ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 165
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Според мен не е проблема в превозвача, а в това, че плащаш с БГ карта, през БГ IP и искаш да получиш пратка на американски адрес. Сайта си има някакви защити. Шипито предлагат да пазаруват и от твое име срещу %. Прочети в сайта им. Може да ти свърши работа.

Това за сайта на кайли сигурно ли е , защото чета в един сайт, последно края на септември са си поръчали, чрез Shipito ?

Можеш и да пробваш. Най-много да ти откажат поръчката и да ти върнат парите.

# 76
  • Мнения: 5
доста се надявах, но сега се разочаровах.... Cry много сложно с тези доставки.... Confused
ето този блог: http://brettrobson.com/updated-kylie-cosmetics-orders-cost-breakdown-beauty/

# 77
  • Мнения: 2 596
Да се похваля и аз с първите си Colourpop придобивки   Heart Eyes

Скрит текст:


Dukes

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Здравейте,

да съживя малко темата Simple Smile много искам да си поръчам матовото червило и исках да попитам някой вече дали е проъчал от https://colourpop.com/  Thinking

Имат безплатна доставка за поръчки над 50 долара. Обмислях вариант да поръчам и през ибей  newsm78

Не знам дали някой от големите магазини не внася марката... та ако може някой с повече информация да ми помогне Simple Smile

Благодаря!

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Здравейте,

да съживя малко темата Simple Smile много искам да си поръчам матовото червило и исках да попитам някой вече дали е проъчал от https://colourpop.com/  Thinking

Имат безплатна доставка за поръчки над 50 долара. Обмислях вариант да поръчам и през ибей  newsm78

Не знам дали някой от големите магазини не внася марката... та ако може някой с повече информация да ми помогне Simple Smile

Благодаря!

Аз съм поръчвала от сайта им, когато има безплатна доставка без определена сума. Имам хайлайтъри, матови червила, сатин червила и 1 металическо. Първата ми поръчка беше с 2 матови червила, защото мнооого ги исках. Пратката пристигна, много се радвах, докато не ги пробвах.. ПЪЛНО разочарование са тея матови червила лично за мен!! Намацах се едно хубаво и след като изсъхна самото червило са НАПУКА! Отвратителна гледка беше. Съветът ми е ако си поръчваш матово от там, след като го нанесеш гледай да не се усмихваш ИЗОБЩО!  Grinning Препоръчвам ти ultra satin lip - те са супер и няма да съжаляваш!

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 19:47 от Dary_

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Благодаря за мнението!

Много положителни изчетох за тези матови и затова се позаинтересовах. Не знаех за безплатната доставка и със сигурност ще следя, за да може при следващата такава, да си поръчам и аз някои неща.

Благодаря още веднъж Simple Smile

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Благодаря за мнението!

Много положителни изчетох за тези матови и затова се позаинтересовах. Не знаех за безплатната доставка и със сигурност ще следя, за да може при следващата такава, да си поръчам и аз някои неща.

Благодаря още веднъж Simple Smile

Рядко ги пускат.. на около 6 месеца  Grinning Скоро пак имаше. Аз поръчвам директно до БГ и пратките ми идват за 5-6 дни.

# 82
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
Изобщо не ми се напуква червилото. Най-често слагам от ултра мат, над тяхната основа, тя заглажда много добре. Издържат ми цял ден, изключително доволна съм.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
Благодаря за мнението!

Много положителни изчетох за тези матови и затова се позаинтересовах. Не знаех за безплатната доставка и със сигурност ще следя, за да може при следващата такава, да си поръчам и аз някои неща.

Благодаря още веднъж Simple Smile

Рядко ги пускат.. на около 6 месеца  Grinning Скоро пак имаше. Аз поръчвам директно до БГ и пратките ми идват за 5-6 дни.

а не отиват ли на митница?

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Благодаря за мнението!

Много положителни изчетох за тези матови и затова се позаинтересовах. Не знаех за безплатната доставка и със сигурност ще следя, за да може при следващата такава, да си поръчам и аз някои неща.

Благодаря още веднъж Simple Smile

Рядко ги пускат.. на около 6 месеца  Grinning Скоро пак имаше. Аз поръчвам директно до БГ и пратките ми идват за 5-6 дни.

а не отиват ли на митница?

Не, защото се вмествам в сумата до 15-16$ и правя няколко поръчки. Simple Smile

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Има безплатна доставка и -30% на продукти за устни.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 422
Има безплатна доставка и -30% на продукти за устни.
Аз вече се възползвах и съм в чуденка дали да не пусна още една поръчка. Grin

# 87
  • Мнения: 1 873
Ръцете ме засърбяха да се възползвам. Smile Отдавна не съм правила поръчка. Има ли доволни от creme lux червилата? Кои цветове поръчахте? Simple Smile

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Има безплатна доставка и -30% на продукти за устни.
Аз вече се възползвах и съм в чуденка дали да не пусна още една поръчка. Grin

И аз се чудя дали да не пусна още една Grinning Grinning

# 89
  • Мнения: 779
Сега има безплатна, но над 50 долара...
Как съм изпуснала Sad
Някой иска ли да цепим поръчка?
Точно сега има намаление и искам някои неща, но не за 50 долара.

Общи условия

Активация на акаунт