Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 45

  • 69 422
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 927
Г-це,направо преливаш от идеи.Това хартиено тиксо съм го виждала,но кой да се сети,че може да свърши такава работа.
Фъстъчка рисува много,сега сме в периода на точките и кръгчетата.Видях и една идейка за рисунки хванати със щипки за канап(все едно пране съм накичила).Тъкмо като започне да носи и творчество от детската градина ще ги подменям честичко.
 Относно бялата спалня,естествено  с картини,снимки,принтове е най-добре.
В моята бяла спалня има 15 бр.(и после се чудя,защо мъжо се инати да пробива)
 
Стълбата наистина е красива,но аз не бих се качвала по нея всеки ден Simple Smile.Мой приятел има подобна за последният етаж,като стъпалата се разминават съвсем малко,качването е добре,но слизането....и много звучно ми дрънчи ,но чисто интериорно е супер.
Мен ме изкефиха простите плочки в банята,които изглеждат шик в даденият интериор.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Барб много мое. всичко!

# 722
  • Мнения: 104
Може да се свикне вярно, но явно е за млади хора, неупотребяващи...вино например, или бира...да не говорим за нещо по-силно.
Шегувам се, но за мен наистина е неудобно.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Къщата е много хубава, верандата, и изобщо лекотата на цветовете, правите форми,  всичко е един голям релакс .

Сега другата реалност  Laughing Снимките са с телефон, на лампи .
Има да се свършат още няколко големи неща, ако до края на другата седмица сме готови пак ще покажа, . Сега само коридора и малко от кухн.част. Критикувайте си на воля, и без друго темата свършва след 1 страница  Mr. Green

https://www.flickr.com/gp/tonimirka/64yf38

# 724
  • Мнения: 1 748
Къщата много ми харесва. Най-много ме впечатли ателието, колко вдъхновяващо да си има човек такова място, на което да работи. Харесва ми черната геометрия от лято желязо на стълбите и контсукция от шкафове до тях. Харесва ми, че мотивът е продължен с масичката срещу дивана, че дори и на горния етаж с черните плотове, както и черната дограма. Определено съм фен на черния метален контур, ако още не е станало ясно  Mr. Green Единственото, което много не ми харесва е хладилника, просто защото този тип хладилници хич не ми допадат. Иначе има супер добри неща: бетона в комбинация с дърво, осветлението на релси, идейните шкафове над тоалетната чиния. Суперско.

Госпожице, котката и колелото са супер, шалът също! Отново да си кажа за черното, черните рафтоносачи са супер! Малко не ми се връзва металът отдолу, тази поставка с кукички и кофички. Тя е готина, но до черното не е в мой стил. Нямам търпение да сложиш повече цвят и да го видим в завършен вид.

# 725
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Их, да ги беше пуснала по-ранко сабале... Поръчах си две постерчета малки на Сам Тофт за 40лв.
Розамунда, мерси!
Да и аз купувах от Амазон преди време. Даже по-скъпо с доставката. Mr. Green. Оплаках се вече. Не знам как съм гледала размерите, но единият постер е огромен  Crazy. На С Тофт дойде с паспарту, но самата илюстрация е 15 см, и третото е картичка с русалка:mrgreen:. Да не пропусна да спомена, че много, ама много ми харесаха цветовете на стената ти и съчетанието им с декорациите отпред. Много хубав цвят е и това калното, и тапета. Имаш ли още снимки?

Госпожице, супер са твоите постери! Бързо действате. Добре става кухнята. Гложди ме въпроса, как си отваряте вратичката на едното шкафче, но и вкъщи е теснотия и също имам разни проблеми с вратите. Даже трябва да обръщаме едната, че сега при отворено положение две от интериорните врати се засичат една с друга.

В бялата кухня на nelina_london ми хареса (както и цялото жилище...дори не повярвах, че е ниско бюджетно), особено решението за тази височина на страничните шкафове. Стигат точно до нивото на горните шкафчета. Обмислям същата височина за моя страничен шкаф и ми беше полезно да го видя на снимка. Благодаря!

..още нещо, към някого имах да казвам... newsm78

# 726
  • Мнения: 2 708
На мен пък точно хладилника ми хареса  Crossing Arms
 Joy Тия стълби и аз не бих си ги причинила, но както се намекна - стават за млади хора може би, за мен никак не са подходящи. А съм си загубила ритъма на слизане, а съм се изтърколила  ooooh!.
Иначе аз също завидях за частта с ателието. И аз си мечтая за такова кътче, където да се развихрям, когато започна да "овладявам" поредно умения  Blush ми така де, след шиене и тортоправене, искам да почна да рисувам примерно - какво по-подходящо място  Wink
Г-це много прекрасни първите 2 снимки. Въобще къде ги тия телефони, дето така снимат  newsm78 сигурна бях и аз, че е от телефона.... явно на теб специален са ти продали  Heart Eyes
НелинаЛондон и аз харесах идеята за страничните шкафове, но пък ето мен ме дразнят тия копчета на плота. За котлона ли са, щото седят някак отстрани. Направо се чудя как се бърше с това стърчащото отгоре. Аз все такива неща мисля Simple Smile, или нещо съм недовидяла Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 18:53 от сапьорка

# 727
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз като видях на Барба снимките от детската с телефона, реших да се пробвам с моя ...Но къде ти светлината ,отразена в езерото , и моята тъмна западна стая ...

Нова ...има и други вратички ,които не се отварят. Но нямам нужда от тях, просто нямам с какво да ги пълня тия шкафове. Макар че съм склонна да се уливам в покупките на разни домакински джаджи и посуда. От новата година ще се опитам да се превъзпитам ...

Стърчат разни кабели, май съм ги избегнала със снимките, но те си чакат лампите-на лято. Хладилник няма -на лято, абсорбатор -незнам през кое лято...
Като цяло идеята беше да подредим аквариумчето с остатъците след ремонта от  другото .

Масата и столовете са ми проблемни, тях както и да ги разкрасявам, все няма да се впишат...
Искам да купя разни втора употреба , но ММ се дърпа-имали сме, защо са ни чужди и употребявани. Имаме , ама ...ъ Sick
И такива му работи ...

Shinebox , сега осъзнах какво съм направила -тая ми ти пръчка , освен такава лъскава я имаше и черна ... ooooh!  Ама срок гоня, и много неща ги пропускам

# 728
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Здравейте! На мен ми предстои освежаване на спалнята, досега винаги стените са били бял латекс, поради липса на въображение Laughing.Заради мебелите отново ми трябват бели стени, но искам да направя нещо по-хубаво, в смисъл едната стена някакъв бял тапет, другите две бял латекс или ...Има ли например някакъв по-шикозен латекс, например перлен или знам ли.. Thinkingтрябват ми бели стени и това е, с какво да разнообразя се чудя?
Аз заложих на текстура. С бели стени съм и едната е с бели тухли. Ваяна е с модерен интериор и също има хубава бяла стена с интересна текстура. И тези варианти към които се насочваш са добри. Отново е бяло, но е различно и разчупваш монотонността.

Тези цветове се каня да пусна от няколко дни. Не са от модерните скандинавски... някои са доста ретро. MAUVE харесвам.
 
Обръщали ли сте внимание, как някои картини са поставени в рамки, подобни на кутийки, а не плоски. Дали тази рамка е от този вид? Фалц кое е? Blush

# 729
  • Мнения: 2 674
Дълбочината?

Аз ги намирам за отвратителни тези рамки. Използват ги предимно за някакви бейзболни тениски и всякакви неща от този род, окачват си спомените. Картини аз лично не съм виждала.

Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 21:35 от Цонна

# 730
  • Мнения: 2 674
Трябваше да подменя безобразния кич с нещо приемливо. Laughing



Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 21:51 от Цонна

# 731
  • Мнения: 2 674
Да изплакнем око с нещо приятно.

 Коледни играчки:




https://www.patiencebrewster.com


Последна редакция: вт, 15 дек 2015, 21:49 от Цонна

# 732
  • Мнения: 1 748
Аз като видях на Барба снимките от детската с телефона, реших да се пробвам с моя ...Но къде ти светлината ,отразена в езерото , и моята тъмна западна стая ...

Нова ...има и други вратички ,които не се отварят. Но нямам нужда от тях, просто нямам с какво да ги пълня тия шкафове. Макар че съм склонна да се уливам в покупките на разни домакински джаджи и посуда. От новата година ще се опитам да се превъзпитам ...

Стърчат разни кабели, май съм ги избегнала със снимките, но те си чакат лампите-на лято. Хладилник няма -на лято, абсорбатор -незнам през кое лято...
Като цяло идеята беше да подредим аквариумчето с остатъците след ремонта от  другото .

Масата и столовете са ми проблемни, тях както и да ги разкрасявам, все няма да се впишат...
Искам да купя разни втора употреба , но ММ се дърпа-имали сме, защо са ни чужди и употребявани. Имаме , ама ...ъ Sick
И такива му работи ...

Shinebox , сега осъзнах какво съм направила -тая ми ти пръчка , освен такава лъскава я имаше и черна ... ooooh!  Ама срок гоня, и много неща ги пропускам

Госпожице, срещу 5 лв за матов черен спрей, ще стане черно. Лошото е, че не знам, дали няма да се протрие/надере от кукичките и т.н. Не е болка за умиране. Иначе, наистина е странно да не се отварят шкафове, но аз не забелязах, защото хич ме няма по функционалната част  Mr. Green

П.С. С теб май сме адашки, че и по двете имена  Sunglasses

Скрит текст:
Сега ще ви покажа плочките в банята, сложени и фугирани. Хич не са за тази тема, няма нищо интериорно и дизайнерско в тях, снимани са с телефона с пуснато фенерче, понеже крушката е само една и майсторите я местят, където им е удобно. Ама, ще видите вие, като порасна голяма, каква баня ще имам, ехееее  Mr. Green надявам се до 2 месеца да е това  newsm78



# 733
  • Мнения: 2 420

Обръщали ли сте внимание, как някои картини са поставени в рамки, подобни на кутийки, а не плоски. Дали тази рамка е от този вид? Фалц кое е? Blush

Nova Tema,
Мисля, че фалц е дълбочината. Например при един прозорец фалцът е дълбочината на рамката към стъклото.
Тази рамка с 33мм фалц е много дълбока. Другите са с по 11, 12 мм фалц.
И при рамките има мода. На мен ми харесват тези картини, които нямат рамки. Решила съм да купя 4-5 малки картини в този стил за спалнята.
Само не знам кога ще имам време да ходя да търся. И сега през зимата и да имам време, бързо ми става студено и влизам в някое кафене да пия чай и да ям торта.

# 734
  • софия
  • Мнения: 9 590
Нова, тенкю  bouquet
Цонне, ама страаашни са прасьо и елена!
Шайнбокс, честити плочки
Скрит текст:
Къщата на Барбината дружка е разкошна!

Общи условия

Активация на акаунт