ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 164
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 596
Дами, знам че е обсъждано, но аз като истински лаик с поръчките от чуждестранни сайтове не мога и не мога да се справя с шипито  ooooh! Чета в блога на Ел, правя стъпка по стъпка и все се забивам. Сигурно 1 час човъркам да търся как точно се верифицира това нещо. Също така, не ми искаха тези $5 при регистрацията. Имаше Free или за $4,17 на месец  newsm78
Съжалявам, че ви занимавам, но наистина имам нужда от помощ  Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 1 611
Здравей,

Публикацията ми вече е доста стара и може би са променили системата за регистрация.

Сега пробвах да се регистрирам.



След това си попълваш данните в новоизлезналия прозорец и влизаш в профила си.



После отиваш на Account Settings:


Следващ стрелките и си попълваш твоя адрес, на който Шипито да ти доставят пратката. Не виждам да искат нищо допълнително. Поръчваш си от сайта, пишеш адреса на Шипито и когато поръчката е вече при тех, им плащаш каквато доставка (и допълнителни услуги) избереш.

Може би са махнали вече депозита и валидацията на личните документи, което би било супер.

# 62
  • Мнения: 2 596
Много ти благодаря Ел   Hug bouquet Надявам се скоро и аз да ви се похваля с красоти  Heart Eyes

# 63
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
Те доставят и до БГ директно вече.

# 64
  • Мнения: 2 596
Пакаета ми седи вече 2 седмици в Shipito, а съм попълнила всичко. Трябва ли да се притеснявам или шипват пакетите по-бавно  newsm78

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Сигурна ли си, че си направила всичко, което се иска? Май най-добре е да им пишеш през сайта.

# 66
  • Мнения: 2 596
Не съм особено сигурна, но по статуса се водя. От 10 дни е: Пакета ще се изпрати скоро  Embarassed

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не съм особено сигурна, но по статуса се водя. От 10 дни е: Пакета ще се изпрати скоро  Embarassed

Пиши им и ги питай дали още нещо се иска от теб, за да бъде изпратен пакета.

# 68
  • Мнения: 1 873
Здравейте! Приземявам се в темата с нужда от съвет. Embarassed  Ще поръчвам от сайта продукти (за пръв път) и бих искала да попитам конктретно от червилата с матов финиш кои цветове си заслужават според вас? Засега си набелязах beeper, viper и midi. Благодаря Ви!
П.С. Със светла кожа съм (NW20) (:

# 69
  • Мнения: 5
Здравейте !
Намерих темата в интернет, защото точно ме интересуваше доставката с Shipito на козметика от Америка. Поръчвала съм си от Colourpop , чрез превозвач и доставка направо до моя адрес. Единият път, когато поръчката дойде директно, отиде на митницата и дадох около 50 лв отгоре, което е много за 3 сенки, 1 червило и помада за вежди.
Искам да попитам, ако си направя поръчка на Colourpop от тези комплектите на сенки и няколко червила и те го пратят до адреса на Shipito, дали върху него ще има стойност и такива неща ? Тоест вътрешните поръчки от Америка до Америка нямат описана стойност, а тези които имат лепенка със стойността на пакета слагат за извън Америка ? Много ще съм благодарна, ако някой който има повече опит в поръчките от Америка да ми отговори Simple Smile

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
За вътрешни доставки няма изписана сума на кашона, сама си попълваш митническата декларация в сайта на Шипито.

# 71
  • Мнения: 5
А вероятност има ли да ми го изпратят на митницата, при положение, че ще напиша ниска сума ? Имам предвид, че искам и от сайта на Kylie Jenner да си поръчам сенки с едни червила и малко се притеснявам дали могат да ме пратят на митница ?

# 72
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Щом напишеш ниска стойност няма как да отиде на митница. От сайта на Кайли няма да ти доставят до Shipito. Вече е пробвано. От сайта канселират поръчката.

# 73
  • Мнения: 5
А някаква друга фирма за доставка има ли, която да процедира по същия начин ? Защото много искам тези червила на кайли, обаче митото ще им е свръх скъпо

# 74
  • Мнения: 5
Това за сайта на кайли сигурно ли е , защото чета в един сайт, последно края на септември са си поръчали, чрез Shipito ?

Общи условия

Активация на акаунт