Забременели след инвитро - тема 16

  • 40 561
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
Моят термин е 10 юли.  Simple Smile
Поне според моя доктор. Всички календари ми го изчисляват за 8-ми. Но какво са два дни  Laughing

Кали и аз мисля така, довечера ще ги издирвам по темите.
А иначе новите момичета, които не са в списъка дават само в коя седмица са, нека си напишат термина, че да ги включа  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 203
Earth80 я кажи този калкулатор за близнаци и аз да видя кога да ги чакаме нашите сладурковци Simple Smile иначе чакам до 2-ри когато ми е прегледа ( първи от ЖК) и док ще каже може би за термин  Flutter

# 17
  • Мнения: 13 929
За пръв път чувам и аз за близнашки калкулатор, термина ми си го изчислих с приложението на телефона и после имаше един ден разлика.
Довечера ще ви добавя в списъците.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 411
Ето го линка:

http://www.yourduedate.com/report/ivf/2015/10/09/5/

Направо ви го давам с моите данни от трансфера. Най-отгоре е инфото за едно бебе, но като скролнете надолу има Multiples - Due Dates by Average Gestation. Иначе като си го пуснете от начало са няколко опции за изчисляване. Аз ползвам датата на трансфера.

Хм, май аз съм видяла грешно 04.06, но 1 ден не е фатален така или иначе.

# 19
  • Мнения: 618
Амини, благодаря за новата тема. Надявам се, че ще си споделяме само хубави новини. Все така добре да ти растат децата.
Simonigracia, добре дошла.
Аз вчера си получих резултатите от цитогенетичния анализ. Според мен са добре, но за всеки случай ще се обадя по телефона за консултация.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 251
Амини благодаря за темата  bouquet
Аз сега се връщам от преглед. Бебока е добре, вече е 68мм от главата до дупето и около 70грама. Според единия доктор термина ми е 01.06.2016 и днес съм в 13с+1ден. В понеделник бях на ЖК и там ми определиха термин 05.06.2016.  newsm78 Защо така се разминават при положение, че ми залагат една и съща дата на последен МЦ? Пуснах и първия БХС и сега нямам търпение да видя резултата.

# 21
  • Мнения: 971
Добър ден!

Като гледам аз съм на ред Simple Smile, но моето магаренце се е запънало и не иска да излиза все още. Студено му се струва Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 928
Амини благодаря за темата  bouquet
Аз сега се връщам от преглед. Бебока е добре, вече е 68мм от главата до дупето и около 70грама. Според единия доктор термина ми е 01.06.2016 и днес съм в 13с+1ден. В понеделник бях на ЖК и там ми определиха термин 05.06.2016.  newsm78 Защо така се разминават при положение, че ми залагат една и съща дата на последен МЦ? Пуснах и първия БХС и сега нямам търпение да видя резултата.

При мен питат само за дата на пункцията а не за последна дата на МЦ newsm78

# 23
  • Мнения: 618
Нека си стои на топличко. Има още няколко дена до термин. Ние ще ти стискаме палци всичко да мине леко Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 251
Мaksy  и мен ме питат за дата на пункция, но при мен началото на стимулацията се забави с около 3-4 дни защото чакахме естрадиола да падне и тогава да започваме. И реално се получи дата на последен МЦ 26.08, а начало на стимулацията 01.09 и пункция на 12.09. И на двете места ми залагат дата на последен МЦ 26.08. Ще я видим тази работа с термина. Повече си мисля да не ме объркат с дните за начало на последния 45 дневен болничен.

# 25
  • София
  • Мнения: 655
Бони, ако пункцията ти е била на 12.09, значи термина ти е 04.06.  Peace
Франи, Флайнг, вашите пункции и трансфери кога бяха? Нещо вече се панирам да не съм си определила грешвн термин и да извадим бебето рано?! Трансферът (ЗЕТ) ми беше на 14.04.15 на петдневен бластоцист, като Стаменов ми проследи овулация и определи 9-ти за нулев...  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 140
ivvyy, благодаря ти за отговора, аз още миналата седмица пуснах микробиология, защото така или иначе ми се полагаше по здравната каса. и тогава виждах нещо жълтеникаво, но смесвайки се с утрогестана беше супер бледо и реших, че е от него и не попитах д-ра. днес ясно виждам, че е жълто, а резултатът от микробиологията ми е чист! притеснявам се да не са някакви отлепени плаценти или околоплодни води да изтичат... пази Боже
на 30.11. имам час при Тихомирова от Надежда ще я попитам, наистина е много странно това, но малко ме успокояваш като ми казваш, че и при теб има. а при теб констатира ли се някакъв проблем през бременността като цяло?

# 27
  • Мнения: 13 929
Саб  Shocked Как изобщо ти хрумват подобни работи...

# 28
  • Мнения: 2 140
amini, не знам!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 669
amini, благодарско за новата тема  bouquet

Диамандче, за къде да бърза в това гадно време детето Laughing

Аз днес пусках изследвания и съм пушка Simple Smile направо съм много доволна от себе си  Laughing
А за количките - както писах в една друга тема накрая ще взема цедилката от баба ми и по пътя на гръб, в парка - ще връзвам на дърветата   Joy Дано до март месец избера нещо, което да не обира банковата ми сметка, да не тежи като танк (щото нямам асансьор) и да е удобно за бебето и за мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт