Хайде на среща в България ..

  • 9 225
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 847
Явно ,има доста мами които ще са си в БГ ,какво ще кажете за две срещи-едната през май ,а другата през юли?
Едната можем да я направим в София,а другата на морето?
Аз също съм си в БГ-я така 4е за мен е лесно,планувам пътувания,но...
А за Движението на БГ мамите и аз съм с две ръце за Peace
Те тук мамите се събират мисля всеки вторник пред НДК...
Айде давайте предложения за дата и 4ас...Миналата година пропуснах срещата ,но тази не мисля... Laughing

# 16
И аз, и аз Mr. Green Най-добре е да си спретнем един списък кой кога ще си е в БГ и да се организираме. Пък защо не и 2, че и три срещи, защото всички на куп няма как да се засечем. По този повод имам и предложение: Ако се съберем, на срещата да съберем по някой лев и да ги дадем за памперси за децата от домовете. За справка прочетете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84497.0
Аз в последно време съм се смахнала на тема "Движение на българските майки" и едно от нещата, които ще направя като се прибера, е да им дам всички играчки, количка и проходилка, останали ми от каката ни.
Аз ще си бъда в БГ от средата на юни до 25 юли.
Снежи,
и аз сам се смахнала на същата тема. Даже съм решила да давам уроци на дечицата по English или компютър. Дано да се усъществи. Те най вече от липса на внимание страдат, но как се компенсира това...
Аз съм в БГ от 21 май до 29 юли

Поздрави,
Диана

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Снежи, ще ходите ли на море?

# 18
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Снежи, ще ходите ли на море?
О, не, в никакъв случай! Сама с две деца не мърдам от София. Освен това имам алергия към слънцето и не мога много много да се показвам Embarassed, а какво е морето без плаж...

# 19
  • Мнения: 7 430
...ние ще си ходим чак октомври  Confused но пък виртуално може да съм в Вас Hug

# 20
  • Мнения: 2 032
През май ще съм в София за съвсем малко, само един дълъг уикенд-да видя бебето на сестра ми (29 април долитам, 2 май отлитам). Шансът точно тогава да се организира събиране май е малък, но ако случайно пък стане-много ще се радвам, и понеже ще съм в София, и без маймуните=ще доприпикам без проблеми. Така че ще поглеждам тази тема дотогава, да видим.

През лятото-не знам, сигурно другаде ще ходим на почивка, ама двата отбора баби и дядовци вече припикават за децата, та ще има ходене за оставяне и взимане на маймуните, няма как.

Много искам да оставя някой лев за инициативата за памперси, ако случайно мога да се видя с някой да му дам пари за това, ще е много хубаво-кажете?

# 21
  • Мнения: 912
Май не се е стигнало до уговорка на час и място, но аз да заявя отсега, че също искам да се срещна особено с вас мами от Канада да ми споделите опита си за отглеждане на дете в Торонто конкретно. Живяла съм и съм работила там като студентка до края на 2004г. Омъжена съм в България и детето ми е чиста проба българче:)#Silly Искаме да заминем за Канада в близко бъдеще вече като семейство. married
До нови срещи! Peace Grinning Heart Eyes

# 22
Някой може ли да прати информация за движението на българските майки, не съм в час, съжалявам, отскоро сме в БГ и още проучвам терена. А приемате ли хора, дето вече са тука. Ние обаче заминаваме за Щатите за ваканцията, там да видим дядо и баба. Все пак ако има начин и аз искам да дойда на срещата, че и аз съм се смахнала на тема българските майки и техния потенциал тука. Ние заминаваме началото на юни за два месеца.

# 23
  • Мнения: 1 581
Ако организирате нещо, бройте ме и мене - аз съм в Бг 17-30 май (половината време във Варна, половината в София), после пак 3 юли - 8 август (май предимно Варна). За всякакви срещи съм  Hug

# 24
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
мда, да бройте и мен. Аз се прибирам на 05.05 и сме в бг до 24.08

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Здравейте моми4ета,знам 4е много от вас ще си ходят в БГ -сега през април,май,юни...Какво ще кажете да си спретнем една среща?Аз съм в БГ за няколко месеца така 4е не ми представлява проблем ...Надявам се идеята да ви хареса и да се полу4и нещо..Лека нова седмица от мен! Hug

такаааа, дата и час няма zа сега като гледам....ще направя един списък кой кога е в Бг и ще го пратя на лични на schtrumphete да го сложи в началото или да направи анкета с датите... както реши...

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мойте планове малки се промениха, май ще си ходим от 09.06 до 23.06...zа сега....

# 27
  • Мнения: 1 581
По моите скромни изчисления (нещо ако съм сбъркала сори  Embarassed) засега като най-"гъсти" за среща периоди се очертават тези:

22-30 май - 5 души
9-23 юни - 8 души
1-15 юли - 8 души
1-8 август - 5 души
11-24 август - 4 души

Иначе за по-малко хора, могат и на лични да се разберат. Надявам се да се посгъсти списъка  Laughing

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
По моите скромни изчисления (нещо ако съм сбъркала сори  Embarassed) засега като най-"гъсти" за среща периоди се очертават тези:

22-30 май - 5 души
9-23 юни - 8 души
1-15 юли - 8 души
1-8 август - 5 души
11-24 август - 4 души

Иначе за по-малко хора, могат и на лични да се разберат. Надявам се да се посгъсти списъка  Laughing
иzпреварила си ме със списъка, мислех сега да го правя Hug Heart Eyes....давайте да се органиzираме, че докато се обърнем и ще е минало времето....

# 29
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Може би е най-удачно да се определи по една дата за всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт