Дюканка стани и килата свали - 280

  • 43 534
  • 730
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 459
Момичета, а от триците може ли да се прави нещо като варено тесто.....чудя се с какво да заменя любимите си пелмени, галушки и макарони.....

# 556
  • София
  • Мнения: 11 781
Добро утро, Дюканеси !:hug:

Въпрос:Защо при П/ПЗ дни - 3/3 се отслабва повече,отколкото 1/1?
Това ти го тества или питаш просто? Аз правих 1/1 и отслабвах с 1кг на седмица.

# 557
  • Мнения: 42
Схемата 1/1 действа точно толкова ефикасно,колкото и 5/5или 3/3.През моята втора фаза съм изпробвала всички схеми,но основните около 30 кг.свалих точно с 1/1.Според мен е въпрос на личен избор и организация Naughty
В "LIDL" има нискомаслено сирене "КОТИДЖ",в кашончетата,където се намира нормалния "КОТИДЖ",
последното редче е с нискомаслен.То е и с по-светъл етикет.
 
 

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 13:46 от An.che

# 558
  • Мнения: 5 459
От един друг режим си грабнах една идейка, която, струва ми се е приложима и за тук.....в шкембе се пълнят разни режимни дреболийки с подправки, шкембето се зашива и се вари в тенджера под налягане  newsm78

# 559
  • Мнения: 3 841
Добро утро, Дюканеси !:hug:

Въпрос:Защо при П/ПЗ дни - 3/3 се отслабва повече,отколкото 1/1?
Това ти го тества или питаш просто? Аз правих 1/1 и отслабвах с 1кг на седмица.

Прочетох,че който има повече килограми за сваляне е препоръчително да е на 3/3...На мен ми е по-лесно 1/1/ или 2/2 , пък имам за сваляне доста.Затова се поинтересувах...1 кг на седмица е идеално Peace

# 560
  • Мнения: 3 841
Схемата 1/1 действа точно толкова ефикасно,колкото и 5/5или 3/3.През моята втора фаза съм изпробвала всички схеми,но основните около 30 кг.свалих точно с 1/1.Според мен е въпрос на личен избор и организация Naughty
В "LIDL" има нискомаслено сирене "КОТИДЖ",в кашончетата,където се намира нормалния "КОТИДЖ",
последното редче е с нискомаслен.То е и с по-светъл етикет.
 
 

Анче,благодаря:)Отдъхнах си,че се бях настроила,че искам не искам трябва поне 3/3...Ти и Мацето щом сте свалили с 1/1 значи няма проблем и аз така:)Аз го гледах това сирене ,но не можах да преценя дали е режимно... Thinking

# 561
  • Мнения: 10 623
И аз се спрях на 1/1 - по-разнообразно и ненатоварващо е.

Но обикновено е нещо такова:
понеделник П
Сторник ПЗ
сряда П
четвъртък ПЗ
Петък П
събота и неделя ПЗ  Blush

# 562
  • София
  • Мнения: 11 781
Дам, пробвай, да видиш как върви, ако не сваляш пробвай 3/3.

# 563
  • Мнения: 5 128
Момичета, сериозно ме накарахте да се зачудя. Винаги съм си мислела, че при 1/1 свалянето е по-бавно и че се препоръчва за хора с малко наднормено тегло. Да разбирам ли, че го препоръчвате и за такива като мен с много кг за сваляне?

И - Архмих, бързо да се завръщаш!  Hug

# 564
  • Мнения: 557
Ври - благодаря! Имам формички за бонбони, а нито веднъж не съм ги използвала.

Момичета, а от триците може ли да се прави нещо като варено тесто.....чудя се с какво да заменя любимите си пелмени, галушки и макарони.....
Алинна, добре дошла! Радвам се, че мога да помогна! Само изтрай до утре- вече не пускам изпробвани и няколко пъти филмирани рецепти, че ставам за резил.  Joy
Станаха страхотни ньоки/галушки, макарони, ригатони, лазаня; сега остава да укротя спагетите. Crazy

# 565
  • Мнения: 156
 Хайде и аз да се запиша за днес.
Първият път като правих Дюкан и аз карах 1/1 и свалих 11кг за 4 месеца. Сега нещо много бавно стават нещата, чудя се дали не е заради неуравновесени хормони, все пак са минали само 4 месеца от раждането.
Мацето знам, че и ти си с бебе, ти колко време след раждането почна режима?

# 566
  • София
  • Мнения: 11 781
6 месеца. Ама от мързел не почнах по-рано. Ти кърмиш ли?

# 567
  • Мнения: 226
Алинка запали ме с това варено тесто и като се прибрах пробвах една рецепта,която е за кашкавалени еклерчета.Тестото  се получи,но не се получиха еклерчета,а по скоро добруджанки Grinning,вкусни са и сега си имам закуска за няколко дни,но определено няма да повторя-има по лесен начин да се приготвят.Ще чакам резултата от експеримента на fractal  Crossing Arms

# 568
  • Мнения: 3 841
Аз пък сега отивам да приготвя бонбонките на Ври,че вече без сладко не издържам:)

# 569
  • Мнения: 156
6 месеца. Ама от мързел не почнах по-рано. Ти кърмиш ли?
Не, не кърмя. Спря ми млякото, когато беше на 2.5 месеца бебето, а иначе дохранвах с АМ още от 1 месец.
 Ще се връщам да чета и аз това тесто, как така съм изпуснала рецептата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт