По колко основни ястия готвите за вечеря?

  • 29 488
  • 412
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 12 374
Що да не става? Моят си готви. Като го погледна с едни влюбени, лакоми очи, се смее и вика какво искаш да сготвя  Laughing И пари изкарва, и с детето се занимава. Малко проклет е като се заинати за нещо и за разлика от мен недолюбва нощния живот, но идеални хора ня-ма.

# 346
  • Мнения: 2 099
Щото моя е програмист и вечер работи по проекти през повечето време.Затва.Не че неще,ами има друга работа.Ей на,мин. седмица се тръшнах болна с малкото дете и се наложи да бачка и в събота,щото ни гледа той и изостана с някакъв датски проект.Пък хората не ги интересува кой болен,кой утрепан от бач,искат си проектите на точно определена дата.И си плащат добре,но и всичко си искат на дата.

# 347
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моят си умира да готви и даже е супер горд като го караме Sunglasses. Ей сега, понеже днес си е вкъщи, голямата щерка му се обадила, че си тръгва от училище и иска еди-какво си за обяд, а той си умрял от кеф Laughing. Търси рецепти за патешко за довечера, защото взехме филета вчера. И той е затрупан с работа, дори и като си е вкъщи, обаче твърди, че като готви се разтоварва. Аз пък нямам никакво намерение да му отнемам удоволствието Mr. Green. Е, после малко кухнята е... Sick, като след природно бедствие, но малко по малко се учим да си почиства Grinning.

# 348
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Моят си умира да готви и даже е супер горд като го караме Sunglasses. Ей сега, понеже днес си е вкъщи, голямата щерка му се обадила, че си тръгва от училище и иска еди-какво си за обяд, а той си умрял от кеф Laughing. Търси рецепти за патешко за довечера, защото взехме филета вчера. И той е затрупан с работа, дори и като си е вкъщи, обаче твърди, че като готви се разтоварва. Аз пък нямам никакво намерение да му отнемам удоволствието Mr. Green. Е, после малко кухнята е... Sick, като след природно бедствие, но малко по малко се учим да си почиства Grinning.
Ако ви артиса малко, прати на адрес. Mr. Green
Аз пък четвъртък и петък бях малко отпуска. Та като се разготвих по желание.... Чак ми се схумна ентусиазЪма.

# 349
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Аз пък четвъртък и петък бях малко отпуска. Та като се разготвих по желание.... Чак ми се схумна ентусиазЪма.
Аз така, като си остана 2 дена вкъщи и на третия почвам да готвя като алтава Laughing.
Ще ти пратя, безплатно, само прати чистачка - на разменни начала Whistling.

# 350
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

Аз пък четвъртък и петък бях малко отпуска. Та като се разготвих по желание.... Чак ми се схумна ентусиазЪма.
Аз така, като си остана 2 дена вкъщи и на третия почвам да готвя като алтава Laughing.
Ще ти пратя, безплатно, само прати чистачка - на разменни начала Whistling.
Е това последното и на мен ми е проблем.  Crazy

# 351
  • Мнения: 46 645
Щото моя е програмист и вечер работи по проекти през повечето време.Затва.Не че неще,ами има друга работа.Ей на,мин. седмица се тръшнах болна с малкото дете и се наложи да бачка и в събота,щото ни гледа той и изостана с някакъв датски проект.Пък хората не ги интересува кой болен,кой утрепан от бач,искат си проектите на точно определена дата.И си плащат добре,но и всичко си искат на дата.

Може да навакса през почивните дни.
А ако няма - да си осигури. Баланс. Само с работа не става.

# 352
  • Мнения: X
Щото моя е програмист и вечер работи по проекти през повечето време.Затва.Не че неще,ами има друга работа.Ей на,мин. седмица се тръшнах болна с малкото дете и се наложи да бачка и в събота,щото ни гледа той и изостана с някакъв датски проект.Пък хората не ги интересува кой болен,кой утрепан от бач,искат си проектите на точно определена дата.И си плащат добре,но и всичко си искат на дата.

Може да навакса през почивните дни.
А ако няма - да си осигури. Баланс. Само с работа не става.
Като човек, работещ основно по проекти, мога да кажа, че балансът е последното нещо в тази работа. Днес няма, утре няма, в други ден- 100 проекта с краен срок оня ден. ooooh!

# 353
  • Мнения: 46 645
Е, когато няма ще има повече време за семейството. Когато има - ще се натискана работа.
Това пак е вид баланс.

# 354
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
По едно , не само за вечеря , но и на ден !

# 355
  • Мнения: X
Ау! Припомних си едно мое изпълнение от първите дни на първия ми брак. То е колкото смешно, толкова и срам за мен, но явно на 20 години толкова ми е бил акъла. Та аз, прясно омъжена, приготвям омлети за вечеря, а новоизпеченият съпруг се намръщва и казва:"Уф! Няма да го ям това." "Ами, добре"- отговорих му аз и метнах неговата порция през прозореца. Ужас! Добре, че нямаше никой долу да пострада. Божеее, какво чудо на природата съм била и аз! ooooh!

# 356
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ау! Припомних си едно мое изпълнение от първите дни на първия ми брак. То е колкото смешно, толкова и срам за мен, но явно на 20 години толкова ми е бил акъла. Та аз, прясно омъжена, приготвям омлети за вечеря, а новоизпеченият съпруг се намръщва и казва:"Уф! Няма да го ям това." "Ами, добре"- отговорих му аз и метнах неговата порция през прозореца. Ужас! Добре, че нямаше никой долу да пострада. Божеее, какво чудо на природата съм била и аз! ooooh!
А на следващото ядене яде ли съпруга ти?

# 357
  • Мнения: X

А на следващото ядене яде ли съпруга ти?
Яде. Нагъваше мълчаливо и се озърташе за прелитащи тигани, чинии и други подобни оръжия.

# 358
  • Мнения: 21 746
 Аз така метнах едни картофи в кофата. Чухме се през деня с милото, разбрахме се, че ще приготвям вечеря, кой кога ще с прибере и прочие, запретвам се аз да правя мусака, идва си по едно време човека, с една торба китайско. И аз, а така ли - фрас - започнатата манджа в кофата и се подсърдих Crossing Arms

  Така и не разбра  защо стана тая работа.

# 359
  • Мнения: X
 Ще взема да го пробвам някой път, имам удобен и широк прозорец в кухнята, който гледа в глух, заден двор.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт