Гласуване за Муха

  • 7 021
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Айде,  само да не се взимаме  прекалено сериозно....Чак пък от десетия форум не вярвам.... newsm78   Познавам ги. Peace
Вие верно приемате всичко на сериозно!  ooooh! Поне бонус точки за Лидъл има ли? Joy
Кои са вие? Защото, ако съм ние и го приемам сериозно, едва ли щях да обеля дума за тази категория. Аз знам кои гласуват за мен и ми е кеф, че го правят. Защото не аз, а те са взели нещо на сериозно и пушилка са вдигнали докато рият в галоп насам да не би да закъснеят да ми пуснат гласа си. Нямат идея, колко ми е приятно, че точно на тях съм им муха, която ги дразни и нищо не могат да направят, освен анонимно да дойдат и да гласуват.

Джой, не си ми дала повод.

# 46
  • Мнения: 36 054
Всички гласуващи са на един клик разстояние.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всички гласуващи са на един клик разстояние.
Така е, безгласни букви, само кликащи.
Дори в темата са малко онези, които си признават за кого гласуват.

# 48
  • Мнения: X
Трябва ли да си "признаваме" ? Гласувах за Мамасита и Сандоканчев. Досадни са ми, така разбирам категорията.

# 49
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Ами - не, не трябва. Но явно на Лилето и е важно - ако може и поименно...

....... и пушилка са вдигнали докато рият в галоп насам да не би да закъснеят да ми пуснат гласа си. ..


Чак пък толкова....  ooooh!
Определено бях права, че не си Муха.... Човек няма как да не се изцапа. И това е само до тук... Joy
Толкова грозни думи скоро не бях чела, поне тук! Peace
От къде тази жлъч? Sick

# 50
  • Мнения: 9 487
От мен само един глас- Жармен  Flutter

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Чак пък толкова....  ooooh!
Определено бях права, че не си Муха.... Човек няма как да не се изцапа. И това е само до тук... Joy
Толкова грозни думи скоро не бях чела, поне тук! Peace
От къде тази жлъч? Sick
Може би малко си чела на какво са способни някои, които си мислят че са скрити, а и да не са скрити, да изговорят по мой адрес. За това, което ми хвърлят периодично като словесна помия, е твърде меко изказването ми. Просто не си чела някои на какво са способни.

# 52
  • Мнения: 3 867
Бонго - муха от всякъде. Ти го гониш, той пак идва. И така до безкрай.

# 53
  • Мнения: 9 574
Бонго - муха от всякъде. Ти го гониш, той пак идва. И така до безкрай.
Муха е признавам,ама сега май е на бананобер,така че ще си починем от него  Laughing

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Стига, де, какво му е на Бонго?! На мен ми е приятел. Има по- достойни от него за тази категория!

# 55
  • Мнения: 54 685
Честно казано не разбирам защо Лиляна е в тази категория?
Допускам, че гласувалите за нея са политически опоненти Sunglasses, но по принцип не е коректно номинирана.
Мухата е нещо тъпо и безмозъчно.
Лиляна със сигурност не е това. Naughty

# 56
  • Мнения: 1 817
Стига, де, какво му е на Бонго?! На мен ми е приятел. Има по- достойни от него за тази категория!
Определено бонго е дразнител, но и това му е целта. Получава му се!

# 57
  • Мнения: 10 547
Получава му се? На Бонго? Не, изобщо не му се получава, колкото и да му се иска. Дори обратното- хич не му става.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Бонго.

# 59
  • Мнения: 8 163
И моята бюлетина биде изЕдена от Бонго.

Общи условия

Активация на акаунт