Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 45

  • 69 431
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 481
ЦоннеJoy, много са яки!
Шайни, хубава баня!

# 736
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Благодаря, Цонна, Мирела! Готина свинка. Тази витрина с ордените и на мен не ми харесва. И на фреза е мината... Черна или дървена кутийка с тънък изчистен профил е ОК за за мен. Ордени нямам. Даже тиквен медал. За снимка или графика. Илюстрации гледах наскоро в такива рамки и ми хареса. Мирела, само платно с подрамка или с клипс рамка?
shinebox, и ти ли имаш бели тухлички или нещо още не си измазала (както ме питаха веднъж комшиите  Mr. Green)?

ПП Засякох такъв модел рамки във Вивре.

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 23:20 от NovaTema

# 737
  • софия
  • Мнения: 9 590
 Joy Joy Joy

Ей тези картинки взех


Забравих да кажа колко ми харесаха на Г-цата постерите.

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 22:44 от shhhh...

# 738
  • Мнения: 1 748
shhhh..., много се развеселих от смайлито, мерси  Hug

Мда, белите тухлички, ееех колко ги харесвам. Майка ми колко ме убеждаваше, че ще са трудни за чистене, бели, грапави, обаче просто пламна искра между нас. Взех си и за коридора и дневната също, толкова ми харесаха  Mr. Green на мъжа ми също много му харесаха, а той е дори по-непрактичен и от мен. И така, сега разполагаме с над 30 квадрата от тях из апартамента  Mr. Green

Между другото някой има ли отзиви от titan doors? Аз се бях спряла на porta doors, обаче ми казаха 45 работни дни изработка и сега смятам да пробвам тези титан. Утре ще ида да ми дадат оферта. Приемам и други препоръки за фирми за интериорни врати, без Солид, че ми опротивяха покрай разправиите с входната.

# 739
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Ауууу, аз имам такива рамки - цели две. В едната са военните пагони на дядото на съпруга ми и часовника му - Царските офицери са получавали такива при производството си в чин, личен подарък от царя а в другата е отпечатък от ръката на детето - подарък ни от детската градина.


Сега е момента да ме изядете с парцалите  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 2 420
Мирела, само платно с подрамка или с клипс рамка?

Нещо такова, Nova Tema


Има на работа такива - малки са- размери 20х20. Утре ще опитам да снимам


Какво мислите за такава система -както в галериите

http://www.amazon.de/Galerieschiene-10m-Komplettset-Zubehoer-weiss/dp/B005OK2D7Y

https://www.google.de/search?q=Galerieschiene&source=lnms&am … =1366&bih=622

Има ги и в Икея, но виждам , че са скъпи - малка релса за две картини е 10 евро. Тази в Амазон е 10 метра и е 65 евро

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/30221646/

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 01:31 от Mirella_

# 741
  • Мнения: 2 420
Joy Joy Joy

Ей тези картинки взех



Забравих да кажа колко ми харесаха на Г-цата постерите.

Страхотни са. Искам и аз.

# 742
  • софия
  • Мнения: 9 590
Бързо отивай в олпостерс.юк, че имаше 50% намаление.

# 743
  • Мнения: 2 420
Бързо отивай в олпостерс.юк, че имаше 50% намаление.

благодаря много
сега ще видя

# 744
  • Мнения: 2 674
Сега е момента да ме изядете с парцалите  Mr. Green

Ще си кажеш ти, всичко ще си кажеш... Mr. Green Признавай за останалото докато е време! Laughing

# 745
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Joy Joy Joy

Ей тези картинки взех

Имам втория, преди 10-тина години ги имаше в ИКЕА и съм го взела на сел за колосалната сума от $1.50 (да повторя ли какво ми чуха тогава ушите ,а)

# 746
  • Мнения: 2 674
Аз няколко пъти превъртях темата, погледнах публикациите на Госпожица Д., но така и не видях плакати. Сигурна съм, че са хубави.

Аз напазарувах чайник. Ама за какво ми е? Mr. Green Подозирам, че е доста миниатюрен. Не съм го виждала на живо още. Ще си посадя китки, ако не друго, като го видя:-), или ще си го ударя в главата, това също е вариант Joy


# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 2 932
И аз щях да кажа за allposters,от там поръчвам евтинийки.Не знаех,че доставят и до Бг.

Апартаментът под наем наистина е нискобюджетен.Да не казвам цифрите на всичко.Има много неща от 1 паунд,картина и възглавнички,направени от моя милост,икейски евтинийки..И да не забравим евтин майстор.Кухнята е най-скъпа.Към 2000 и нещо барабар с уредите.
Високите шкафове нпример струват 100 лв повече за плоскост,но спестих от работен  плот и вграден хладилник втора употреба за 150 лв.
Котлоните....дилема бяха.Казах,че за наематели керамичен няма да сложа.Този беше супер сделка-100лв,нов на много скъпа американска марка Гагенау,а копчетата се повдигат,за да се чистят и освен това светят като работят.Малко Уау ефект за наемателите.

Шайни,много хубава става тази баня!

Г-це,мен много ме кефи аквариумчето.Какви снимки правиш....Вчера тъкмо се рових в  сайта на Икея  и загледах черните рафтоносачи и дървените рафтчета и хоп ги видях в комбинация Simple Smile

# 748
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Цоне, да не ни каниш на чай....Казвай с  време, та да подготвим тоалетите:)

# 749
  • Мнения: 2 674
Titina, ще поканя да гледате чайника, този като го гледам не става за нищо според мен. Ще ме обвините, че съм ви натровила. Но в момента търся порцеланов, метален, абе всякакви... Наточила съм се на един, ама пак не съм слушала тази година, та ще чакам за догодина, да му се не види... Най-важното е, че съм го набелязала вече, което си е половината от покупката. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт