Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 18 785
Значи стъпи ли на килима това същество лично ще го поздравя в туитъра с Волна пеперуда  hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Значи стъпи ли на килима това същество лично ще го поздравя в туитъра с Волна пеперуда  hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 33 435
Най-нормалното е като си сигурен в половинката си, с която си от 3-4 години, да не обръщаш внимание на тъпотиите и да си живееш живота. Уви при Юни не важи това  Laughing Още по-добре  Joy Joy Joy
Тя ще го потърпи, потърпи и ще го нахрани накрая, защото всичките му изцепки вредят повече на нея, отколкото на него  Peace
И преди писах, че досега не му се е налагало да търпи такива неща  Peace
Партньорите на Елчин не са били приемани толкова добре, че да има чак такива фенски истерии  Joy Joy Joy

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох сега гледам края на озета и ми е тъжноооо Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 710
  • Мнения: 9 388
Новият хаштаг няма нужда от превод. И на български можем да го кажем така - Кешки! Винаги съм харесвала турцизмите в нашия език, колко повече сега, когато ги чувам в оригинал и още по-добре разбирам смисъла им на български. Аферин, кешки, сакън, бактън, аджеба и т.н. - какво е езикът ни без тях!

#Кешки!

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Значи стъпи ли на килима това същество лично ще го поздравя в туитъра с Волна пеперуда  hahaha hahaha hahaha
Той ще те разбере пък, келебек фърррр, фърррр ще напишеш  hahaha hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 8 488
Ми, той Борето няма толкова свободно време да гледа кой го следва, кой не през минути
Докато тоя свободно време - бол  Mr. Green

Пък може да му се  е обидил, че не го е последвал веднага и хайде, като децата го е отписал  hahaha

# 713
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Новият хаштаг няма нужда от превод. И на български можем да го кажем така - Кешки! Винаги съм харесвала турцизмите в нашия език, колко повече сега, когато ги чувам в оригинал и още по-добре разбирам смисъла им на български. Аферин, кешки, сакън, бактън, аджеба и т.н. - какво е езикът ни без тях!

#Кешки!

Аз това Кешки, в българския го чувам за сефте  Thinking

# 714
  • Мнения: 13 725
Добър вечер, сладурки  Laughing
На линия съм вече за гледане  Wink

Ели  Hug, и за всички, които съм пропуснала  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 715
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър вечер, сладурки  Laughing
На линия съм вече за гледане  Wink

Ели  Hug, и за всички, които съм пропуснала  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

А така, точна си ... за рекламите  Mr. Green Joy Joy Joy

Диде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 16 938
Диде  Hug  Hug Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 13 725
Зайче  Hug  Heart Eyes, Честит празник  bouquet Много здраве и много успехи ти пожелавам, постигнати мечти,  много обич и верни приятели   newsm59

# 718
  • Мнения: 33 435
Оф, и тази серия ще е тежка  Tired

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Пишете да пускам тема бре  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт