Хайде на среща в България ..

  • 9 275
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 847
Здравейте ,
Предлагам две срещи -едната около 15/05 ,а другата около 15/06....После може да си организираме друга през лятото -август месец....Айде дайте предложение за дата ,и ще го сложа в на4алото или както Амейката предложи ще пусна анкета ...
Ще отсъствам за два дни ,но като се завърна ще сложа в на4алото на темата предложението ...
Знам и други мами ,които ще са си в БГ ,но сигурно не са видели темата..

# 31
  • Мнения: 884
Бройте ме за морето  Grinning !
17.06-7.08. Варна/Албена
Може пък да съберем пари , да купим сладкиши за някой дом за деца и да ги занесем.Играчки също няма да е зле..

# 32
  • Мнения: 1 017
Аз Ще съм си в къЩи съвсем в края на юни и първата седмица на юли  Grinning
За морето няма да имам време, но за среЩа в София съм готова  Heart Eyes
КАкво Ще кажете за по една дата от (например) всяка първа седмица на всеки месец? Примерно 3. 05, 3. 06, 3.07 и т.н. или неЩо подобно. След това всеки може да се впиШе в някой от месеците, или?
А някой късметлии Ще могат и да повторят  Hug

# 33
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
или да се определи по един ден от всяка седмица,и  час и място, където да се срещаме....напр. 03.06. в 13.00 на НДК или на друго подходящо място....и така всяка седмица...

# 34
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен мацки  Hug
Ние с беба сме в София от 23.4. до 18.5.
Ще се радвам да се срещнем с доста от вас  Hug Grinning

Аз предлагам примерно два пъти в месеца да има разни дежурни срещи, примерно винаги на 1. и 15. число / или нещо подобно, защото има много в движение, лятото на море, насам натам, или пък направо всяка сряда или петък или кой както иска да си има дежурна среща някъде в центъра или и аз незнам, и два пъти в месеца да е голяма  newsm78
Уффф много объркано, но май за всеки месец да си правиме нова темичка, че да е по прегледно  Wink
При всички положения ще дойдем на среща /и  Wink  Hug

# 35
  • Мнения: 6 390
http://www.bgmaps.com
слагам този сайт, че ме е под ръка, а за бъдещите срещи може и да потрябва  Wink

# 36
  • Мнения: 649
искам и аз на среща  newsm03 но съм много малко в БГ... от 15.06 - 21.06 при мамчето в Смолян и после от 22.06 - 1.07 в Бургас, но мога да дойда и до Варна, ако там ще е срещата...

# 37
Аз Ще съм си в къЩи съвсем в края на юни и първата седмица на юли  Grinning
За морето няма да имам време, но за среЩа в София съм готова  Heart Eyes
КАкво Ще кажете за по една дата от (например) всяка първа седмица на всеки месец? Примерно 3. 05, 3. 06, 3.07 и т.н. или неЩо подобно. След това всеки може да се впиШе в някой от месеците, или?
А някой късметлии Ще могат и да повторят  Hug


Твоята идея много ми допадна. Датите са ясни: третото число на всеки месец. Остава да изберем час и място. Какво ще кажете в София да се срещнем в градинката пред Народния театър. Миналата година имаше много приятни kафета. Колебая се за час- 10.00 или вечер 19.00.
Мамите във Варна и Бургас да кажат подходящо място-Морската градина, Далфинариум или ...? Аз например ще мога да дойда на среща в София на 03.06 и във Варна на 03.07.

Бързичко място измислете и за среща се гответе...

Диана

# 38
  • Мнения: 6 390
Аз предлагам всеки месец да има нова тема, и да се организират срещите според нуждите, защото 1.път в месеца ми се струва малко, ако някой си дойде на 4., и си тръгне на 2., ще бъде цял месец в бг, и нито една среща не хваща   Wink

А за мястото / в София/ предлагам да има вариант с деца и без деца дори ако искате  Wink

Ако времето  е добро, е хубаво дечурлигата да има къде да тичат, или в количките да спят (нали говорим за среща с децата). Аз се сещам за: Борисовата градина, Южния парк, Докторската градинка, Градинката пред Народния Театър

Ако е дъждовно - не знам дали да се виждаме, дали да водим децата. И пак има варианти...Някъде на закрито в София Ленд, в кино "Арена", Патиланци и тн

А за вечерно и бездетно излизане вариантите са безкрай  Wink

# 39
  • Мнения: 6 390
Ленилаф       17.4. до 10.5 София
Флоралпина 20.4. до ........
Ели цз           23.4. до 18.5.
Алиса            29.4. до 2.5.
Мама Кенга  1.5. до 30.6.
млн               1.5. до 1.9.
кита99         5.05 до 24.08
уши              21.5.  до 29.7.
иВарна        17.5. до 30.5. в Варна и в София
                     3.7. до 8.8.  във  Варна
Мариябути   1.6. до 31.7
Шоши          1.6. до 15.7.
Елл              1.6. до ....
амей            9.6 до 23.06
Мопсси        15.06 до 21.06 Смолян
                    22.06 до 1.07 в Бургас
Маймунка    29.6. до 12.8.
Мама Б         29.6. до 7.7.
Охара          31.7. до 1.9.
Макдирок    11.8. до 1.9.

Смърфке,
ето списък, допълвайте, коригирайте, ако искаш го сложи в началото на темата че да не го търсиме  Wink
Предлагам като първа среща 1.мaй. понеделник почивен ден / иначе Алиса губи  Wink
Давайте предложения за място на събитието
Борисовата градина, Южния парк, градинката при НДК, Докторската градинка, Градинката пред Народния Театър, Градинката при театър  София, ЗООто дори ако искате
Хайде вие сте

а следващата да е към 15.май за да се видиме и с новодошлите  Wink пък после ме няма  Confused

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 14:37 от Eli cz

# 40
  • Мнения: 847
Какво ще кажете за срещта както Ели сз е предложила :На 1/05/ ,към 11.00 пред НДК??
Втора среща предлагам на 15/05/  в градинката пред Народният театър...
Кажете дали сте съгласни...
За юни ще има друга дата(и)...както и за юли...

# 41
  • Мнения: 1 581
Дайте втората майска да е след 20-22-ри, ще сме повече, пък и аз ще съм в София (евентуално). Да кажем 25/05/ 11.00 пред Народния театър (примерно, всъщност и всичко друго е ок)  Hug

# 42
  • Мнения: 6 390
иВарна,
на 25.5. може да бъде 3.тата среща  Wink
Аз си тръгвам на 18.5.  Confused а предлагам заради Алиса на 1.5.  Wink
Хайде чакаме на  Ленилаф, Флоралпина и Алиса да кажат за 1.5. или  направо 15.5. ако има и други да се обаждат  Whistling

# 43
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 122
чак сега успявам да се включа. Май ще съм най-дълго в България. Заминавам с дребната на 21 май и се връщаме на 17 август. Не съм от София, но мога да прескоча за някоя среща.

# 44
  • Мнения: 241
И ние искаме на среща  Peace В БГ сме от края на май за 3 седмици. Първо за 10 дни във Варна, после Казанлък и Кюстендил...хихи на турне ще сме

Общи условия

Активация на акаунт