Как тренирам - 19 тема

  • 70 395
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 332
За днес обичайното , да ви се похваля от днес закусвам вече  Crazy

# 31
  • Мнения: 8 163
да ви се похваля от днес закусвам вече
Крайно време беше! Бъди здрава!

# 32
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
Здравейте, днес тренирахме крака и  дупе  плюс  пътека -30 мин.
Имам огромен прогрес, много се радвам на всеки намален сантиметър  Heart Eyes
По енергична съм , подобри ми се сънят  , и всички наоколо казват че изглеждам много по -свежа от преди:)
Тренировката ми е 2 часа  по часовник.
Избирам  между  тези  храни, не са много, понякога ако има сготвено вместо  месо ям  бобови за  обяд.
Сутрин -    1.омлет, 2.кис мляко с овесени ядки , 3.смути  + кафе.Обичам да си правя  и кана със смути  1 литър,което  пия  до обяд засища ме.
Обяд -  избирам между - яйца варени или месо - пил  филе на скара  плюс салата
междинно хранене  плод и  ядки - изброявам 10 бадема
Вечер  риба или месо плюс салата
Не ям тестени изделия , не пия газирано и не ям  никакви  джънк фудс. Най много парче черен  шоколад но това е  на  2 мес парченце. Научих се да пия  кафе без захар и  билков чай без захар.
Благодаря за споделеното меню. bouquet

# 33
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Емили- фаза трета, фитнес версията. Напади, клекове... чудо. Такава мускулна треска ми е докарала, че като свърша дори не мога да разтегна като хората. Доволна съм  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 650
Здравейте, дами  Hug
Аз ходех на спининг преди да забременея с третото си дете  и ето изкарах бременността, родих секцио преди седем месеца и вече е време да се захващам със спорт. Сега реших да ходя на фитнес, защото ми е по- удобно като локация. Килограмите си възстанових бързо- висока съм 173 и тежа 55-57кг. Целта не ми е отслабване, а стягане и оформяне. Чудя се да взема ли инструктор и също така бих се радвала на всякакви съвети от ваша страна  bouquet

# 35
  • Мнения: 8 163
Тифани, вземи инструктор поне за първия месец. Особено предвид секциото и ако досега не си тренирала във фитнес.

# 36
  • Мнения: 26
Здравейте момичета  Simple Smile
Досега не съм писала в темата, а и като цяло съвсем съм начинаеща в тренировките. От няколко месеца тренирам с Руми от Фитнесинструктор, като комбинирам и кардио на кростренажор. Въпросът ми е - как тренирате с този уред, за да е ефективно, по колко време също? Избирате ли някои от наличните програ ми или сами си избирате натоварването? Реших, че е време да вляза във форма и понеже искам да не е само временна приумица, избрах да инвестирам в уред. Занапред имам идея да взема гладиатор или онзи уред, които имитира гребане...а някой ден като се обзаведем с къща, си представям едната стаичка, резервирана за мини фитнес салон...а и покрай мен може и половинът да се вдъхнови:D Ех как се поразмечтах  Grinning ...Иначе от кростренажора съм много доволна, успява добре да ме изпоти, избрах го, защото раздвижва цялото тяло.
Благодаря много момичета! Желая ви весел, усмихнат и позитивен ден! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 8 163
Сън, аз кростренажор съм ползвала само в началото - преди около 14-15 години. Не ми хареса заради монотонността на движенията. 

Ако съм на твое място, бих тренирала интервално на този уред.

# 38
  • Мнения: 21 332
да ви се похваля от днес закусвам вече
Крайно време беше! Бъди здрава!
Благодаря , по-добре се чувствам след закуска ,определено  Hug

# 39
  • Сидни
  • Мнения: 721
На мен инструкторката ми каза на кростренажора да не падам под 4то ниво на трудност и да гледам да съм с пулс около 160. Аз успявам най-много 15 мин.

# 40
  • Мнения: 21 332
Добро утро ,днес дъждовно при нас , но викам да потренираме  Hug
Хубав ден на всички  bouquet

# 41
  • Мнения: 26
Elenaz, Фея благодаря за отговорите Simple Smile
Опитах два поредни дни ХИИТ тренировка и има разлика някак - на сутринта усещах цялата си тяло че и корема стегнати.Simple Smile  Иначе изкарах на 7-ма степен  20 минути и останах без дъх Simple Smile. Интервалите ми бяха от 1 мин. кардио с 60% от сърдечната дейност и 30 сек. с 80% от с. д.
А момичета имам още един въпрос към вас - след всяка тренировка ли правите кардио или отделно от останалите тренировки? Благодаря и лека вечер!  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 8 163
Сън, аз обикновено деля кардио от силова.

***

Снощи, на път към вкъщи и след близо 12 часа по летища и в самолети, накрая не издържах. Отидох при опашката на презокеанския и правих упражнения за долна част: клекове, напади, wall sit, някои балетни движения. Да, на турските стюардеси им беше забавно, но ей ме на - усещам си мускулите днес.

Последна редакция: нд, 29 ное 2015, 15:41 от Фея Кръстница

# 43
  • SF
  • Мнения: 21 564
Esmee, ужасно малко ядеш, затова трупаш подкожни тлъстини. Увеличи калориите. Яж поне по 3 пъти на ден, но нормални порции. Отделно хапвай здравословен снак (плод, зеленчук, шепа ядки).

Вярно е това. Винаги така съм се хранела. Вчера ядох пица Маргарита, а закусвах филийки с мед, без масло, и кисело мляко. Това е за целия ден. Не съм гладна изобщо.
Можеш ли да обясниш трупането на мазнини, когато човек се храни по-малко?

# 44
  • Мнения: 8 163
Esmee, едно, че тялото се приспособява към ниския калориен прием, като започва да пести калории.

Второ, че организмът минава на защитен режим и се старае да запази нещо за зор-заман.

Трето, че постоянното калорийно ограничение прави влизането във форма много по-трудно: тялото не функционира на оптимално ниво. Тренировките са с ниска ефективност, възстановяването отнема повече време.

Четвърто, ограниченият калориен прием обикновено върви ръка за ръка и с намалено количество на хранителни вещества. Организмът е лесно податлив на заболявания и е под постоянен стрес.

Общи условия

Активация на акаунт