баща ми ....

  • 6 435
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29
Боже мила ти ще отговаряш по темата или ще се заяждаш с мене?  Какъв е проблема че не съм обърнала внимание на годините в профила. Грамотно съм написала,  че съм на 17.

# 61
  • Другата България
  • Мнения: 37 854
Проблемът е вечерния час но задълбочиха темата, зададоха доста въпроси и мислех че след всеки мой отговор ще получа подходящ съвет, но уви
Ти съвет за какво искаш - за това дали е нормален вечерния час или за това дали баща ти е прав да се държи по този начин с теб?
Щото май се оказва само часът проблем.
18 часа  е раничко, но не си пълнолетна и няма кой или коя от нас да ти помогне, освен родителите. Ако не те пуска до по - късно, и не търпи дебати - това е положението докато навършиш 18 или докато те издържат родителите ти.
А ако темата ти е истинска и баща ти наистина се държи по този начин - не е нормално, вече ти казах. Но затова говори с майка си, не с нас.

# 62
  • Мнения: 29
Благодаря merri_an  ....

# 63
  • Мнения: 2 650
И аз вече си мисля  за пързалка - как може проблема ти да е вечерния час, а не, че   в семейството имате насилник. Нали си на 17, не на 5, та да ти е гадното само, че не ти дават играчките.  Rolling Eyes или много егоистично гледаш на нещата или кънките са с тъп връх Thinking

# 64
  • Мнения: 29
И аз вече си мисля  за пързалка - как може проблема ти да е вечерния час, а не, че   в семейството имате насилник. Нали си на 17, не на 5, та да ти е гадното само, че не ти дават играчките.  Rolling Eyes или много егоистично гледаш на нещата или кънките са с тъп връх Thinking



Не го смятам за насилник..   а за вулгарен човек,  които не цени това което има. Да гледам за мен си защото искам нормслен спокоен живот!!!!!!!  Искам да се спре със всичко това. Не мислиш ли че и това е една причина да си стоя по - малко вкъщи?

# 65
  • Мнения: 2 224
Боже мила ти ще отговаряш по темата или ще се заяждаш с мене?  Какъв е проблема че не съм обърнала внимание на годините в профила. Грамотно съм написала,  че съм на 17.

Не се заяждам, просто задавам въпрос. В профила ти също грамотно пише, че си на 45. И ние сме грамотни, не само ти, можем да четем.

# 66
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Написала е, че им посяга, а не че ги бие. Баща ѝ е груб и авторитарен. Няма да е първият нито последният с труден характер. Нищо добро не написа за баща си, Кристина. Защо така?

# 67
  • Другата България
  • Мнения: 37 854
Искам да се спре със всичко това. Не мислиш ли че и това е една причина да си стоя по - малко вкъщи?
С кое по - точно?
Написала е, че им посяга, а не че ги бие. Баща ѝ е груб и авторитарен. Няма да е първият нито последният с труден характер. Нищо добро не написа за баща си, Кристина. Защо така?
Ето сега директно ще те попитам - ти смяташ ли, че има разлика между това човек да ти посяга и да те бие?

# 68
  • Мнения: 5 513
До преди да си намериш приятел не ти ли беше кофти да си стоиш у дома след 18ч?Особено лятото?Не харесваш ли момчета около твоята възраст и да излизаш с тях?Приятелки?

Не си първата,която ще се изнесе на 17г.Стягаш чантите и отиваш в апартамента на приятеля ти.Живеете си двамата.Забравяш за баща си и той за теб.
Ако искаш оплачи се в закрила на детето ,че тормози теб и майка ти?

Майка ти защо седи и не се разведе или не се е развела преди?

# 69
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Ето сега директно ще те попитам - ти смяташ ли, че има разлика между това човек да ти посяга и да те бие?
Усещането е едно и също, но има разлика. Питай в полицията или в съдебна медицина. Разликите са теоретични и нямат нищо общо с цялостното усещане за безизходица, срам и унижение в двата случая.

# 70
  • Мнения: 29
Майка ми си е тръгвала много пъти но се връща.... не искам закрила на детето и т.н. мисля че щв се справим с него...

# 71
  • Другата България
  • Мнения: 37 854
Ето, сега те разбрах. Не ми е нужно да питам никой.
В случая мисля точно това
Усещането е едно и също, но има разлика. ...... усещане за безизходица, срам и унижение в двата случая.
Майка ми си е тръгвала много пъти но се връща.... не искам закрила на детето и т.н. мисля че щв се справим с него...
Не ми отговори с кое искаш да се спре точно?

# 72
  • Мнения: 29
Написала е, че им посяга, а не че ги бие. Баща ѝ е груб и авторитарен. Няма да е първият нито последният с труден характер. Нищо добро не написа за баща си, Кристина. Защо така?



Ами Райчун няма какво положително да кажа...  от както станах на 13 животс ми стана гаден защото започна да тормози мен,  а не майка ми...  по-добретака,  защщото аз см по-сложен характер. Смея да се опълча,  а тя търпи. Но не помага и това

# 73
  • Мнения: 29
Ето, сега те разбрах. Не ми е нужно да питам никой.
В случая мисля точно това
Усещането е едно и също, но има разлика. ...... усещане за безизходица, срам и унижение в двата случая.
Майка ми си е тръгвала много пъти но се връща.... не искам закрила на детето и т.н. мисля че щв се справим с него...
Не ми отговори с кое искаш да се спре точно?


Със строгото държание,  с обидите,  с поведението. ВСИЧКО

# 74
  • Мнения: 2 224
Браво Криси, променила си годините в профила си, това вече е грамотно направена пързалка!  Hug Та накрая какъв точно съвет търсиш от нас? Да мога да се включа и аз, сега поне пързалката е грамотно направена  Laughing

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 20:43 от Anastasiya_S

Общи условия

Активация на акаунт