Професионални серии за коса - тема 88

  • 52 206
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте красиви мами! Надявам се да не сте го обсъждали до момента тук Simple Smile Някой от вас да е запозната с процедурата Аплекчър / Aphlexior ? Гледах в страницата им много добри отзиви и съм заинтригувана. Ако някой има наблюдения нека сподели Simple Smile
На мен също ми е интересен.  Мислех да се боядисам с добавка Аплекчър, но се отказах, защото нямам никакви отзиви и ми прави впечатление, че снимките са на слънчева светлина, след изправяне и ефекта със сигурност е преувеличен.
На мен интересни в момента са ми Кюн и Милк шейк. Някоя от вас може ли да сравни изглаждащата серията с Кератин и Нутришън.

# 721
  • Мнения: X
Аз одобрявам! Hug
Както каза Епона, ще падне голямо писане, но пък ще е толкова интересно и полезно за четене. Crazy

# 722
  • Мнения: X
Здравейте красиви мами! Надявам се да не сте го обсъждали до момента тук Simple Smile Някой от вас да е запозната с процедурата Аплекчър / Aphlexior ? Гледах в страницата им много добри отзиви и съм заинтригувана. Ако някой има наблюдения нека сподели Simple Smile
На мен също ми е интересен.  Мислех да се боядисам с добавка Аплекчър, но се отказах, защото нямам никакви отзиви и ми прави впечатление, че снимките са на слънчева светлина, след изправяне и ефекта със сигурност е преувеличен.
Поредния продукт имитиращ Олаплекс. Реално няма нищо кой знае какво, ама рекламата голяма  Whistling

Линдс, аз имам точно едно нещо на Керастаз  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 3 698
3-та точка, няма как да е кратка  Joy
Аз посочих Керастаз като класика, стил, качество...грижа заслужаваща да е първенец!
Всяко друго също би ми било интересно.

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
И аз искам Керастаз...но и от отзиви за Марокан също се вълнувам.....чудя се между хидратиращите и тези за обем,кои са по подходящи за честа употреба за по фина коса да не утежняват

# 725
  • Мнения: 5 500
Линде а ти по колко слагаш от серума Митик ?
То всъщност при мен и той и Денсифика по половин капкомер се напълва на загребване.
Странно ми е защо така при теб се получава.Моята коса хем по-бързо клепва,а не виждам такъв ефект  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: X
Мишелче, и на мен по половин, даже малко по-малко от половин ми се пълни, та на едно слагане ми се връзва по пипетка и половина. То може да ти клепва косата, но самия ти скалп да не е мазен, знам ли Thinking защото точно пък това ме изненада мен - обем имам, но самите кичурчета много бързо ми стават на клечки...точно като мазнати с нещо. Като цяло не изглежда зле или да е супер фрапантно, но усещането ме дразни, все едно е мръсна косата. Tired

Фрей, аз с едно повече Mr. Green но пък съм имала проби, та ще пиша. Grinning

# 727
  • Мнения: 3 421
Мисля, излишно е цялата гама Керастаз. По-добре да се спрем ня последната нова, примерно Терапист или Хронолоджист,Денсифик, а може да обединим и трите. Серия олео и Нутритив са безкрайно дъвкани..

# 728
  • Мнения: X
Е за марка ли говорим или за серии? Защото ако е за серии, според мен е малко едно никакво. Не всички сме ползвали дадена серия. Не че всяка марка сме ползвали де  Mr. Green Мен само ме е страх да не станат километрични постове, които трудно се четат, да доскучее...

# 729
  • Мнения: X
Да, ама пък за вбъдеще ще имаме синтезирана енциклопедия за всяка марка, за всичко. Наистина ще е много писане за някои и много инфо, но пък всичко ще е на едно място. Peace Но както кажете,аз съм все ЗА Hug

# 730
  • Мнения: X
Ами добре, то който има да пише, аз като нямам съм добре  Mr. Green Laughing

# 731
  • USA
  • Мнения: 7 376
Или вместо Керастаз,които се обсъждат във всеки втори пост, да фокусираме към по малко популярни марки.Там някъде има скрити бижута.
Радвам се,че кенди спрея ви хареса.Много рядко си позволявам да давам насоки и дори да настоявам,че даден продукт ще ви се отрази добре.

# 732
  • Мнения: X
Или вместо Керастаз,които се обсъждат във всеки втори пост, да фокусираме към по малко популярни марки.Там някъде има скрити бижута.
Радвам се,че кенди спрея ви хареса.Много рядко си позволявам да давам насоки и дори да настоявам,че даден продукт ще ви се отрази добре.
Например?
Според мен малко познатите малко хора ще са ги ползвали и ще стане всеки пост празен, другата крайност, която е по-лоша от километричен пост  Grinning

# 733
  • Мнения: 3 421
Или вместо Керастаз,които се обсъждат във всеки втори пост, да фокусираме към по малко популярни марки.Там някъде има скрити бижута.
Радвам се,че кенди спрея ви хареса.Много рядко си позволявам да давам насоки и дори да настоявам,че даден продукт ще ви се отрази добре.
Например?
Според мен малко познатите малко хора ще са ги ползвали и ще стане всеки пост празен, другата крайност, която е по-лоша от километричен пост  Grinning
Затова ще има повече от един въпрос за запис Wink
 Каквото решите, все съм за Hug

# 734
  • Мнения: X
Ако искате пък дайте тогава не толкова обширна тема като Керастаз Thinking да започнем с нещо по "леко" да видим как ще тръгне и ако не е пълна какафония ще ги подкараме всички тогава. Flutter сега може марокан,май за него имаше няколко желания също.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт