Отговори
# 15
  • Мнения: 33 436
Би трябвало ние да спечелим, защото са най-обсъжданата двойка в момента  Laughing
Най-голяма конкуренция са Елиф и Йомер  Whistling Как са ги подпукали с наградите  hahaha
Енго даже е номиниран за ЕМи  Laughing

# 16
  • Мнения: 13 725
 ИРКА  Hug  Heart Eyes за новото дворче  Laughing

# 17
  • Мнения: 13 725
Официално здравейте  Mr. Green Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Фрага много ме обърка,а вие вече сте на тимове  hahaha Нито съм за тим Дефне,нито за тим Йомер  Whistling И двамата имат грешка в общуването  Peace Йомер не изслушва,смята ,че той винаги е прав ,не търси причината за парите,които Дефне търси,ако беше по настоятелен, или ако Дефнето не я беше страх от него щеше да му каже  Peace
 А епизода в яетък не трябва да ме разочарова,щото имам РД ,нека ми направят подарък с хубав епизод  hahaha

Или  Hug, ние сме на тимове заради спорта, иначе всички сме за Дефмер  Laughing Ми то на Дафа кой не и напълни главата колко Йо е честен, принципен, колко не търпи лъжата, как не прощава и не дава втори шанс, как да не я е страх  ooooh!

Верка  Hug, Ди  Hug, Данни  Hug

Все ми се струва, че няма спечелим  ooooh!

# 18
  • Мнения: 33 436

Или  Hug, ние сме на тимове заради спорта, иначе всички сме за Дефмер  Laughing Ми то на Дафа кой не и напълни главата колко Йо е честен, принципен, колко не търпи лъжата, как не прощава и не дава втори шанс, как да не я е страх  ooooh!

Ама верно  Laughing

# 19
  • Мнения: 33 436
http://turkseriesnews.blogspot.bg/2015/11/kara-ks.html

Е Супер! После защо няма какво да се коментира за Ханде  ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 13 725

Ама как се е ухилила наша Дафа, чак и намръщения фръцльо не и пречи  Joy  Joy  Joy

# 21
  • Мнения: 13 725

Е, браво  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 13 725

Йомко бяга от Дафина


Тя го гони с трактор  hahaha  hahaha  hahaha

# 23
  • Мнения: 36
този път немисля,че ще стане така .йомко е намислил нещо сериозно защото във фрага хич не изглежда на кеф.та жал мее за дефне какво я чака ooooh!  newsm78 а и здравейте на всички. Hug

# 24
  • Мнения: 16 079

Йомко бяга от Дафина


Тя го гони с трактор  hahaha  hahaha  hahaha


Joy Joy Joy Joy Joyаха, ще го догони

Диди  Heart Eyes Hug

# 25
  • Мнения: 18 785

Ама как се е ухилила наша Дафа, чак и намръщения фръцльо не и пречи  Joy  Joy  Joy
Защо да не е хепи бе  Mr. Green хубав ден,брат й и най добрата й приятелка се женят,фръцльо е там въпреки всичко, запознава се с бабата и ги чака празник  hahaha

Аааа Адии  hahaha  старото ми авче имаш  hahaha в момент се шокирах леко хаха викам божеее кога съм писала пък това и ровя по страницата за какво съм се изказала и чак тогава виждам че си ти хахахах

# 26
  • Мнения: 33 436
Дали това, че Дефнето сега търси парите няма да е плюс за нея пред Йо като разбере истината  newsm78 Не че ще й прости веднага, ама пак е нещо  hahaha hahaha Joy Joy

# 27
  • Мнения: 18 785
Семейство Фръцликчи  Mr. Green

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт