х-л Грийн парк

  • 5 105
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Мацки,някой ходил ли е в този хотел Грийн парк?Намира се в между Китен и Приморско и има много примамлива оферта за лятото.

# 1
  • София
  • Мнения: 115
Ние ходихме миналата година - септември месец и останахме много доволни. Обслужването беше на ниво, храната беше добра и разнообразна, стаите - достатъчно големи. Ако нещо конкретно те интересува, питай.

# 2
  • Мнения: 215
и аз се заинтересувах от този комплекс.
Плаща ли се за дете на 4-5 години.
Далече ли е плажът
Влиза ли алкохол в офертата
Наблизо има ли заведения, които да огласяват нощем комплекса с музика?

# 3
  • Мнения: 416
Не е ли малко далечко от плажа този хотел?Това си е половин километър все пак.Не знам дали малко дете няма да се уморява да ходи до плажа всеки ден...Ние бяхме там миналото лято без малкия обаче.Честно да си кажа на снимка изглежда по-добре отколкото в действителност.За това лято ще търсим нещо по-добро.Аз лично не го препоръчвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 115
и аз се заинтересувах от този комплекс.
Плаща ли се за дете на 4-5 години.
Далече ли е плажът
Влиза ли алкохол в офертата
Наблизо има ли заведения, които да огласяват нощем комплекса с музика?

Мисля, че не се плаща за дете на тази възраст, но не съм сигурна (бяхме с тримесечния ни син и не сме се интересували за по-големи дечица как стои въпроса).
Плажът наистина е далече (на около половин км), но пък имаш безплатни напитки Wink в заведението там (ако сте на all inclusive).
All inclusive-имате закуска,обяд,вечеря под формата на бюфет от 7.30 до 21.30 ч.
Можете да пиете алкохолни и безалкохолни напитки българско производство на корем от 10.00 до 23.00 ч.
От 16.00 до 18.00 ч.- кафе,сладкиши и сладолед на пулбара.
Билярд и тенис на маса също са безплатни.
Ние бяхме резервирали хотела на някакви промоционални цени - 22 лв на човек и останахме изключително доволни от това, което получихме.
Няма заведения наоколо, хотелът е изолиран и е тихичко (само бара на хотела работи до 23 часа, но не ни е било шумно).

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Сегашната оферта е по около 50лв на ден.Кога сте го запазили за да е по 22лв?

# 6
  • София
  • Мнения: 115
Тази цена беше за средата на септември месец, миналата година. Резервацията я направихме най-много две седмици преди датата на тръгване. Ето от тук намерихме офертата и запазихме места: http://www.visit.bg/

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И аз тук я намерих офертата и незнам дали си заслужава 50лв на ден,иначе на хартия дет се вика ми харесва

# 8
  • Мнения: 1 680
Аз лично не го препоръчвам.

Защо?

# 9
  • Мнения: 215
До плажа стига ли с кола newsm78
Базата на хотела нова ли е или е обновена?
Храната как е. Ако не ни харесва има ли наблизо ресторанти, където да се храним.

офератта, която аз видях е 230-280 евро ол-инклузив за една седмица през август. 50лв за ол-инклузив ли е или само нощувката?

# 10
  • Мнения: 1 680
Това ли е хотелът, Onaiprekrasna ?

http://www.hotelgreenpark-bg.com/index_bg.html

zorii казва, че не бил този, а аз вече резервирах.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 18:12 от Samsara

# 11
  • София
  • Мнения: 115
Samsara, точно това е хотела, за който говорех. Дано да ви хареса и на вас. А сега колко струва нощувката?

# 12
  • Мнения: 1 680
110лв е двойната стая след 16 август.
А чист ли е, поддържан ли е хотелът, чистят ли стаите редовно?

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 23:18 от Samsara

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
110лв е двойната стая след 16 август.
А чист ли е, поддържан ли е хотела, чистят ли сатите редовно?
И ние май тогава ще ходиме.Ти за кога резервира?Може да се зесечеме

# 14
  • Мнения: 1 680
от 20 до 29

# 15
  • София
  • Мнения: 115
А чист ли е, поддържан ли е хотелът, чистят ли стаите редовно?

Хотелът е поддържан - наскоро  е реновиран,  има и нова част.
Чистят стаите и сменят кърпите всеки ден.

# 16
  • Мнения: 416
Вижте и това.Няма кой знае каква разлика в цените,само в обстановката.Ние се двуомим между тези два хотела.
http://www.calisto.dir.bg/sozopol/special.offers/Duni/MarinaRoya … arinaRoyalbg.html
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=120

# 17
  • Мнения: 1 680
Вижте и това.Няма кой знае каква разлика в цените,само в обстановката.Ние се двуомим между тези два хотела.
http://www.calisto.dir.bg/sozopol/special.offers/Duni/MarinaRoya … arinaRoyalbg.html
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=120

Според мен разликата в цените е значителна. В Хотел Марина Роял Палас
е по-скъпо с 42лв без ДДС на ден т.е. за 9 дни разликата е 442лв. Във Виктория палас само нощувката и закуската са 250лв т.е. разликата за 9 дни е 1314лв.

Зори, обясни по-подробно моля те какво имаше пред вид, като ми писа, че хотелът нямал нищо общо със снимките. Проверих, че не е сниман друг хотел, този в Златните със същото име изглежда много по-различно, архитектурата му няма нищо общо. Ти сигурна ли си, че говориш за същия? Имам още 2 дни преди да преведа парите за резервацията и не искам изненади.

Как е анимацията в хотела? Има ли забавления за 4 годишно детенце?

# 18
  • Мнения: 416
Пак ще проверя.Ще изчакам мъжа ми да се прибере довечера и той да погледне все пак.
Колкото до разликата в цените на нас не ни се вижда голяма(гледаме цените за юли).

# 19
  • Мнения: 416
Едно голямо извинявайте от мен мами smile3525.Аз съм объркала името на хотела в Китен.Това разбирасе е категоричното мнение на съпруга ми.За другия хотел(пак грийн-нещо-си) таткото ще пусне антиреклама в нета,за да не се прецакват и други.Съжалявам грешката е моя newsm45.Не ми се сърдете много,ако е възможно newsm17.Обещавам вече да чета по-внимателно. hit

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Ние мислим от 16 или 17 да ходим 1 седмица.
Колко пари трябва да им преведеш?А знаеш ли как седи въпроса в децата,до колко годинки е безплатно?Виктория ще бъде на 1,7 месеца

# 21
  • Мнения: 1 680
50%аванс, за децата е безплатно. Останалите 50% 14 дни преди заминаване.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Мерси!  bouquet

# 23
Zdraveite!
Iskam umestno da se namesia i da vi uveria,4e naistina ugasno ste sbarkali s imeto na hotel green park v kiten i tozi drugia.
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Zdraveite!
Iskam umestno da se namesia i da vi uveria,4e naistina ugasno ste sbarkali s imeto na hotel green park v kiten i tozi drugia.
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile
Пак някой ще каже ,че е реклама Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 337
Zdraveite!
Hotela v Kiten e prosto strahoten.Minalata godina biahme tam i tazi ste go napravim bez da se dvuomim.Idealen e za semeistva s deza.Iskam da vi uveria,4e vsi4ki pitat parvona4alno za plaga,koito medgu drugoto se dostiga za 10 min. pe6a,no sled parvia den vsi4ki si ostavat okolo ogromnia basein i piiat non-stop/alk. i bezalk./.Taka 4e zenata e absolutna zaslugena za ka4estvoto na predlaganite tam uslugi  Simple Smile

zlateto, стига ли се до плажа с кола newsm78
какви са по народност другите гости..не искам да звучи шовенистично, но някои народности са прословути с пиенето на шампанско по цял ден и на мен ми се надува главата от тях. Sick

# 26
  • Мнения: 1 680
Разбрах, че барът затварял в 23 часа, така ли е?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Предполагам,че в 23ч. свършва инклузива и почваш да си плащаш после,иначе няма логика

# 28
Mili mami ne se kolebaite i varvete spokoino na pochivak. az minalata godina biah tam s detentseto i se chuvstvahme prekrasno Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 680
Абе защо всички похвали са от новаци и анонимни? Да няма някой агент на хотела тук?

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И мен ми мина това през ума,ама вече сме си платили Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 469
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.

# 32
  • Мнения: 155
Искам да попитам мамите, които си направиха резервация чрез visit.bg след като превадоха половината сума на агенцията получиха ли нещо /например документ или писмо/ за това дали са изпълнили изискванията за стая  и т.н.?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.
Как 30% ние 50% платихме.Ти сигурно си звъняла директно в хотела,а не чрез агенция?!
Искам да попитам мамите, които си направиха резервация чрез visit.bg след като превадоха половината сума на агенцията получиха ли нещо /например документ или писмо/ за това дали са изпълнили изискванията за стая  и т.н.?
Аз ги попитах в писмо и те ме увериха,че всичките ми изисквания ще бъдат спазени,друго не съм получила засега.

# 34
  • София
  • Мнения: 469
Запалихте ме и мен. Реших половината от  почивката да прекараме там с дечурлигата  ако има свободен апартамент след 19.08.
Чакам днес отговор. Отговориха ми, че се капарира 30%, а останалите на място при пристигане в хотела.
До плажа можело да се стига и с кола.
Как 30% ние 50% платихме.Ти сигурно си звъняла директно в хотела,а не чрез агенция?!

Информацията ми е директно от хотела. Чакам да ме уведомят за точната цена, ако имат свободен апартамент.

# 35
  • Мнения: 1 680
през visit.bg  се заплаща 50% аванс, но се ползва 5% отстъпка.

# 36
Хотела изглежда добре...пък и отзивите са добри и наши приятели го потвърдиха...и ние се замисляме да резервираме...
Ще има ли някой там от 20.06 до 05.07???
На плажа има ли много хора???
През visit.bg сме резервирали и ние...чрез тях сме ходили в хотел Орфей Девин....всичко беше ОК, след като преведохме цялата сума получихме ваучер от туроператор по пощата и в хотела всичко беше супер....

# 37
  • София
  • Мнения: 115
Докато търсех оферта за 24 май, видях, че Грийн парк е на промоция - 29лв/ден All inclusive за този период. Ето подробности: http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=376. За деца до 12 години е безплатно.
Дано не се приеме като реклама - споделям информацията, защото намирам офертата за изгодна и може някой да се възползва.

# 38
  • Мнения: 953
Момичета аз лично макар че съм от Бургас съм ходила и е чудно. Много съм доволна, басейна е страхотен, обслужването също. Около хотела пеят птички много е тихо и спокойно, който е решил да почива от шума, ще успее. Бяхме там дори и сега събота и неделя.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ.

# 39
Хей, а я ми кажете не са ли много комарите в Китен и особено в онази горичка. Аз лично съм ходила в града няколко пъти и винаги е имало много комари. newsm78

# 40
  • Мнения: 10
Някой ще ходи ли след 20.08?Аз резервирах вече и мисля, че офертата е супер...

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Някой ще ходи ли след 20.08?Аз резервирах вече и мисля, че офертата е супер...
Ела в другата тема за хотела.По това време ще сме точно 6-7 форумки и разискваме как ще се познаем Wink

# 42
  • Мнения: 10
Там съм вече:)......за късмет я намерих през гоглето като търсих отзиви:)......с общи усилия смятам, че ще се намери начин да се запознаем и да не скучаем:)

Общи условия

Активация на акаунт