пролетта пристигна тя и бебета дарява ни сега 03.04-09.04

  • 8 444
  • 268
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 110
Стеф, теста за ову е с бледа черта, сиреч отрицателен, теста за бременност е `Озон` и е с бледа втора черта.
А с други тестове за бременност пробвала ли си ? Шуър чек например ?  Thinking

# 196
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Девойки тук съм  Flutter Бременна и щастлива  Grinning Видяхме плодното сакче, имам си 100 % вътрематочна бременност  Party
След 2 седмици съм пак на преглед да видим пулс и тогава ще мога официално да приемам честитки  Flutter

Пожелавам на всички ви да получите такъв подарък в най-скоро време (ще пиша специално на Великденския заек  Wink ).

Благодаря за стиснатите палци, помогнаха   bouquet

# 197
  • Мнения: 9 110
Светли, няма какво да кажа освен   bouquet Hug newsm44 thumbsup

# 198
  • Мнения: 104
Светли, поздравявам те за плодното сакче!  bouquet
Честито и на всички други, които вече очакват своите бебчета!
Макар че не пиша често, редовно съм на линия и чета, така че ви чувствам много близки и искрено се радвам за успехите ви.
Пожелавам на всички сбъднати мечти! Hug

# 199
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Еееееееее СВЕТЛИ как се радвам само! Прегръщам те съкровище, сега стискам палци след 2 седмици да видиш пулсиращата точица. Тогава ще честитим официално.   bouquet
   ДАНИЕЛЧЕ, каква вкусна почерпка си ми сп  bouquetретнала-седя пред монитора и се облизвам сладко сладко, но преди това си пийнах от коктейлчето на ИРИНИ, за което й благодаря и на нея!
   ЛЕЙЧЕ, като ми каеш "какиното" и ми пълниш душата. Толкова сладко ми звучи. Сладоледке-Страчиателке, на къде бе душицо ще слабееш пък и ти? Я се погледни хуууубаво в огледалото и помисли мъничко. Това с тризнаците ме размаза от кеф! Чул те Господ мила. Честно казано и с 5 да забременея ще лудна от кеф. Ще си ги износя и отгледам с уникално удоволствие. Колкото повече толкова по-добре!
    А аз хапнах няколко шоколадови трюфела и взех че се нахилих. То и без това сълзи не ми останаха.....няма какво да плача. Mr. Green

# 200
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Светли браво  Hug Само такива новини да се чуват. Хайде успех и да се похвалиш пак след 2 седмици.   bouquet
Рози само така! хапни още трюфелчета, явно добре ти действат   bouquet

# 201
  • Мнения: 1 950
Светли много се радвам, че всичко е както трябва. Официално ще честитим след две седмици Laughing. Страхотна новина за края на работния ми ден Hug, продължаваме да стискаме палци Praynig

Голдънче, бравус за оправеното настроение. Само така Hug
А пък на Страчиателчето и аз и се чудя за диетата, но тя си знае Laughing

Аз пък сега приключих и отивам да се потя във фитнеса, днес съм на уредите, пътеките и Бог знае още на какво. Ще ме изцедят тези хора, но като съм се хванала на хорото, ще си го играя до край Laughing

Хубава вечер скъпи момичета Hug

# 202
  • Мнения: 9 110
А после ще пратиш ли снимки  Blush
Очаквам да не те позная  Grinning
Не че имаше някаква нужда да го правиш, ама...и на тебе ти се чудя на акъла Laughing

# 203
  • Мнения: 4 970
Светли,страхотна новина HugТака се радвам за теб. След 2 седмици пак ще ти 4еститя,ама сега не мога да се сдържа.Ей- днес все хубави новини научавам Party

# 204
  • Мнения: 514
Еййй браво, Светле. Hug  Просто си умирам от кеф, когато има такива новини. Светле, хайде разреши ни да ти честитим бееее  Grinning

# 205
  • Мнения: 998
Светле, толкова много се радвам за теб, всички най-хубаво и бъди спокойна, чакаме следващите новини, за да честитим бъдещия Коледен подарък!    bouquet  bouquet  bouquet

# 206
  • Мнения: 9 990
Охо, виждам Светлето има добри новини-бравос!!!!
Хайде-честит ни петък!Едвам устисках до края на седмицата.
Утре ще се наспя хубаво и ще ходим на пазар за Беликденски зайчета и пилета Crazy

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
ЧЕСТИТ ПЕТЪК!!!Днес съм в еофорично настроение Laughing-заради добрите новини около Светлето.След две седмици чакаи офицаллната честитка.Днеска си отиде лелката чаках го с нетърпение така ме е ударил хормона вече,че ще види мъжлето smile3508

# 208
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и честит ви петък!  Mr. Green

Светле, браво на вас! Само хубави моменти и спокойствие от тук нататък!

Аз продължавам да си чакам. Вчера пак си направих тест и пак отрицателен, но лелка няма.  Rolling Eyes

Лек и хубав ден на всички!

# 209
  • Мнения: 388
Здравейте лястовички сладки!
Минаха мойте 3 месеца / от спонтания /и се присъединявам с вас.
Какъв тест да си купя за овулация?
Ох и тези температури ама нищичко не разбирам от тях Weary
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт