Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 253
Здравейте! Hug Hug Hug

Неприятна новина за сериала на Ханде. Tired

Аз си мисля, че Йо не е доволен, защото е разбрал отново грешно, че парите са за сватбата на брата и тя не е помолила Йо за помощ.

# 31
  • Мнения: 33 435

Дефне като някой Гаврош  ooooh!




# 32
  • Мнения: 33 435

Аз си мисля, че Йо не е доволен, защото е разбрал отново грешно, че парите са за сватбата на брата и тя не е помолила Йо за помощ.
Здравей Мише  Hug Hug Hug

Е, и аз да съм няма да искам от него пари  Peace Но пък и ако съм от неговата страна няма да ми е приятно  Peace

# 33
  • Мнения: 18 785
С Кориша ще пада смях хаха

Аййй милата Дефо  Rolling Eyes  цяла нощ ще виси там докат фръцльо не предприеме нещо

# 34
  • София
  • Мнения: 30 253

Аз си мисля, че Йо не е доволен, защото е разбрал отново грешно, че парите са за сватбата на брата и тя не е помолила Йо за помощ.
Здравей Мише  Hug Hug Hug

Е, и аз да съм няма да искам от него пари  Peace Но пък и ако съм от неговата страна няма да ми е приятно  Peace

 Hug

Да, зависи от коя камбанария гледаш. То винаги е така. Wink

Затова не обвинявам никого. Малко ме е яд, че на моменти изкарват Дафне доста наивна и несъобразителна, ама сценарий.

# 35
  • Мнения: 2 788


Хванала го е рано-рано лудата  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 2 788


А тая е уревала света  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 33 435

Малко ме е яд, че на моменти изкарват Дафне доста наивна и несъобразителна, ама сценарий.
То това от липсата на рутина а и безизходицата. Кой както си я хване си я манипулира  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 33 435
Остави това  Laughing Ще настине на тия стълби  Tired Joy

# 39
  • Мнения: 2 788

Малко ме е яд, че на моменти изкарват Дафне доста наивна и несъобразителна, ама сценарий.
То това от липсата на рутина а и безизходицата. Кой както си я хване си я манипулира  Rolling Eyes
Живота тепърва и пуска игрите се  Peace И Йо и Дефне ще ги развият още като образи според мен  Peace

# 40
  • Мнения: 2 788
След това Йо е 100% омекнал  Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 30 253

Малко ме е яд, че на моменти изкарват Дафне доста наивна и несъобразителна, ама сценарий.
То това от липсата на рутина а и безизходицата. Кой както си я хване си я манипулира  Rolling Eyes

По-скоро е от бързане. В целта си да реши бързо проблема, се забърка в още по-голяма каша.

# 42
  • Мнения: 33 435
Абито как се е сдухал  Laughing



Ай и Дефнето да става Ипликчи  Party

# 43
  • Мнения: 9 388
Дданни  Hug

Според е неговата ръка и сутринта преди сватбата на Сердар  Peace Вижда я да спи до саксията и след това заедно оитват в квартала на Дефото  Peace

Да, с червената качулка седи на стъпалата и пак е с червената качулка, когато Йо целува ръка на Тюркян тейзе.

Нашто Дефо горкото на стъпалата, да му дожалее на човек, а на Йо най-вече.

# 44
  • Мнения: 36
 Joy

Ама как се е ухилила наша Дафа, чак и намръщения фръцльо не и пречи  Joy  Joy  Joy
Защо да не е хепи бе  Mr. Green хубав ден,брат й и най добрата й приятелка се женят,фръцльо е там въпреки всичко, запознава се с бабата и ги чака празник  hahaha

Аааа Адии  hahaha  старото ми авче имаш  hahaha в момент се шокирах леко хаха викам божеее кога съм писала пък това и ровя по страницата за какво съм се изказала и чак тогава виждам че си ти хахахах
хич се не стряскай  Joy.не е само за това че не е хаппи ами все едно е замислил нещо щом е на сватбата личи му.докато дафа 24 карата пусна smile3521 tooth

Общи условия

Активация на акаунт