LOST сериалът IV тема (II сезон)

  • 26 587
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 634
Мърги, къф трети? То нема...

# 721
  • Мнения: 143
това интервю е една измислица... не мога да не го кажа. Че няма да има обяснение зе разни дребни неща и съвпадения е ясно, но това за Лок и просто една лошо измислена и безинтересна теория. Лок е това, което се вижда с просто око - един объркан, подтиснат човек, който си помисли, че наистина е специален, повярва си страшно и после видя че е бъркал - нищо повече.

# 722
  • Мнения: 5 577

Трети епизод на първи сезон, аз съм съвсем в началото.  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 888

Трети епизод на първи сезон, аз съм съвсем в началото.  Peace
В очакване на  новия сезон почнах да гледаме "4400".Някой да знае колко епизода е първи сезон Laughing

# 724
  • Мнения: 3 634

Трети епизод на първи сезон, аз съм съвсем в началото.  Peace
В очакване на  новия сезон почнах да гледаме "4400".Някой да знае колко епизода е първи сезон Laughing

5 (пет)

Мъргулия... заблуди ме съвсем. Мислех, че си изгледала 2ри сезон ...

# 725
  • Мнения: 5 622
4400 първи сезон с 5 епизода ли бре?  Shocked

# 726
  • Мнения: 3 634
4400 първи сезон с 5 епизода ли бре?  Shocked

Ъхъм!

# 727
  • Мнения: 5 622

 МОФ-и, а колко сезона са общо? И колко са излязли до момента?  newsm78

Да не би единият епизод да е 2 часа, че са толкова малко на брой  Thinking

# 728
  • Мнения: 3 634
Първия май ако помня добре беше час и половина, останалите са си нормална дължина (около 45 минути) (та общо 5).
Втори сезон са ъъъъ... 13 като първия епизод (зависи как до дърпаш) е или на 2 или като един епизод (сиреч, 12 или 13 епизода).
Излезли са само 2 сезона, сега на 11 юни трябва да почне трети сезон (ако не се лъжа).

# 729
  • Мнения: 779
Явно аз съм последната която изгледа плагополучно втори сезон  newsm44. Сори, че връщам темата, но да ви призная честно, почти нищо не схванах от последните 2 серии. Не мога да разбера , защо така заплитат нещата, то трябва да си с 3 визсши образования, за да успяваш да следиш всички интриги. А може би подробностите не са от чак толкова голямо значение и имат за цел просто да дадат цвят на филма или да ни объркат още повече.
В крайна сметка, по мое мнение , нелогизмите и загадките станаха прекалено много. То бива фантазия, ама те се оляха вече.
То не бяха бели мечки в джунглата, то не бяха разрушени статуи с 4 пръста, птици, черен дим с образи в него, а тази скала, която служеше за ориентир на Саид, за да намери плажа на "другите" страшно прилича на древена архитектура ( инки, маи и тн.). И ако това беше електромагнитна експлозия, как така не повлия на хората от острова? И никой не отиде да види какво е станало с бункера - стоят си хората и си се припичат около лагерния огън  Shocked .
А тия бункери из целия остров? Едните наблюдават другите, пишат в тетрадки и ги пращат ...никъде  newsm78 . И тая станция накрая  #Crazy .
Май не с хората от острова , а с нас си правят експеримент  #Cussing out

# 730
  • Мнения: 7 821
Новия сезон започва на Wednesday, October 4, 9:00-10:00 p.m. Lost   Grinning

# 731
  • Мнения: 46 558
Новия сезон започва на Wednesday, October 4, 9:00-10:00 p.m. Lost   Grinning


По-бързо да минава времето, че нямам търпение вече, изгледахме де що има сериали, докато започне  Joy

# 732
  • Мнения: 750
Аз все още преговарям втори сезон по AXN и от дисковете вкъщи, но определено до октомври има непоносимо много време.
Никол, давай да оставим децата за 2-3 седмици на бащите им и да стягаме куфарите за Хавай, а?!  Wink

# 733
  • Мнения: 46 558
Еееех, Спаске, одъртях вече за такива работи, аз на топло пред тв-то  Outta Joint

# 734
  • Мнения: 750
Еееех, Спаске, одъртях вече за такива работи, аз на топло пред тв-то  Outta Joint

Я, не се излагай! Аз имам 10-тина години върху твоите и пак не ме свърта ...

Общи условия

Активация на акаунт