Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 16 938
Йомер е решил явно да разбере какво крие Дефне.
Направо ми е жал за Дефне цяла вечер да стой на стълбите.
А с Корай ще пада смях.

# 47
  • Мнения: 36
 newsm78 newsm78
Дданни  Hug

Според е неговата ръка и сутринта преди сватбата на Сердар  Peace Вижда я да спи до саксията и след това заедно оитват в квартала на Дефото  Peace

Да, с червената качулка седи на стъпалата и пак е с червената качулка, когато Йо целува ръка на Тюркян тейзе.

Нашто Дефо като гаврошче на стъпалата, да му дожалее на човек, а на Йо най-вече.
хмм по скоро ръката е на нежиме аби .според това което казва дефне ,не мисля че говори на йомко

# 48
  • Мнения: 36

Дефне като някой Гаврош  ooooh!


 айй на айй нашият коришим като филия погледнала мармалад гледа  Joy Joy


# 49
  • Мнения: 36
Абито как се е сдухал  Laughing



Ай и Дефнето да става Ипликчи  Party

иншала Grinning

# 50
  • Мнения: 16 938
Айде да става Ипликчи. Praynig

# 51
  • Мнения: 18 785
Ще му мине на абито  Mr. Green зетя ще му вдъхне кураж  hahaha

Бе тая до бабата да не е майка им бе  newsm78  много си приличат с бабето

# 52
  • Мнения: 9 388

 newsm78 newsm78хмм по скоро ръката е на нежиме аби .според това което казва дефне ,не мисля че говори на йомко
Да, аз мисля, че ръката не е на Йомер, докосва я някак не по йомерски. Когато Дефне говори, говори на друг, не на Йомер. Аз мисля, че ръката е на Шюкрю аби. Сигурно ще говори с него, той ще я събуди, но Йомер трябва да я види в това окаяно състояние. Сигурно ще се върне от разходката в гората и така ще я завари, след което ще отидат на сватбата. Аз така мисля.

# 53
  • Мнения: 33 435
Ще му мине на абито  Mr. Green зетя ще му вдъхне кураж  hahaha

Бе тая до бабата да не е майка им бе  newsm78  много си приличат с бабето
Да бе, както ги е изоставила няма да я приемат с отворени обятия. А и нали се е омъжила повторно за богаташ  Sunglasses Joy

Аз си мисля, че е Йомковата кунка  Laughing

# 54
  • Мнения: 33 435


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/-d2przpekm/?tagged=kiralikask Колко е сладка Елка с тия физиономии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 16 938
И аз си мисля,че ръката е на Йомер.

# 56
# 57
  • Мнения: 7 162
Ирка,мерси за темичката  newsm51

Така като гледам снимките,Дефо ще ходи два пъти до дома на Йо  Peace моментът в 1 фраг,когато Йо я отряза, и моментът от 2 фраг,когато е заспала.
Не знам на кого е ръката,не мога да преценя. Но според мен Дефо не говори с Неджмо,защото в него момент от фрага тя е пред нейната къща. На дали той ще отиде до тях да я успокоява,по-скоро ще е зает с успокоението на Йо  Mr. Green
Иначе ще е мн готино Дефо да сподели нещо там пред вратата и Йо скришом да слуша отвътре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Mr. Green

Сердар избива рибата  hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 18 785
Пред тях според мен говори с Яса  Peace

# 59
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет Дефмерки и антиДафки Joy Joy
Рускините пишат,че това е майката на Елчин-виж майката,прави си изводи каква ще е дъщерята на тези години.

Общи условия

Активация на акаунт