Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 674
  • 730
  •   1
Отговори
# 570
  • Испания
  • Мнения: 37 503
пробвах една рецепта,която е за кашкавалени еклерчета.Тестото  се получи,но не се получиха еклерчета,а по скоро добруджанки Grinning,вкусни са и сега си имам закуска за няколко дни,но определено няма да повторя-има по лесен начин да се приготвят.Ще чакам резултата от експеримента на fractal  Crossing Arms

Дюкански еклери правих преди години /снимките са малко кофти  Embarassed/:

Скрит текст:

Рецептата е от книгата "Дюканско сладкарство". Тогава я нямах, но една загубила се сладуранка дюканка превеждаше от френското издание. Рецептата е тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622878.msg20228672#msg20228672

# 571
  • Мнения: 214
Добро утро, Дюканеси !:hug:

Въпрос:Защо при П/ПЗ дни - 3/3 се отслабва повече,отколкото 1/1?
Това ти го тества или питаш просто? Аз правих 1/1 и отслабвах с 1кг на седмица.

Прочетох,че който има повече килограми за сваляне е препоръчително да е на 3/3...На мен ми е по-лесно 1/1/ или 2/2 , пък имам за сваляне доста.Затова се поинтересувах...1 кг на седмица е идеално Peace

Ама повече от идеално и аз така си отдъхнах, бях се настроила за 3 на 3, но сега след 3 дена ПЗ, минавам на 1 на 1 йееее
Иначе при мен резултата е 2.3 кг надолу. Което ми дава малко радост... обаче как съм загладняла за шоколад!!!

# 572
  • Испания
  • Мнения: 37 503
обаче как съм загладняла за шоколад!!!

Има режимен.  Wink Заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg19122066#msg19122066 

# 573
  • Мнения: 214

Охх Смаийлс  ще го пробвам задължигелно, незнам зако бях останала с впечатлениета, че мога да ям черен натурален шоколад от рода на 80% и нагоре, ноооо Фрактал ми подряза крилцата Shocked

Да се посмеете малко, толкова много обичам шоколад, че вечерта преди да почна режима в 22:30ч изядох един цял шоколад и си отворих втори.... просто като знам, колко дълго няма да ми се случи пак това удоволствие Crazy

# 574
  • Мнения: 3 919
Сега аз направих бонбонките/шоколада и ги метнах във фризера.Тъй като нямам форми за бонбони използвах за лед.Получи се нещо страшно вкусно.Сега като ги изкарам от фризера къде трябва да ги държа?На открито или в хладилника?

Деси,задължително си направи-страшна вкусотия за няма и 5 минути Peace

# 575
  • Мнения: 5 128
Сега аз направих бонбонките/шоколада и ги метнах във фризера.Тъй като нямам форми за бонбони използвах за лед.Получи се нещо страшно вкусно.Сега като ги изкарам от фризера къде трябва да ги държа?На открито или в хладилника?
Не ги изкарвай, там трябва да си стоят, иначе бързо ще се разтопят. Вадиш си от фризера по няколко, когато ти се хапва от тях  Peace

# 576
  • Мнения: 214
Сега аз направих бонбонките/шоколада и ги метнах във фризера.Тъй като нямам форми за бонбони използвах за лед.Получи се нещо страшно вкусно.Сега като ги изкарам от фризера къде трябва да ги държа?На открито или в хладилника?

Деси,задължително си направи-страшна вкусотия за няма и 5 минути Peace

Ооо нямам търпение и аз мисле форми за лед да използвам Simple Smile

Сега аз направих бонбонките/шоколада и ги метнах във фризера.Тъй като нямам форми за бонбони използвах за лед.Получи се нещо страшно вкусно.Сега като ги изкарам от фризера къде трябва да ги държа?На открито или в хладилника?
Не ги изкарвай, там трябва да си стоят, иначе бързо ще се разтопят. Вадиш си от фризера по няколко, когато ти се хапва от тях  Peace

А мога ли цялата форма наведнъж да изям  Joy

# 577
  • Мнения: 226
уфффффф,ужасни сте с този шоколад #Cussing out  няма да мога да заспя да мисля за него Embarassed
отивам да си забъркам

# 578
  • Мнения: 5 128
А мога ли цялата форма наведнъж да изям  Joy
За моженето можеш, но после ще се търкаляш до леглото  Crazy  Mr. Green

# 579
  • Мнения: 214
А мога ли цялата форма наведнъж да изям  Joy
За моженето можеш, но после ще се търкаляш до леглото  Crazy  Mr. Green

За къпак, не сме в къщииии и не мога да си направя ха ха ха

уфффффф,ужасни сте с този шоколад #Cussing out  няма да мога да заспя да мисля за него Embarassed
отивам да си забъркам

Направи две дози и за мен хахаха

# 580
  • Мнения: 5 459
Ама аз нямах предвид варено тесто за сладкиши. Имах предвид вареники, кнедли, макарони.......т.е. да се вари тесто в подсолена вода....

# 581
  • Мнения: 557
А мога ли цялата форма наведнъж да изям  Joy
Формата недей да ядеш! Силиконът е режимен, мисля, но не съм убедена, че е здравословен!
Деси, не съм ти подрязала крилата! Имах предвид само, че готовите шоколади не са съвсем режимни. С рецептите по-горе, все пак, заместваме шоколада.

Алина, с точно такова тесто (вареники, кнедли, макарони) експериментирам в момента.

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 21:32 от fractal

# 582
  • Мнения: 226
Направих Деси,направих бял и кафяв шоколад и хапнах и за двете  Crazy,сега както писа Ври ще се до търкалям до леглото,а сутринта сигурно ще се питам защо кантара не мърда newsm78

# 583
  • Мнения: 214
А мога ли цялата форма наведнъж да изям  Joy
Формата недей да ядеш! Силиконът е режимен, мисля, но не съм убедена, че е здравословен!
Деси, не съм ти подрязала крилата! Имах предвид само, че готовите шоколади не са съвсем режимни. С рецептите по-горе, все пак, заместваме шоколада.



Шегувам се Фрактал просто изпускам нерви във форумо хаха


Направих Деси,направих бял и кафяв шоколад и хапнах и за двете  Crazy,сега както писа Ври ще се до търкалям до леглото,а сутринта сигурно ще се питам защо кантара не мърда newsm78


Ехххх късметлийка

# 584
  • Мнения: 557
Цитат
Шегувам се Фрактал просто изпускам нерви във форумо хаха
А бе Деси... споко! И аз се майтапех! Да не се засегнеш сега пък, че ти казах да не заръфваш силиконовата форма!  Hug

Майтапа настрана, прави ми впечатление, че последните дни и тук чета как глад за шоколад/сладко ви гони, а и мен, което е абсолютно нехарактерно. И се чудя дали не е от депресарски сивото, студено време - да са паднали нивата там на серотонин, триптофан и други щастливи хормони?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт