Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526





Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е  момиче, което живее с майка си на село, там те водят скромен  и спокоен живот. За съжaление , обаче нещата не вървят добре и Демет губи всичко, дори и шивашкото си ателие. Междувременно Жале, нейна приятелка от детството й подава в ръка, в този труден момент. Тя е директор  на един от най-престижните колежи в Истанбул - Колеж Сайер. Въпреки, че Зейнеп не желае да се мести в големия град, по настояване на майка си, която иска дъщеря й да се изучи и прави планове  за нея, заминават за Истанбул. Но всъщност, Жале има други намерения. Тя крие тайна, която може да обърне живота на всички с главата надолу. Зейнеп е млада, инатлива,безмилостна и щура. Още от първият ден, тя си навлича проблеми на главата, като влиза в конфликт  с най-непокорното момче в училището - Керем и стават врагове. Керем, винаги е правил каквото си поиска, разглезен е и използва фамилията си пред всички в училището.  Единственият, който му се противопоставя  и опълчва е Зейнеп. След като вижда какво причинява Керем  на Зейнеп, най-добрият му приятел – Баръш, с който е израснал от детството си и го чувства като брат, й  подава ръка. Зейнеп е привлечена от него и милото му държание. Но в същото време пък, Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището - Мелис. Тя е дъщеря на учителят по физическо - Джихан. И за съжаление много влюбена  в Керем. Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището, майка й  започва работа в модната къща на сестрата на Жале – Мелда.  Там тя има неприятна среща с миналото си.

Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :





Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

   
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38











Kerem Bürsin-Керем Бюрсин


Керем Бюрсин е роден на 04.06.1987 година в град Истанбул - Турция. Още от дете заедно със семейството си живее в различни държави. На 12 години заедно със семейството си се установява в Тексас. Завършва Маркетинг и Реклама в Колeжа Емерсън в Бостън. Работи като шофьор в Л.А. Взима участие в няколко американски филма. През 2013 година се връща в Турция и веднага бива забелязан от режисьора Алтан Дюнмез, който му предлага главната роля на Керем Сайер в новия си проект "В очакване на слънцето" където си партнира с Ханде Доандемир. Сериала постига грандиозен успех и Керем е поканен от режисьора Чаан Ърмак да се снима в новия му филм Unutursam Fısılda където играе ролята на Ерхан. Във филма Керем си партнира с Мехмет Гюснюр и Фарах Зейнеп Абдулах. След края на сериала през 2014 година Керем Бюрсин получава предложение да се снима и в нов сериал Şeref Meselesi където  си партнира с Ясемин Ален и Шюкрю Йозйълдъз. Режисьор на сериала  е отново Алтан Дюнмез, а сценарият  е на Елиф Усман.


Филмография:
Rozar Man - Macalester
Thursday - Grauss
Strawberry Melancholy
The Architect - Craig
Killian - Lennox
Wendigo - Andy
Sharktopus - Andy
Palace of the Damned - Adam
Unutursam Fısılda - Erhan

Сериали:
Güneşi Beklerken  - Kerem Sayer/Gunes Sayer
Şeref Meselesi - Tamer

Hande Doğandemir - Ханде Доандемир



Ханде Доандемир е родена на 22.11.1985 година в град Анкара. Ханде е актриса, оператор и социолог. Красавицата има участие и в реклама заедно с известния турски актьор Нежат Ишлер за Етти. Завършва социология в Анкраския университет. Ханде взима участие в множество сериали, но нейния най-голям успех е ролята на Зейнеп Йълмаз в сериала В очакване на слънцето където си партнира с Керем Бюрсин.

Сериали:
Güneşi Beklerken - Zeynep Yılmaz
Şubat - Elem
Leyla ile Mecnun - Şans
Böyle bitmesin - Ceylan
İbreti Ailem - Ipek
Sen De gitme - Aslı
Keskin Bıçak - Aslı
Kahramanlar - Zeynep





Темите до 128.14(в архива)


Сериалите, които се гледат и обсъждат тук
Kiralık Aşk





Çilek Kokusu




Добре дошли и приятни минути в Институт по инфекциозни и заразни болести  ХанКер.

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 11:10 от Ирка Нарцисчева- от клана Чумови

# 1
# 2
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Систър  Heart Eyes Hug
Добър ден да кажа сега вече  Hug Hug Hug Hug

# 3
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Поздравява с деня на учителите
Поздравявам с деня на учителите, тези които са успели да възпитат поколение свободно от насили и с добри намерение. И хилядите, които очакват своето назначение и кандидати за учители, също.

# 4
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Номинираните за двойка в сериал

1. Defne, Ömer (Kiralık Aşk)

2. Ali, Selin (Güneşin Kızları)

3. Zeynep, Fatih (Aşk Yeniden)

4. Ömer, Elif (Kara Para Aşk)

5. Öykü, Ayaz (Kiraz Mevsimi)


На 29-ти Ноември ще се състои
В 21 часа по Канал Д

# 5
  • Мнения: 33 427
Ако не спечелят ДефМер  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Да не са пак Тубата и оня Космак  ooooh!

# 7
# 8
  • Мнения: 2 788
Официално здравейте  Mr. Green Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Фрага много ме обърка,а вие вече сте на тимове  hahaha Нито съм за тим Дефне,нито за тим Йомер  Whistling И двамата имат грешка в общуването  Peace Йомер не изслушва,смята ,че той винаги е прав ,не търси причината за парите,които Дефне търси,ако беше по настоятелен, или ако Дефнето не я беше страх от него щеше да му каже  Peace
 А епизода в яетък не трябва да ме разочарова,щото имам РД ,нека ми направят подарък с хубав епизод  hahaha

# 9
  • Мнения: 18 785
Мераба  Hug
Систъри  Hug Илинче  Hug
Илинче ама защо я е страх се пита  hahaha защото Фръцльо ще се фръцне и ще си тръгне и дори няма да има време да обясни защо тя го е направила

# 10
  • Мнения: 2 788
Мераба  Hug
Систъри  Hug Илинче  Hug
Илинче ама защо я е страх се пита  hahaha защото Фръцльо ще се фръцне и ще си тръгне и дори няма да има време да обясни защо тя го е направила
Верче  Hug
Той до сега само по този начин е действал,фръцва се и гитте битте ,дим да ме няма,ни да чуя ,ни да видя   hahaha

# 11
  • Мнения: 18 785
Мераба  Hug
Систъри  Hug Илинче  Hug
Илинче ама защо я е страх се пита  hahaha защото Фръцльо ще се фръцне и ще си тръгне и дори няма да има време да обясни защо тя го е направила
Верче  Hug
Той до сега само по този начин е действал,фръцва се и гитте битте ,дим да ме няма,ни да чуя ,ни да видя   hahaha
После как да иска човек да му каже нещо  hahaha  кат знае какво следва  hahaha

# 12
  • Мнения: 9 388
Ирка,  newsm51 за темата и за института ХАНКЕР с най-активен отдел в момента отдела "ДЕФМЕР"!

Дефнето като спи пред вратата му, той дали ще си е вкъщи, или вече ще е хукнал на размисъл в гората и няма да я види свита до саксията? Негова ли ще е ръката, а?


Йомер бей разсейващо хубав тук! Дефне как успява да работи в съседство, не знам!

# 13
  • Мнения: 16 079
Хилооооуууу и от мен  Hug Hug Hug

Ирко  Heart Eyes Hugтенкю за новото ни дворче  newsm51

Терко  Heart Eyes HugВерич  Heart Eyes Hug Зайче  Heart Eyes HugДанни  Heart Eyes Hug




мисли си че може гюнешчетата да спечелят или Туба и Енгин, много искам да са нашите да грабнат наградата но имам някакви съмнения че няма да са те

# 14
  • Мнения: 2 788
Дданни  Hug

Според е неговата ръка и сутринта преди сватбата на Сердар  Peace Вижда я да спи до саксията и след това заедно оитват в квартала на Дефото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт