Как тренирам - 19 тема

  • 70 287
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
Ив.елина, ако не виждаш резултат, значи храненето ти не е подходящо за теб: или като калории, или като съотношение В/М/П.

Есмее, как наедряваш? Доколко си сигурна, че това е само мускулна маса?

# 16
  • Сидни
  • Мнения: 721
Аз откакто започнах да ходя по 4-5- пъти седмично на фитнес и вкарах силови тренировки, а не само кардио, свалих 5-6 кг. Промених и диетата разбира се, избягвам тестени и алкохол, но не на 100% и най-голямата промяна е, че закусвам!
В повечето случаи тренировките ми са ХИИТ + 20-30 мин кардио. Мисля, че ХИИТ-овете дават страхотен ефект.

# 17
  • Мнения: 8 163
В повечето случаи тренировките ми са ХИИТ + 20-30 мин кардио. Мисля, че ХИИТ-овете дават страхотен ефект.
А защо добавяш кардио към HIIT тренировка?

# 18
  • Сидни
  • Мнения: 721
Ами започвам с пътеката за загравка , но понякога не ми се спира след 10тата минута и стават 20-30  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 21 282
Здравейте ,мацки.
На мен доста сложно ми идва вече с това  да мисля какво да ям  Blush

Иначе тренировките са ок , само остава да започна и да закусвам , ама нейсе ..

# 20
  • SF
  • Мнения: 21 407
Есмее, как наедряваш? Доколко си сигурна, че това е само мускулна маса?

Меря се на кантар и се виждам как изглеждам. Не съм сигурна изобщо, че е само мускулна маса. Иначе не бих се оплаквала от наедряване.

# 21
  • Мнения: 8 163
Есмее, ако не наедряваш на мускулна маса, значи трябва да преразгледаш храненето.

Ако наедряваш на мускулна маса, трябва да увеличиш монотонното кардио и упражненията тип балетни/йога.

Лисе, защо ти е трудно?

# 22
  • Мнения: 21 282
Фея,знам ли и аз.
Блокирах откъм идеите за храната.
Ще разровя в нета за рецепти.

# 23
  • SF
  • Мнения: 21 407
Есмее, ако не наедряваш на мускулна маса, значи трябва да преразгледаш храненето.

Ако проблемът беше в храненето, нямаше да обвинявам фитнеса и нямаше да се оплаквам - щях да си знам причината.
Обаче не ям много, не ям повече, отколкото преди 2 месеца, напротив. А килограмите са с 2 нагоре.

# 24
  • Мнения: 8 163
А обиколките как са?

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 407
нагоре Sad Нали ви казвам - кантар плюс видимо.

# 26
  • Мнения: 8 163
Брех!

Дай примесено меню.

# 27
  • SF
  • Мнения: 21 407
Закуска сухари с мед и кисело мляко. Вечеря салата от цвекло и моркови с козе сирене и сурови белени слънчогледови семки, дресин от лимон и зехтин.
Между двете - 1 киткат или шоколад. Но шоколадите винаги са присъствали в моето меню. Мога да живея спокойно от шоколад и кисело мляко само, но гледам да ям и още нещо (например салатата с моркови). Пия около литър и нещо вода на ден.

# 28
  • Мнения: 8 163
Esmee, ужасно малко ядеш, затова трупаш подкожни тлъстини. Увеличи калориите. Яж поне по 3 пъти на ден, но нормални порции. Отделно хапвай здравословен снак (плод, зеленчук, шепа ядки).

# 29
  • Мнения: 1 221
Здравейте, днес тренирахме крака и  дупе  плюс  пътека -30 мин.
Имам огромен прогрес, много се радвам на всеки намален сантиметър  Heart Eyes
По енергична съм , подобри ми се сънят  , и всички наоколо казват че изглеждам много по -свежа от преди:)
Тренировката ми е 2 часа  по часовник.
Избирам  между  тези  храни, не са много, понякога ако има сготвено вместо  месо ям  бобови за  обяд.
Сутрин -    1.омлет, 2.кис мляко с овесени ядки , 3.смути  + кафе.Обичам да си правя  и кана със смути  1 литър,което  пия  до обяд засища ме.
Обяд -  избирам между - яйца варени или месо - пил  филе на скара  плюс салата
междинно хранене  плод и  ядки - изброявам 10 бадема
Вечер  риба или месо плюс салата
Не ям тестени изделия , не пия газирано и не ям  никакви  джънк фудс. Най много парче черен  шоколад но това е  на  2 мес парченце. Научих се да пия  кафе без захар и  билков чай без захар.

Общи условия

Активация на акаунт