бях влизала в темата за маслата, но приятелка ме зариби и е накупила няколко (ЯЧРМ, жожоба) та може да се прехвърля там близките дни Simple Smile. А за сегашната тема каквато и марка да се обсъжда,все ще ми е интересно.  Peace

# 709
  • Мнения: 5 500

Кажете тогава коя да е марката, която да започнем да нищим  Hug
е тук вече не знам как ще се споразумеем  Mr. Green МароканОйл, Кюн  Rolling Eyes
Подкрепям. Обаче мисля, че Фрея има право да избере марка, без никой да се сърди. Все пак тя се труди над прекрасната ни темичка. bouquet
Peace  просто не ми се искаше да е Керастаз че много трябва да пиша  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 3 421
За запис: термозащити и нищене по марка. Нови са Файбър на Лореал, мисля доста актуална серия.

# 711
  • Мнения: 1 385
Аз също съм за термозащитите, мисля че много отдавна дне ги обсъждали, но все пак има много новости и не пречи отново bouquet

# 712
  • Мнения: 3 248
Аз сега гледам и след препоръките тук общо 7 термозащити. Благодаря на всички, включили се с предложения!

- CHI 44 Iron guard
- Redken Iron shape 11
- Alterna caviar perfect iron spray
- label.m heat protection spray
- sexyhair 450 protect
- Moroccanoil heat styling protection

Е, кой да взимам за преса? Не мога да избера!
 


Да се обсъжда цяла марка вместо запис ми се струва доста мащабно, но може пък и да е интересно. А с коя трябва да се започне нямам предпочитание.

# 713
  • Мнения: X
Чаровна, на мен много ми хареса подстрижката на последните снимки на мулатката. Винаги ми се е искало поне един път да се направя така, но косата ми е склонна към чупки и врътки и не смея. Grinning
Аз имам молба към теб Hug - ако вече си пробвала няколко пъти термо спрея на Марокан, да ми кажеш като усещане хидратиращ ли е достатъчно и има ли дори и малко усещане за фиксация, че това хич не го обичам, а иначе искам да имам и едно термо под фората на спрей. Flutter

Денси, ако обмисляш бамбуковия спрей за блясък от зелената серия, ще си позволя да изкажа мнение, че той не е толкова добър като Кендито. От втория усещам някак и подхранващ ефект, после и в банята като се къпя след него докато намокрям косата е една такава гладка, докато този за блясък наистина моментално дава ефект, но като че ли само дотам, просто филм на косъма...но пък и той как ухае. Heart Eyes Но ти ще си прецениш разбира се, аз си позволих да пиша, понеже съм ползвала и двата, но си останах заредена само с Кендито.

И накрая с огромно съжаление за мен (а може и за други със сходен на моя скалп-склонен към омазняване, мия през ден) да кажа, че Митик серума за растеж ми утежнява корените. Confused Още като го получих го отворих и размазах капка между пръстите, има лееееко маслено усещане, което при триене попи, но все пак е там. След първа пробва беше добре и от втората нататък та до 4-5 теста вече съм убедена. Мих и с хидратиращи шампоани (реших да не е от тях), пробвах и с по-протеинов, с неутрален, който е за грижа за скалпа, но просто с всяко следващо измиване и после нанасяне на серума все по-осезаемо усещах как за по-малко от 24 часа косата ми е направо готова за измиване, личи си в корените.
Чудя се да го мъча ли все пак или ако някоя от вас го иска и има подобна грижа за скалп да разменим? Hug

# 714
  • Мнения: 3 698
Линда, Инициалист ще ти хареса, при него няма маслен филм  Peace .

# 715
  • Мнения: 1 670
Епона, от изброените съм имала Чи- има при мен силна фиксация, не ми хареса категорично

Лабел М вече е в Арлен  Laughing

За Алтерна имаше тема някъде назад, или поне въпрос от сорта какво на марката сме ползвали. На мен по-интересна ще ми е друга марка. Керастаз, Марокан, Кардашиян...Лореал дори.

Kölsches Mädel, коса мечта  Heart Eyes Crazy


# 716
  • Мнения: X
Феерия, глупости всички трябва да изберем марката, за мен няма значение  Hug Аз давам глас за Керастаз, защото е един вид класика и като за начало е добре. Финишите и термозащитата остават. А какво за финишите?  Laughing В смисъл, любими финиши? Или последователност от финиши след миене?

# 717
  • Мнения: 6
Здравейте красиви мами! Надявам се да не сте го обсъждали до момента тук Simple Smile Някой от вас да е запозната с процедурата Аплекчър / Aphlexior ? Гледах в страницата им много добри отзиви и съм заинтригувана. Ако някой има наблюдения нека сподели Simple Smile

# 718
  • Мнения: X
Фрей, знам ли, ако искате като ще е гарга да е рошава Mr. Green т.е. любими, как процедираме като цяло - съчетание заедно или как ги редуваме и т.н.  Hug

Сетони, благодаря, това ме интересуваше наистина, защото в него съм се оцъклила последните седмици. bouquet

# 719
  • Мнения: X
Добре рошава да бъде  Laughing
1.Любимите ви финиши? Комбиниране, последователност на нанасяне, редуване?
2.Любимата ви термозащита/термозащити? С кратко описание.
3.Кои продукти/серии на Керастаз сте ползвали и как се отразяват на косата ви?

Така добре ли е? Все още не е ясно Керастаз ли ще е първата марка?
Хайде пишете де, сега се е паднало  Joy

Общи условия

Активация на акаунт