х-л Грийн парк

  • 5 101
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 115
А чист ли е, поддържан ли е хотелът, чистят ли стаите редовно?

Хотелът е поддържан - наскоро  е реновиран,  има и нова част.
Чистят стаите и сменят кърпите всеки ден.

# 16
  • Мнения: 416
Вижте и това.Няма кой знае каква разлика в цените,само в обстановката.Ние се двуомим между тези два хотела.
http://www.calisto.dir.bg/sozopol/special.offers/Duni/MarinaRoya … arinaRoyalbg.html
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=120

# 17
  • Мнения: 1 680
Вижте и това.Няма кой знае каква разлика в цените,само в обстановката.Ние се двуомим между тези два хотела.
http://www.calisto.dir.bg/sozopol/special.offers/Duni/MarinaRoya … arinaRoyalbg.html
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=120

Според мен разликата в цените е значителна. В Хотел Марина Роял Палас
е по-скъпо с 42лв без ДДС на ден т.е. за 9 дни разликата е 442лв. Във Виктория палас само нощувката и закуската са 250лв т.е. разликата за 9 дни е 1314лв.

Зори, обясни по-подробно моля те какво имаше пред вид, като ми писа, че хотелът нямал нищо общо със снимките. Проверих, че не е сниман друг хотел, този в Златните със същото име изглежда много по-различно, архитектурата му няма нищо общо. Ти сигурна ли си, че говориш за същия? Имам още 2 дни преди да преведа парите за резервацията и не искам изненади.

Как е анимацията в хотела? Има ли забавления за 4 годишно детенце?

# 18
  • Мнения: 416
Пак ще проверя.Ще изчакам мъжа ми да се прибере довечера и той да погледне все пак.
Колкото до разликата в цените на нас не ни се вижда голяма(гледаме цените за юли).

# 19
  • Мнения: 416
Едно голямо извинявайте от мен мами smile3525.Аз съм объркала името на хотела в Китен.Това разбирасе е категоричното мнение на съпруга ми.За другия хотел(пак грийн-нещо-си) таткото ще пусне антиреклама в нета,за да не се прецакват и други.Съжалявам грешката е моя newsm45.Не ми се сърдете много,ако е възможно newsm17.Обещавам вече да чета по-внимателно. hit

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Ние мислим от 16 или 17 да ходим 1 седмица.
Колко пари трябва да им преведеш?А знаеш ли как седи въпроса в децата,до колко годинки е безплатно?Виктория ще бъде на 1,7 месеца

# 21
  • Мнения: 1 680
50%аванс, за децата е безплатно. Останалите 50% 14 дни преди заминаване.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Мерси!  bouquet

# 23
Zdraveite!
Iskam umestno da se namesia i da vi uveria,4e naistina ugasno ste sbarkali s imeto na hotel green park v kiten i tozi drugia.
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Zdraveite!
Iskam umestno da se namesia i da vi uveria,4e naistina ugasno ste sbarkali s imeto na hotel green park v kiten i tozi drugia.
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile
Пак някой ще каже ,че е реклама Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 337
Zdraveite!
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile

zlateto, стига ли се до плажа с кола newsm78
какви са по народност другите гости..не искам да звучи шовенистично, но някои народности са прословути с пиенето на шампанско по цял ден и на мен ми се надува главата от тях. Sick

# 26
  • Мнения: 1 680
Разбрах, че барът затварял в 23 часа, така ли е?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
Предполагам,че в 23ч. свършва инклузива и почваш да си плащаш после,иначе няма логика

# 28
Mili mami ne se kolebaite i varvete spokoino na pochivak. az minalata godina biah tam s detentseto i se chuvstvahme prekrasno Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 680
Абе защо всички похвали са от новаци и анонимни? Да няма някой агент на хотела тук?

Общи условия

Активация на акаунт