Гласуване за Властелина на словото

  • 10 324
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 708
Джо и Касита  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7 849
svetal4o27 newsm18 newsm18 newsm18

Гласувайте за нея. Засичала съм я в две теми - е няма толкова позитивни и с чувство за хумор постове. А какви описания прави!

Вторият глас ми е свободен.

Пия и ям предимно гурме  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 3 454
Светалчо и Джо.

Обаче гледам, водачът има много фенки. Не го проумявам, обяснявам си го, но не го проумявам...

# 48
  • Мнения: 36 187
Втория си глас ще дам за Светалчо.
Аз не проумявам защо Мамасита е на второ място - търпеливото изписване на много думи не те прави техен Властелин.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 546
БърдсФлу и The Siren of Titan

# 50
  • Мнения: X
Аз не проумявам защо Мамасита е на второ място - търпеливото изписване на много думи не те прави техен Властелин.
Добре го каза. Ако имаше поне малко логика в изказванията й - щях да кандисам.

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Добре го каза. Ако имаше поне малко логика в изказванията й - щях да кандисам.
Аз логика намирам, обаче и на мен нещо ми е пресолена, особено с чуждиците.

# 52
  • Мнения: 10 547
Тя е журналист с амбицията да бъде различна и лесно разпознаваема като стил. Справя се успешно. Единственият й минус е нарцисизма й, който проявява, но не го прави успешно. Не че няма право да е самовлюбена, предвид масовото ниво на липса на елементарна грамотност, както и също толкова масовото неумение, дори и при силно грамотни пичове, да си колаболират с езика.

Куркума е друг- той е нежен, но толкова романтично нежен, че кара не една и две ренесансови девици, покойнички към днешна дата, да се въргалят във вечното си ложе, с желанието да не са се раждали никога. Но факт е, че това радва.

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 22:25 от Касита

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 940
Мамасита журналист ли е?  Shocked

# 54
  • София
  • Мнения: 11 554
Куркура мъж ли е?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 940
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Куркума е мъж. Куркура  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 23 133
Обаче гледам, водачът има много фенки. Не го проумявам, обяснявам си го, но не го проумявам...
Е, що. Някакъв аграрен повик.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мамасита е философ по образование, кога се преквалифицира в журналист? Иначе съм и чела веднъж в блога-  свободни съчинения по "Гравитация" с елементи на будизъм, кабала, почеши-ми-дупето философии и окултизъм, и благодарих наум, че съм простичко устроен кино-зрител без амбиции да вижда "отвъд зримото" Laughing.

Харесвам как се изразява Куркума, но житейските му позициите не са съвместими с моите, та тази година не гласувах за него.

# 58
  • Мнения: X
Мамасита е философ по образование.
Това обяснява отвлечените й теории. Мисля, че Касита говори за себе си  Blush .

# 59
  • Мнения: 10 547
Мамасита е философ по образование.
Това обяснява отвлечените й теории. Мисля, че Касита говори за себе си Blush .

За себе си ли? Аз не работя като активен журналист от години. Това, което правя от вкъщи, не се брои, защото не съм в нюзрума, както и да е.

Мамасита е активен журналист. Доколкото зная от нея самата, не съм си правила труд да проверявам сред колегите, работи в някакъв сайт и по едно време се беше издигнала до редактор, защото държеше всяка пръдла да стане такава, за да се оправи в живота.

Всъщност тя самата си го казва в блога си.

Общи условия

Активация на акаунт