баща ми ....

  • 6 467
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 361
Ето, сега те разбрах. Не ми е нужно да питам никой.
Щом не ти е важно...
Радвам се, че поне този път успях да ти отговоря така че да ме разбереш Flutter

Кристина, преди да навършиш 13 как беше? От там нататък е ясно.

# 76
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте! Аз съм момиче на 17год. Сама съм нямам брат/сестра. Родителите ми работят много. Баща ми е много строг,преди имаше скандали вкъщи постоянно.  Сега се заяжда с мен!  Никога не ми е позволявал да седя до по късно от 18;00 часа навън...  Споделям си с майка ми всичко тя ме разбира говори с него,  но нищо!  От 6-7 месеца си имам сериозен приятел на 25год.(не е богат не си мислете, че съм материалистка-нищо подобно) , който е много добър и ме разбира в какво положение съм, защото съм единствено дете. Да, но проблема е че иска от време на време да нощувам в тях или той вкъщи, но баща ми не позволява да прекрачва прагс на дома ни,  а го познава и го харесва. Не ми дава да ходя с него никъде.  Ежеднвието ми е на училище-вкъщи- чистене- учене - спанв (от време на време ходя да работя в хранителния ни магазин) и отново същото.......обичам приятеля си и виждам , че малко му писва от цялата тази строгост от страна на баща ми.
Не искам да го загубя защото едва ли късмета ще ми се усмихне пак!
Скрит текст:
Какво да направя, за да ме пускат поне събота вечер да стоя до по - късно с него?  Как да убедя баща ми да се примири с факта да спи вкъщи или аз в тях? Как да спечеля тази битка,  страдам от факта, тормозя се,  не се чувствам добре!  Дайте мнения, предложения!  БЛАГОДАРЯ ВИ!
Късмета ще ти се усмихне още мнооого пъти.    Grinning
Изживей си любовта, ама тоя фатализъм хич не е полезен.
Какво да направиш, не знам.Аз имам двама сина, на 26 и на 19 години, и няма шанс у дома да спи чуждо момиче, освен ако не ми е снаха.
А ако имах момичета, щях да съм още по-строга.

# 77
  • Другата България
  • Мнения: 37 869
Ето, сега те разбрах. Не ми е нужно да питам никой.
Щом не ти е важно...
Радвам се, че поне този път успях да ти отговоря така че да ме разбереш Flutter
Когато отговаряш точно, е нормално човек да те разбере.
По принцип.
Когато казваш "както искаш го разбирай" - е, оставям подразбирането на теб. Wink
И на четенето с разбиране наблегни, нужно не е равносилно на важно. Flutter

Със строгото държание,  с обидите,  с поведението. ВСИЧКО
Ами опитай да поговориш нормално с него, всъщност пробвала ли си досега? Да изразиш твоите чувства?

# 78
  • Мнения: 29
Да многократно,  но той нв иска да ме изслушва...... а Райчу.. преди да навърша13 се заяждаше с майка ми, не му бях такъв приоритет както сега

# 79
  • Мнения: 3 167
За съжаление, нито баща ти е стока, нито майка ти. Баща ти е насилник, а майка ти го търпи и позволява да се държи ужасно с нея и с дъщеря и.  Скоро ще навършиш 18. Напусни ги и двамата, щом не ги е грижа за теб.

# 80
  • Другата България
  • Мнения: 37 869
Абе и така може да е, но ние все пак сме чули само едната страна - ако не е пързул - хързул темата.

# 81
  • Мнения: 29
Задължително ли е да чакам до 18 ....а свга на нова година....  как да го убедя да мв пусне с приятели: (

# 82
  • Мнения: 5 513
Ти защо си мислиш,че ако му кажеш ,че се изнасяш или няма да те има цяла нощ ще те търси?

# 83
  • Мнения: 29
Ти защо си мислиш,че ако му кажеш ,че се изнасяш или няма да те има цяла нощ ще те търси?

Той няма да .ме пусне за да мв търси ,а ко изляза без да ме види ще ме намери....

# 84
  • Мнения: 5 513
Да не живеете на село?

Виж сега до 18г майка ти и баща ти отговарят за теб.Или изпълняваш или правиш каквото си искаш и си носиш последствията ,а те след теб.
Ставаш на 18г вземаш си чантата и дим да те няма.Пък къде ще спиш,какво ще ядеш и откъде пари мисли от сега.
Ние не можем да ти помогнем.Даваме ти съвети.Аз не бих позволила на 22-26г. ми син да води 16-17г момичета у дома.Дори изобщо съм против.
Какво точно искаш да те посъвертваме? Дадохме ти всички възможни отговори.Избери си.

# 85
  • Мнения: 29
Да не живеете на село?

Виж сега до 18г майка ти и баща ти отговарят за теб.Или изпълняваш или правиш каквото си искаш и си носиш последствията ,а те след теб.
Ставаш на 18г вземаш си чантата и дим да те няма.Пък къде ще спиш,какво ще ядеш и откъде пари мисли от сега.
Ние не можем да ти помогнем.Даваме ти съвети.Аз не бих позволила на 22-26г. ми син да води 16-17г момичета у дома.Дори изобщо съм против.
Какво точно искаш да те посъвертваме? Дадохме ти всички възможни отговори.Избери си.




Нее неговите родители нямат нищо против, но баща ми нв ми дава да ходя,  а иначе е обратното той вкъщи нв може да идва. Дори и на вечеря или рожден ден....

# 86
  • Мнения: 5 173
Ти защо си мислиш,че ако му кажеш ,че се изнасяш или няма да те има цяла нощ ще те търси?
Той може да не я търси, но представяш ли си като се прибере какво я чака?
Според мен полезни ходове няма. Докато е зависима от родителите си, ще живее по техните правила.

# 87
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 361
Когато отговаряш точно, е нормално човек да те разбере.
По принцип. Много съм ти задължена за това признание Flutter
...
И на четенето с разбиране наблегни... Благодаря ти и за препоръката, ще си я запиша надлежно, за да не забравя да я спазвам bowuu


Задължително ли е да чакам до 18 ....а свга на нова година....  как да го убедя да мв пусне с приятели: (
Не можеш да го убедиш. Нали не очакваш точно тук да получиш вълшебното заклинание, което ще ти свърши идеална работа в мига, в който пожелаеш? Зависима си от родителите си, не получаваш разбиране, нито си първата, нито последната в това незавидно положение.

Как обикновено протичат празниците във вашето семейство? Без подаръци и с крошета ли?

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 22:30 от Райчун

# 88
  • Мнения: 5 513
То крошето предизвиква Новогодишна заря в главата...

# 89
  • Мнения: X
Аз пък, честно казано, не разбирам какви са тез мераци да се спи по хорските къщи.
Тези, дето всяка вечер са замръквали у дома, сякаш не са се оженили и секс не са виждали.....
Ейй, голямо бързане да пораснат, голямо нещо....Сега мерак да спи с гадже от 13 годишна едва ли не, после мерак още на втората година от брака да изгони мъжа си в друга стая да спи....
И не знам как не се чувстват поне малко неудобно, в едната стая пъшкат майката и бащата, зад стената-синът и "снахата".

Общи условия

Активация на акаунт