Козметични процедури за жени 35+

  • 61 957
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Здравейте, аз правих мезотерапия против целулит в областта на коленете и съм много доволна, определено има ефект. Сега се замислям за филър в устните, че както казва Manastasia идва Нова година и съм решила да се пооправя. Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: X
Къде правят стилни филъри за устни? Че повечето ги правят супер просташки? Може ли съвет?

# 18
  • Мнения: X
не мисля, че има стилни филъри за устни. Не разбирам защо толкова много жени се правят да изглеждат нелепо.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
Пък аз мисля също, че има "стилни", ако изобщо това е думата филъри за устни. Ако човек наистина има много тънки устни или от ЕГН-то са се свили, един прецизно поставен фиър с мярка би направил чудеса с вида на лицето. Обаче не мога да разбера защо 20 годишни момичета искат да имат джуки като на сплескана патица... Естетичната хирургия е за красота, а повечето хора нямат мяра за красота вече. Тези боядисани лица, които гледаме по музикалните канали нямат нищо общо с лицето на носителя им сутрин като се вдигне от възглавницата... НЕка бъдем реалисти. Успешно направената корекция или дерматологична процедура за мен е с цел човек без грим да изглежда добре. За мен пилингът и мезотерапията са процедури, които мечтая да ме отърват от необходимостта да ползвам фон дьо тен в ежедневието, за да скрия стреса. ПРедполагам корекцията на устните е мечта без червило и молив човек да изглежда привлекателен.

# 20
  • Мнения: 718
Къде правят стилни филъри за устни? Че повечето ги правят супер просташки? Може ли съвет?

Супер добър въпрос. омръзна ми да гледам ''патици''. много е важно устните да са направени хубаво.

# 21
  • Мнения: 892
Аз по принцип не съм против корекциите, но точно устните са ми непонятна процедура. Не мога да разбера кой е възприел единица мяра за красота устни с неестествена форма като подутина, тънките устни и малката уста също имат своя чар, правят лицето по-нежно и деликатно. Какво лошо има в тънките устни? Ако някой по принцип е грозен, едни напомпани джуки само влошават нещата.

# 22
  • Мнения: 498
Идвам да се похваля, много съм обнадеждена, преди малко ми свърши консултацията и бързам да споделя.
С дерматоложката говорихме надълго и нашироко, като първо ме разпита за здравословното ми състояние имам ли някакво автоимунно заболяване. Изяснихме какви са страховете ми и какво очаквам от процедурата, обясни ми кое ще е най-добре за формата на моето лице, след което ми каза, че за мен най - подходящ ще е филъра на Жуведерм, няма да слагаме наведнъж цялата ампула, постепенно ще запълва за да се получи естествено, да не си личи манипулацията.  Каза като осмисля информацията  да си запиша час. Изпрати ме с думите, че естетичната медицина не е спешна медицина. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 727
Ще ви следя, момичета. Досега (на 33 съм) за лицето не съм правила нищо кой знае какво в салон, но гледам да използвам качествено козметика. За тялото съм ходила на LPG, но без спорт и добър хранителан режим това е безсмислена процедура.

# 24
  • Мнения: 24 697
Не мога да разбера кой е възприел единица мяра за красота устни с неестествена форма като подутина, тънките устни и малката уста също имат своя чар, правят лицето по-нежно и деликатно. Какво лошо има в тънките устни? Ако някой по принцип е грозен, едни напомпани джуки само влошават нещата.
Напомпаните устни са мода, както силикон в гърдите, както татуси....
На мен тънки устни не ми харесват., защото не мисля, че правят лицето по-нежно. Злобни ми изглеждат жените с прекалено тънки устни Blush
Грозен/ красив са много относителни понятия. Ако един човек се чувства достатъчно красив, няма да тръгне да си прави корекции........

# 25
  • Мнения: 892
Не става дума за много тънки устни, а за такива с нормална дебелина и естествена форма. Самата за съм съм с плътни устни, може би затова не мога да разбера тази процедура. Може би единственият начин, да се постигне стилен ефект, е да не си личи изобщо че е имало някаква интервенция, но аз досега не съм виждала такова нещо.

# 26
  • Мнения: 9 245
Нямам никакви бръчки. Но имам лунички и те ме дразнят.
Ще ми бъде интересно някой да сподели опита си с продцедури за изравняване на тена, избистряне на тена, освежаване на тена.
Диамантено микродермабразио е дивотия и много боли и не видях никакъв ефект.

gerda
по бабешкия начин се избелват луничките с отвара
Скрит текст:
20стръка магданоз, 500 мл вода
Стръковете магданоз се заливат в съд с вряща вода. След 1 час течността се прецежда и с напоен в нея памучен тампон се правят обтривания на луничките.
от магданоз обтриваш ...ама си трябва постоянство Wink

# 27
  • Мнения: X
О, ще я пробвам тази рецепта.
Много големи благодарности за магданоза. bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз пък съм виждала корекции, които не си личат. Освен, ако не знае човек, че дадената жена си е правила корекция. Тогава като много се вгледаш , се вижда, че не е природна даденост. Но такава корекция не е с голяма разлика от това преди нея...

# 29
  • Мнения: 24
Привет, другата седмица си записах час за консултация при доктор Зисова от Дерма вижън в Пловдив. Като мине прегледа ще ви пиша. Искам да ми види кожата и да ми препоръча анти-ейдж процедури. Нямам съществен проблем с областта около очите и на челото, но от доста години имам  назолабиални бръчки. Усещам и едно леко отпускане на кожата, което си личи най-вече в долната част на лицето. Искрено се надявам да остана доволна и от прегледа и от цената на процедурите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт