Хайде на среща в България ..

  • 9 255
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 847
Здравейте моми4ета,знам 4е много от вас ще си ходят в БГ -сега през април,май,юни...Какво ще кажете да си спретнем една среща?Аз съм в БГ за няколко месеца така 4е не ми представлява проблем ...Надявам се идеята да ви хареса и да се полу4и нещо..Лека нова седмица от мен! Hug
Ето го и списъкът:
Ленилаф       17.4. до 10.5 София
Флоралпина 20.4. до ........
Ели цз           23.4. до 18.5.
Алиса            29.4. до 2.5.
Мама Кенга  1.5. до 30.6.
млн               1.5. до 1.9.
кита99         5.05 до 24.08
уши              21.5.  до 29.7.
иВарна        17.5. до 30.5. в Варна и в София
                     3.7. до 8.8.  във  Варна
Мариябути   1.6. до 31.7
Шоши          1.6. до 15.7.
Елл              1.6. до ....
амей            9.6 до 23.06
Мопсси        15.06 до 21.06 Смолян
                    22.06 до 1.07 в Бургас
Маймунка    29.6. до 12.8.
Мама Б         29.6. до 7.7.
Охара          31.7. до 1.9.
Макдирок    11.8. до 1.9.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 22:58 от schtrumphete

# 1
  • Мнения: 4 390
Аз съм съгласна!
Също съм в България все още.

# 2
  • Мнения: 292
и аз съм съгласна  Grinning ние се прибираме в БГ след 2 дни  newsm44

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз, и аз Mr. Green Най-добре е да си спретнем един списък кой кога ще си е в БГ и да се организираме. Пък защо не и 2, че и три срещи, защото всички на куп няма как да се засечем. По този повод имам и предложение: Ако се съберем, на срещата да съберем по някой лев и да ги дадем за памперси за децата от домовете. За справка прочетете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84497.0
Аз в последно време съм се смахнала на тема "Движение на българските майки" и едно от нещата, които ще направя като се прибера, е да им дам всички играчки, количка и проходилка, останали ми от каката ни.
Аз ще си бъда в БГ от средата на юни до 25 юли.

# 4
  • Мнения: 1 269
И аз съм за
Прибираме се Маи за 3 месеца

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
живот и здраве-юни и юли.
ще е хубаво да я "заковем" тая тема горе и да се организираме.

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз се прибирам на 11 август и Ще съм си в Бг до 01 септември  Grinning

# 7
  • Мнения: 6 167
17 април - 10 май съм в София!
Айде, кой е по това време.

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
29 юни - 12 август  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 216
Момичета, нали знаете, че лятото всички срещи на високо ниво се организират някъде по морето  Wink
Аз ще съм цяло лято във Варна и ще се радвам да изпием по питие на някое хубаво място.

# 10
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Прибираме се юни месец за една дълга почиивка  grinning039
За срещи горещи съм винаги готова Mr. Green
И съм ЗА паричките за памперсите, дано да помогнем дори и с мъничко на мъничетата


# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz май ще си ходя средата на май zа 2 седмици, но още не е съвсем сигурно....

# 12
  • Мнения: 1 269
Цитат
Момичета, нали знаете, че лятото всички срещи на високо ниво се организират някъде по морето 
Аз ще съм цяло лято във Варна и ще се радвам да изпием по питие на някое хубаво място.

Нямам нищо против.Ти си ми на близко. Grinning Аз съм от Несебър.С деца на море.Сигурно ще е много весело Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 567
Ние по първоначални планове ще сме от юни до средата на юли. Ще се радвам да се видим, с някои от мамите вече се познаваме  Hug
А за Движението на българските майки минлата година дадох чували с дрехи, тази също няма да пропусна  Heart Eyes

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами ние сме си там от края на юли до може би 01.09.
август за нас е за срещи  Grinning

# 15
  • Мнения: 847
Явно ,има доста мами които ще са си в БГ ,какво ще кажете за две срещи-едната през май ,а другата през юли?
Едната можем да я направим в София,а другата на морето?
Аз също съм си в БГ-я така 4е за мен е лесно,планувам пътувания,но...
А за Движението на БГ мамите и аз съм с две ръце за Peace
Те тук мамите се събират мисля всеки вторник пред НДК...
Айде давайте предложения за дата и 4ас...Миналата година пропуснах срещата ,но тази не мисля... Laughing

# 16
И аз, и аз Mr. Green Най-добре е да си спретнем един списък кой кога ще си е в БГ и да се организираме. Пък защо не и 2, че и три срещи, защото всички на куп няма как да се засечем. По този повод имам и предложение: Ако се съберем, на срещата да съберем по някой лев и да ги дадем за памперси за децата от домовете. За справка прочетете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84497.0
Аз в последно време съм се смахнала на тема "Движение на българските майки" и едно от нещата, които ще направя като се прибера, е да им дам всички играчки, количка и проходилка, останали ми от каката ни.
Аз ще си бъда в БГ от средата на юни до 25 юли.
Снежи,
и аз сам се смахнала на същата тема. Даже съм решила да давам уроци на дечицата по English или компютър. Дано да се усъществи. Те най вече от липса на внимание страдат, но как се компенсира това...
Аз съм в БГ от 21 май до 29 юли

Поздрави,
Диана

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Снежи, ще ходите ли на море?

# 18
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Снежи, ще ходите ли на море?
О, не, в никакъв случай! Сама с две деца не мърдам от София. Освен това имам алергия към слънцето и не мога много много да се показвам Embarassed, а какво е морето без плаж...

# 19
  • Мнения: 7 430
...ние ще си ходим чак октомври  Confused но пък виртуално може да съм в Вас Hug

# 20
  • Мнения: 2 032
През май ще съм в София за съвсем малко, само един дълъг уикенд-да видя бебето на сестра ми (29 април долитам, 2 май отлитам). Шансът точно тогава да се организира събиране май е малък, но ако случайно пък стане-много ще се радвам, и понеже ще съм в София, и без маймуните=ще доприпикам без проблеми. Така че ще поглеждам тази тема дотогава, да видим.

През лятото-не знам, сигурно другаде ще ходим на почивка, ама двата отбора баби и дядовци вече припикават за децата, та ще има ходене за оставяне и взимане на маймуните, няма как.

Много искам да оставя някой лев за инициативата за памперси, ако случайно мога да се видя с някой да му дам пари за това, ще е много хубаво-кажете?

# 21
  • Мнения: 912
Май не се е стигнало до уговорка на час и място, но аз да заявя отсега, че също искам да се срещна особено с вас мами от Канада да ми споделите опита си за отглеждане на дете в Торонто конкретно. Живяла съм и съм работила там като студентка до края на 2004г. Омъжена съм в България и детето ми е чиста проба българче:)#Silly Искаме да заминем за Канада в близко бъдеще вече като семейство. married
До нови срещи! Peace Grinning Heart Eyes

# 22
Някой може ли да прати информация за движението на българските майки, не съм в час, съжалявам, отскоро сме в БГ и още проучвам терена. А приемате ли хора, дето вече са тука. Ние обаче заминаваме за Щатите за ваканцията, там да видим дядо и баба. Все пак ако има начин и аз искам да дойда на срещата, че и аз съм се смахнала на тема българските майки и техния потенциал тука. Ние заминаваме началото на юни за два месеца.

# 23
  • Мнения: 1 581
Ако организирате нещо, бройте ме и мене - аз съм в Бг 17-30 май (половината време във Варна, половината в София), после пак 3 юли - 8 август (май предимно Варна). За всякакви срещи съм  Hug

# 24
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
мда, да бройте и мен. Аз се прибирам на 05.05 и сме в бг до 24.08

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Здравейте моми4ета,знам 4е много от вас ще си ходят в БГ -сега през април,май,юни...Какво ще кажете да си спретнем една среща?Аз съм в БГ за няколко месеца така 4е не ми представлява проблем ...Надявам се идеята да ви хареса и да се полу4и нещо..Лека нова седмица от мен! Hug

такаааа, дата и час няма zа сега като гледам....ще направя един списък кой кога е в Бг и ще го пратя на лични на schtrumphete да го сложи в началото или да направи анкета с датите... както реши...

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мойте планове малки се промениха, май ще си ходим от 09.06 до 23.06...zа сега....

# 27
  • Мнения: 1 581
По моите скромни изчисления (нещо ако съм сбъркала сори  Embarassed) засега като най-"гъсти" за среща периоди се очертават тези:

22-30 май - 5 души
9-23 юни - 8 души
1-15 юли - 8 души
1-8 август - 5 души
11-24 август - 4 души

Иначе за по-малко хора, могат и на лични да се разберат. Надявам се да се посгъсти списъка  Laughing

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
По моите скромни изчисления (нещо ако съм сбъркала сори  Embarassed) засега като най-"гъсти" за среща периоди се очертават тези:

22-30 май - 5 души
9-23 юни - 8 души
1-15 юли - 8 души
1-8 август - 5 души
11-24 август - 4 души

Иначе за по-малко хора, могат и на лични да се разберат. Надявам се да се посгъсти списъка  Laughing
иzпреварила си ме със списъка, мислех сега да го правя Hug Heart Eyes....давайте да се органиzираме, че докато се обърнем и ще е минало времето....

# 29
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Може би е най-удачно да се определи по една дата за всеки месец.

# 30
  • Мнения: 847
Здравейте ,
Предлагам две срещи -едната около 15/05 ,а другата около 15/06....После може да си организираме друга през лятото -август месец....Айде дайте предложение за дата ,и ще го сложа в на4алото или както Амейката предложи ще пусна анкета ...
Ще отсъствам за два дни ,но като се завърна ще сложа в на4алото на темата предложението ...
Знам и други мами ,които ще са си в БГ ,но сигурно не са видели темата..

# 31
  • Мнения: 884
Бройте ме за морето  Grinning !
17.06-7.08. Варна/Албена
Може пък да съберем пари , да купим сладкиши за някой дом за деца и да ги занесем.Играчки също няма да е зле..

# 32
  • Мнения: 1 017
Аз Ще съм си в къЩи съвсем в края на юни и първата седмица на юли  Grinning
За морето няма да имам време, но за среЩа в София съм готова  Heart Eyes
КАкво Ще кажете за по една дата от (например) всяка първа седмица на всеки месец? Примерно 3. 05, 3. 06, 3.07 и т.н. или неЩо подобно. След това всеки може да се впиШе в някой от месеците, или?
А някой късметлии Ще могат и да повторят  Hug

# 33
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
или да се определи по един ден от всяка седмица,и  час и място, където да се срещаме....напр. 03.06. в 13.00 на НДК или на друго подходящо място....и така всяка седмица...

# 34
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен мацки  Hug
Ние с беба сме в София от 23.4. до 18.5.
Ще се радвам да се срещнем с доста от вас  Hug Grinning

Аз предлагам примерно два пъти в месеца да има разни дежурни срещи, примерно винаги на 1. и 15. число / или нещо подобно, защото има много в движение, лятото на море, насам натам, или пък направо всяка сряда или петък или кой както иска да си има дежурна среща някъде в центъра или и аз незнам, и два пъти в месеца да е голяма  newsm78
Уффф много объркано, но май за всеки месец да си правиме нова темичка, че да е по прегледно  Wink
При всички положения ще дойдем на среща /и  Wink  Hug

# 35
  • Мнения: 6 390
http://www.bgmaps.com
слагам този сайт, че ме е под ръка, а за бъдещите срещи може и да потрябва  Wink

# 36
  • Мнения: 649
искам и аз на среща  newsm03 но съм много малко в БГ... от 15.06 - 21.06 при мамчето в Смолян и после от 22.06 - 1.07 в Бургас, но мога да дойда и до Варна, ако там ще е срещата...

# 37
Аз Ще съм си в къЩи съвсем в края на юни и първата седмица на юли  Grinning
За морето няма да имам време, но за среЩа в София съм готова  Heart Eyes
КАкво Ще кажете за по една дата от (например) всяка първа седмица на всеки месец? Примерно 3. 05, 3. 06, 3.07 и т.н. или неЩо подобно. След това всеки може да се впиШе в някой от месеците, или?
А някой късметлии Ще могат и да повторят  Hug


Твоята идея много ми допадна. Датите са ясни: третото число на всеки месец. Остава да изберем час и място. Какво ще кажете в София да се срещнем в градинката пред Народния театър. Миналата година имаше много приятни kафета. Колебая се за час- 10.00 или вечер 19.00.
Мамите във Варна и Бургас да кажат подходящо място-Морската градина, Далфинариум или ...? Аз например ще мога да дойда на среща в София на 03.06 и във Варна на 03.07.

Бързичко място измислете и за среща се гответе...

Диана

# 38
  • Мнения: 6 390
Аз предлагам всеки месец да има нова тема, и да се организират срещите според нуждите, защото 1.път в месеца ми се струва малко, ако някой си дойде на 4., и си тръгне на 2., ще бъде цял месец в бг, и нито една среща не хваща   Wink

А за мястото / в София/ предлагам да има вариант с деца и без деца дори ако искате  Wink

Ако времето  е добро, е хубаво дечурлигата да има къде да тичат, или в количките да спят (нали говорим за среща с децата). Аз се сещам за: Борисовата градина, Южния парк, Докторската градинка, Градинката пред Народния Театър

Ако е дъждовно - не знам дали да се виждаме, дали да водим децата. И пак има варианти...Някъде на закрито в София Ленд, в кино "Арена", Патиланци и тн

А за вечерно и бездетно излизане вариантите са безкрай  Wink

# 39
  • Мнения: 6 390
Ленилаф       17.4. до 10.5 София
Флоралпина 20.4. до ........
Ели цз           23.4. до 18.5.
Алиса            29.4. до 2.5.
Мама Кенга  1.5. до 30.6.
млн               1.5. до 1.9.
кита99         5.05 до 24.08
уши              21.5.  до 29.7.
иВарна        17.5. до 30.5. в Варна и в София
                     3.7. до 8.8.  във  Варна
Мариябути   1.6. до 31.7
Шоши          1.6. до 15.7.
Елл              1.6. до ....
амей            9.6 до 23.06
Мопсси        15.06 до 21.06 Смолян
                    22.06 до 1.07 в Бургас
Маймунка    29.6. до 12.8.
Мама Б         29.6. до 7.7.
Охара          31.7. до 1.9.
Макдирок    11.8. до 1.9.

Смърфке,
ето списък, допълвайте, коригирайте, ако искаш го сложи в началото на темата че да не го търсиме  Wink
Предлагам като първа среща 1.мaй. понеделник почивен ден / иначе Алиса губи  Wink
Давайте предложения за място на събитието
Борисовата градина, Южния парк, градинката при НДК, Докторската градинка, Градинката пред Народния Театър, Градинката при театър  София, ЗООто дори ако искате
Хайде вие сте

а следващата да е към 15.май за да се видиме и с новодошлите  Wink пък после ме няма  Confused

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 14:37 от Eli cz

# 40
  • Мнения: 847
Какво ще кажете за срещта както Ели сз е предложила :На 1/05/ ,към 11.00 пред НДК??
Втора среща предлагам на 15/05/  в градинката пред Народният театър...
Кажете дали сте съгласни...
За юни ще има друга дата(и)...както и за юли...

# 41
  • Мнения: 1 581
Дайте втората майска да е след 20-22-ри, ще сме повече, пък и аз ще съм в София (евентуално). Да кажем 25/05/ 11.00 пред Народния театър (примерно, всъщност и всичко друго е ок)  Hug

# 42
  • Мнения: 6 390
иВарна,
на 25.5. може да бъде 3.тата среща  Wink
Аз си тръгвам на 18.5.  Confused а предлагам заради Алиса на 1.5.  Wink
Хайде чакаме на  Ленилаф, Флоралпина и Алиса да кажат за 1.5. или  направо 15.5. ако има и други да се обаждат  Whistling

# 43
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
чак сега успявам да се включа. Май ще съм най-дълго в България. Заминавам с дребната на 21 май и се връщаме на 17 август. Не съм от София, но мога да прескоча за някоя среща.

# 44
  • Мнения: 241
И ние искаме на среща  Peace В БГ сме от края на май за 3 седмици. Първо за 10 дни във Варна, после Казанлък и Кюстендил...хихи на турне ще сме

# 45
  • Мнения: 964
Пишете ни и нас.ние ще сме в Бг от 11 юли до 11 януари,цели 6 месеца  Mr. Green така че сме за срещи,ще пребиваваме в Ямбол и София.

# 46
  • Мнения: 314
Ние ще бъдем в София  2-14 юли.

# 47
  • Мнения: 1 110
И аз, и аз за среща в София. Ние с малкия сме си вече тук и ще останем сигурно до към края на юни.

# 48
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз съм с билет вече bg

от 2 август до 6 септември съм си у дома newsm53 newsm03

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз съм с билет вече bg

от 2 август до 6 септември съм си у дома newsm53 newsm03

Ейййй,4естито френд4е  Hug  bouquet
Ако не успеем да се скиваме направо Ша са изям от мъка  Crossing Arms Grinning

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ейййй,4естито френд4е  Hug  bouquet
Ако не успеем да се скиваме направо Ша са изям от мъка  Crossing Arms Grinning
ааа, без таквиз Crossing Arms
непременно трябва да се видим, ще доведеш твоя павли да играе голф у нашето имение и да берем гъбки newsm47 newsm08

# 51
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Няма пробуеми  Hug Peace Wink

# 52
  • Мнения: 2 032
Здрасти. Сега видях, че има конкретни предложения. Много ще се радвам, ако можем да се видим на 1-ви май, и ще дойда. Пред НДК ще цъфна в 11, само потвърдете.
А как ще се познаем   Thinking

# 53
  • Мнения: 6 390
Ленилаф       17.4. до 10.5 София
Флоралпина 20.4. до ........
Ели цз           23.4. до 18.5.
Алиса            29.4. до 2.5.
Мама Кенга  1.5. до 30.6.
млн               1.5. до 1.9.
кита99         5.05 до 24.08
уши              21.5.  до 29.7.
Дорет           21.5. до 17.08
иВарна        17.5. до 30.5. в Варна и в София
                     3.7. до 8.8.  във  Варна
Мариябути   1.6. до 31.7
Шоши          1.6. до 15.7.
Елл              1.6. до ....
амей            9.6 до 23.06
Мопсси        15.06 до 21.06 Смолян
                    22.06 до 1.07 в Бургас
Маймунка    29.6. до 12.8.
Мама Б         29.6. до 7.7.
Анита           2.7. до 14.7. в София
Жана           11.7. до ... януари  Wink
Охара          2.8. до 6.9.
Макдирок    11.8. до 1.9.

допълвам само още имена  Wink
иначе срещата на 1.5. и за мен е ок, ще дойдем с беба, елате с деца  Wink
в една тема намерих и тези подходящи за деца заведения

СОФИЯ ЦЕНТЪР

Ресторанти, пицарии

    "Гудис"
    площад "Света Неделя" 3, срещу Шератон
    тел.: 02/ 980 88 47
    Има детски кът. Предназначената за игра стая се намира в зоната за непушачи. Няма видимост от зоната за пушачи.

    Пица "Хът"
    ул. "Гурко" 62 , в близост до Спортната палата
    тел.: 02/ 986 67 17
    Разполага с детски кът - предназначената за игра стая се намира посредата на пицарията. Има масичка със столчета и играчки.

    "Living room"
    ул. "Янко Сакъзов", пред театър София
    тел.: 02/ 846 41 95
    Може да се седне вътре и вън. Детския кът се намира отвън с достатъчно място децата да обикалят необезпокоявани. Има люлки, масичка с пейки и пързалки, скрити в два огромни динозавъра.

    Пицария "Мис Каприз"
    ул. "Кракра" 2А
    тел.: 02/ 946 10 90
    Разполага с детски кът.

Ресторант-градина "Щастливеца"
на Оборище (към туристически клуб Алеко)
кухня - като за бирария-барбекю
детска площадка с пързалка и пясъчник.

Така че 1.май давайте да се преброим и доразберем  Wink

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 22:53 от Eli cz

# 54
  • Мнения: 847
                         Хайде да се преброим за 1/05/...[/size]

                              Аз ще съм там с бебо и татето...вие сте...

# 55
  • Мнения: 6 390
                         Хайде да се преброим за 1/05/...

                              Аз ще съм там с бебо и татето...вие сте...

Aз и беба сме там

# 56
  • Мнения: 1 017
А аз ако изобЩо се прибера Ще бъде в края на юли чак, за 1 седмица Cry Елиии, няма да се видим  Sad

Така исках да се видя с всички...
Ама пък тези, които Ще си ходят по моето време, задължитено да свиркат  Hug Гледам там са МАймунка, О Харичка, Жана...и други сигурно  Hug Миленката си идва след като си тръгна  Sad

# 57
  • Мнения: 847
Mamo B,ne pla4i az she sam si v BG i prez uli ,i iskam da se zapoznaia s teb Hug,a ako iskate moje i edna chujbinska srechta v Praga da si spretnem.. Laughing
sorry za latinicata ,ama mi niama kredora nechto ... Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 6 390
mama B,
и мен ме е яд  Crossing Arms Wink амааааа какво да се прави  Rolling Eyes живот и здраве догодина  ooooh!
schtrumphete
среща в Прага не отказвам  Grinning Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 032
Много ли ще е нагло, ако запитам, дали може срешата на 1-ви май да е следобед? Защото ще трябва да отида предишната вечер до Пловдив, и няма да мога да се върна до 11. Това е то, като си ходи човек за 2 дена и 3 нощи.

# 60
  • Мнения: 6 390
Алиса
а към колко, 16ч рано ли ти е  newsm78
Всъщност за мен е без значение сутрин или слетобяд, за сега само Смърфи и ние сме, други не са се обадили все още  Rolling Eyes но има време  Wink

# 61
  • Мнения: 2 032
Идеално, мерси. Аз ще съм без дзверовете. Ако се изисква дете  Wink, ще доведа сестра ми с нейното бебе.

# 62
  • Мнения: 1 110
Мацки и аз съм за срещата в София на 1.05, ама кажете къде. Аз малкия "БТР" го оставям на отговорно пазене.

# 63
  • Мнения: 847
Ели сз,ми щом сме толкова малко за 1/05 не е ли по добре да оставим срещата за по късно?по средата на май,но май ти си тръгваше newsm78....а ина4е мен в 16х не ме устройва много ,4е не съм от София и няма къде да спим ,пък и нали бебо ще е с нас...

# 64
  • Мнения: 6 390
Смърфи,
ами на мен не ми пречи малко хора  Wink
Аз бих останала и на среща от 11 до 18ч  Wink ама Емката няма да ми издържи
Ако искате една в 10.ч една в 16.ч кой когато може да идва  Wink
kariluis а ти до кога си в София не разбрах, ами кажи и ти в колко часа ти е удобно, засега сме 4.бр
аз съм до 18.5. в бг, така че може и за към 15./17. 5. да се броим ако искате  Wink

# 65
  • Мнения: 884
И на мен ми се очертава 1 извънредно идване до София за 1 седмица  smile3508 от 14 или от 21 май не съм сигурна коя ще е още..та казвайте за срещи за тогава. Иначе смятам да изкарам седмицата в теласо- център шАРМАНТ   newsm44 . Може пък 1 срещичка на масажи да отразим  Grinning (че май и занималня детска имаха )

# 66
  • Мнения: 1 110
Амиии засега се очертава да съм си в БГ поне до средата на юни. Е надявам се на оюе амааааа маи няма да ми се отвори парашута за повече Sad
А ина4е за часовете нямам проблем, все ще се намери кои да погледа малкото БТР-4е Laughing

# 67
  • Мнения: 6 390
kariluis
ок значи  Wink
а защо му казваш БТРче, да не е на Наско детенцето  Wink Laughing

Добре де тогава 1.майска среща сега не разбрах, Смърфи кажи до колко най късно ви е удобно, а Алиске, кажи пък на тебе от колко най рано ти е удобно, вие сте проблемните с kariluis сме винаги готов  Wink Grinning

# 68
  • Мнения: 1 110
А не не на Наско Peace ама е като БронеТРанспортиор4е Hug милото. Навира главата и бутаааааа, и не признава пре4ки - гази и минава отгоре, та затва БТР  bouquet

# 69
  • Мнения: 6 390
Момичета,
в клю'то се заформя среща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93209.0;topicseen
Пица Хът до стадион В. Левски в 18 часа, на 1 май най-вероятно
ако искате там направо, а сутринта когато Смърфи /който и да е ден  Wink/ й е удобно да се видиме на кайве с дечурлигата  Wink Grinning
....
или пък направо за 15. някъде да се разбираме / ама не разбрахте ли че искам с повечето от вас да се запозная  Wink Grinning/

# 70
  • Мнения: 1 017
Mamo B,ne pla4i az she sam si v BG i prez uli ,i iskam da se zapoznaia s teb Hug,


И аз  Hug Heart Eyes  bouquet

А за Прага и аз нямам ниЩо против, един от любимите ми градове е  Hug Само чЕ не знам кога  newsm78
НА всички, които Ще се среЩАте след седмица, приятно прекарване, и изяЩе едно парчЕ Хът и от мен (любима пица ммм  Grinning)

# 71
  • Мнения: 1 110
Eи мацкиииии,
какво става със срещичката?
На мен ми се отваря кормуване за утре ама не е цял ден.
А и на ХЪТ не ми се ходи..

# 72
  • Мнения: 1 216
Морски девойки, може да направим някоя срещичка и да съберем някой лев за децата. Има майки от Варна, които имат връзка с домовете и правят понякога акции, може да се съберем всички.
Хайде, кажете една дата!

mln, сега видях, че си от Несебър, там карахме 4 медени дена и нощи с моя мъж в далечната 2003 година. Много искам пак да се разходим до там, но с бебето просто никакви планове не си правя!


# 73
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само наминавам да виидя как са нещата  Wink...
а3 ще сьм в София пре3 цялото време 3а сега...дойде ми билетьт в четвьртьк Party Party Party

# 74
  • Мнения: 1 110
amei кога пристигате? Айде на кафенце с малкия голям адаш Sunglasses И ние сме си в София през цялото време.

# 75
  • Мнения: 6 390
Пица Хът до стадион В. Левски в 18 часа, на 1 май най-вероятно

а аз да попитам друг освен мен ще ходи ли  newsm78

# 76
  • Мнения: 1 269
Цитат
Морски девойки, може да направим някоя срещичка и да съберем някой лев за децата. Има майки от Варна, които имат връзка с домовете и правят понякога акции, може да се съберем всички.
Хайде, кажете една дата!

mln, сега видях, че си от Несебър, там карахме 4 медени дена и нощи с моя мъж в далечната 2003 година. Много искам пак да се разходим до там, но с бебето просто никакви планове не си правя!


След 6 дена се прибираме(живот и здраве) и съм свободна.Ако ще да има морска среща съм  За.София ми е малко дале4е,4е и с тези 2 деца.
LiveJazz  заповядаите отново.Сега сте трима и ще ви е по весело,а и вси4ко е толкова променено  Hug

 

# 77
  • Мнения: 400
Купихме си вчера билет за 26 Май. Аз и бебо. Кацане във Варна!  newsm44

Лятото сме я на морето я на София, как падне (няма още план програма).  Whistling Hug newsm68

# 78
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei кога пристигате? Айде на кафенце с малкия голям адаш Sunglasses И ние сме си в София през цялото време.

на 11 юни 3а сега, но може и една седмица по-рано да си дойда Peace
а кафето - 3адьлжително  Party Party Party
ще се ра3бера и с майчетата от юлския

# 79
Пица Хът до стадион В. Левски в 18 часа, на 1 май най-вероятно

а аз да попитам друг освен мен ще ходи ли  newsm78

Хей Мами, тази среща състоя ли се и как мина? Кога е поредната среща и кыде, за да дойда и аз с моето момченце Денис?

# 80
  • Мнения: 649
ей мами, какво стана... аз понеже имам само още 10-тина дни интернет и да попитам- има ли и други кандидати за среща в Бургас в края на месеца? аз съм там от 22.06- до 1.07 и си търся мами за запознанства  Hug

# 81
  • Монтана
  • Мнения: 499
Njkoi 6te me informirali koga i kade 6te ima sre6ti na mamite.
 Blagodarj VI

# 82
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Прибирам се края на другата седмица и ще си бъда в София за малко повече от месец. Ще се радвам да се съберем Grinning

# 83
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Njkoi 6te me informirali koga i kade 6te ima sre6ti na mamite.
 Blagodarj VI

на 17 се очертава една в София...подробности има в Клюкарника, можеш да погледнеш

# 84
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Прибирам се края на другата седмица и ще си бъда в София за малко повече от месец. Ще се радвам да се съберем Grinning

Sneji, ще ти пусна телефоните си на лични, ако искаш да се видим...и а3 се прибирам на 11.06
иначе ходя винаги на срещите пред НДК вьв вторник около обяд...това само 3а информация Grinning

# 85
  • Мнения: 912
Само не разбрах мамите от Канада събираха ли се в София вече? newsm78 аАко не още, може ли и мен да ме известите кога и къде, thx Embarassed Laughing

# 86
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Само не разбрах мамите от Канада събираха ли се в София вече? newsm78 аАко не още, може ли и мен да ме известите кога и къде, thx Embarassed Laughing
msbilt, изпразни си пощата, не мога да ти пратя ЛС.

# 87
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Прибирам се края на другата седмица и ще си бъда в София за малко повече от месец. Ще се радвам да се съберем Grinning

Sneji, ще ти пусна телефоните си на лични, ако искаш да се видим...и а3 се прибирам на 11.06
иначе ходя винаги на срещите пред НДК вьв вторник около обяд...това само 3а информация Grinning
amei, пускам ти моите координати на ЛС  bouquet

# 88
  • Мнения: 934
А ще има ли някаква среща в София през август?
Аз съм тук до 7ми септември.

# 89
  • Мнения: 912
Май съм изпуснала някои мами от Канада, понеже аз пък бях извън София известно вереме...много съжалявам Cry, ако някоя канадска мама се мотае още в столицата, в Русе по някаква щастлива случайност Blush, или по морето около Варна, да ми пише Hug Blush
Have fun! Sunglasses Grinning

# 90
  • Мнения: 280
Az sym syshto v BG - krai moreto i okolo Varna - pishete da se sreshtnem Simple Smile
Sreshtite pred NDK samo v vtornik li sa?

# 91
  • Мнения: 10
чУДЕСНА ИДЕЯ ,СТРАХОТНИ СТЕ

# 92
  • Мнения: 6 390
Здравейте моми4ета,знам 4е много от вас ще си ходят в БГ -сега през април,май,юни...Какво ще кажете да си спретнем една среща?Аз съм в БГ за няколко месеца така 4е не ми представлява проблем ...Надявам се идеята да ви хареса и да се полу4и нещо..Лека нова седмица от мен! Hug

Ами то лятото мина...
Незнам дали е още актуална темата - но като гледам активността в последните 2.-3. месеца май не е Rolling Eyes
Предлагам да я Откачим - догодина нова тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт