ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 130
  • 158
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
здравейте аз съм Теодора и много ме заинтригува тази възможност за доставка до българия, тъй като имам няколко марки (включително тази), които много искам да имам. може ли един въпрос - не мие много ясно как се поръчва от самия сайт и след рова към shipito , бих била страшно благодарна ако ми помогнете Simple Smile

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
здравейте аз съм Теодора и много ме заинтригува тази възможност за доставка до българия, тъй като имам няколко марки (включително тази), които много искам да имам. може ли един въпрос - не мие много ясно как се поръчва от самия сайт и след рова към shipito , бих била страшно благодарна ако ми помогнете Simple Smile



http://www.eatlovemakeup.com/2015/09/colourpop-mondays-in-malibu-set.html - всичко е описано в ревюто на Ел.

# 47
  • Мнения: 113
 да аз всъщност първо там попаднах на темата, но въпреки това не ми е много ясно благодаря все пак, че ми обърнахте внимание ще търся и другаде иноформация Simple Smile

# 48
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Регистрираш се първо в сайта на Шипито ( трябва да попълниш и изпратиш малко документи, за да валидираш акаунта ). Там си попълваш адреса, на който искаш да получаваш пакетите в България. В сайта имаш предоставен адрес в Щатите. Правиш си след това регистрация в сайта на КалърПоп и на адрес на получаване и на фактуриране пишеш USA адреса предоставен от Шипито.

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 12:51 от Shokoladche

# 49
  • Мнения: 113
ясно разбрах много ти благодаря, че отдели време да се занимаваш с мене  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 500
Някой дали вече поръча директно до България?
Иска ми се да поръчам, но не ми се занимава с митница, ако отиде там поръчката.  Simple Smile

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ако си надвишила 30 долара ще ти отиде на митницата на БП.
Аз лично предпочитам да си ползвам превозвача. Сумата за доставка ми се вижда доста.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ако си надвишила 30 долара ще ти отиде на митницата на БП.
Аз лично предпочитам да си ползвам превозвача. Сумата за доставка ми се вижда доста.

Вие Шипито ли използвате? Защото аз не мога да се справя с тея превозвачи. В сайта на Шипито след като ми дадат адрес ми изписва по-висока доставка до България, отколкото е доставката от Colourpop.

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да, с тях. По-висока доставка от 18 долара не съм имала и то за изключително много продукти. Винаги избирам най-евтиния метод за доставка и без застраховка.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
А тази доставка е до адреса, който те ви дават или до България? Това не го разбрах ;д
И последно - ако поръчвам директно от сайта, сумата която не трябва да надвивашам е 30$ - в тази сума включва ли се доставката? ;д

# 55
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
От Калърпоп до адреса на превозвача за всички поръчки под 30 долара се дължи 5 долара такса доставка.
След като пристигне доставката при Шипито те я теглят и мерят и на мейл получаваш покана да влезнеш в сайта да видиш снимките на пратката, да си избереш до къде искаш да ти я доставят, да си избереш метод на изпращане с цени  ( мисля че отделно от цената за доставка удържат и 2-3 долара такса обработка ) и дали искаш застраховка на пратката, има възможност за преопаковане, премахване на фактури ( пратките на калър поп не пътуват с такава, а с опаковъчен лист вътре в кашона ), също така сама попълваш митническата декларация - вид на стоката, количество и цена. В  последствие на попълнената от теб митническа декларация, Шипито лепва лепенка на кашона за стойността на пратката като на тази лепенка не фигурира стойността за доставка.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
От Калърпоп до адреса на превозвача за всички поръчки под 30 долара се дължи 5 долара такса доставка.
След като пристигне доставката при Шипито те я теглят и мерят и на мейл получаваш покана да влезнеш в сайта да видиш снимките на пратката, да си избереш до къде искаш да ти я доставят, да си избереш метод на изпращане с цени  ( мисля че отделно от цената за доставка удържат и 2-3 долара такса обработка ) и дали искаш застраховка на пратката, има възможност за преопаковане, премахване на фактури ( пратките на калър поп не пътуват с такава, а с опаковъчен лист вътре в кашона ), също така сама попълваш митническата декларация - вид на стоката, количество и цена. В  последствие на попълнената от теб митническа декларация, Шипито лепва лепенка на кашона за стойността на пратката като на тази лепенка не фигурира стойността за доставка.

Мерси!!

# 57
  • Мнения: 678
На мен ми излиза 25 долара до БГ доставка за 2 продукта... Егати  Stop

# 58
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Ооо, да се запиша и аз. Laughing Само една поръчка имам, но си взех 3-4 червилца, 1 молив за очи и 1 за устни. Много ми харесват ultra matte lip, имам Trap и Frick'n'frack. При мен lippie stix не са толкова трайни като ultra matte, които цял ден не мърдат почти, но също ми харесва формулата. Сега чакам ММ да ходи пак до САЩ и да ми донесе нещо, не ми се занимава с доставка до тук.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 611
На мен новата ми любов при ColourPop са Satin-червилата. Финишът им е близък до матовия, но са много по-комфортни. Издръжливи са много, но се трансферират. Металическите също са хубави, имам почти всички от тях, J.I.C и Flitter са ми много любими  Heart Eyes
Купих и от глосовете, но още не съм ги пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт