х-л Грийн парк

  • 5 104
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И мен ми мина това през ума,ама вече сме си платили Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 469
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.

# 32
  • Мнения: 155
Искам да попитам мамите, които си направиха резервация чрез visit.bg след като превадоха половината сума на агенцията получиха ли нещо /например документ или писмо/ за това дали са изпълнили изискванията за стая  и т.н.?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.
Как 30% ние 50% платихме.Ти сигурно си звъняла директно в хотела,а не чрез агенция?!
Искам да попитам мамите, които си направиха резервация чрез visit.bg след като превадоха половината сума на агенцията получиха ли нещо /например документ или писмо/ за това дали са изпълнили изискванията за стая  и т.н.?
Аз ги попитах в писмо и те ме увериха,че всичките ми изисквания ще бъдат спазени,друго не съм получила засега.

# 34
  • София
  • Мнения: 469
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.
Как 30% ние 50% платихме.Ти сигурно си звъняла директно в хотела,а не чрез агенция?!

Информацията ми е директно от хотела. Чакам да ме уведомят за точната цена, ако имат свободен апартамент.

# 35
  • Мнения: 1 680
през visit.bg  се заплаща 50% аванс, но се ползва 5% отстъпка.

# 36
Хотела изглежда добре...пък и отзивите са добри и наши приятели го потвърдиха...и ние се замисляме да резервираме...
Ще има ли някой там от 20.06 до 05.07???
На плажа има ли много хора???
През visit.bg сме резервирали и ние...чрез тях сме ходили в хотел Орфей Девин....всичко беше ОК, след като преведохме цялата сума получихме ваучер от туроператор по пощата и в хотела всичко беше супер....

# 37
  • София
  • Мнения: 115
Докато търсех оферта за 24 май, видях, че Грийн парк е на промоция - 29лв/ден All inclusive за този период. Ето подробности: http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=376. За деца до 12 години е безплатно.
Дано не се приеме като реклама - споделям информацията, защото намирам офертата за изгодна и може някой да се възползва.

# 38
  • Мнения: 953
Момичета аз лично макар че съм от Бургас съм ходила и е чудно. Много съм доволна, басейна е страхотен, обслужването също. Около хотела пеят птички много е тихо и спокойно, който е решил да почива от шума, ще успее. Бяхме там дори и сега събота и неделя.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ.

# 39
Хей, а я ми кажете не са ли много комарите в Китен и особено в онази горичка. Аз лично съм ходила в града няколко пъти и винаги е имало много комари. newsm78

# 40
  • Мнения: 10
Някой ще ходи ли след 20.08?Аз резервирах вече и мисля, че офертата е супер...

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Някой ще ходи ли след 20.08?Аз резервирах вече и мисля, че офертата е супер...
Ела в другата тема за хотела.По това време ще сме точно 6-7 форумки и разискваме как ще се познаем Wink

# 42
  • Мнения: 10
Там съм вече:)......за късмет я намерих през гоглето като търсих отзиви:)......с общи усилия смятам, че ще се намери начин да се запознаем и да не скучаем:)

Общи условия

Активация на акаунт