Професионални серии за коса - тема 90

  • 34 968
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 248
Аз поръчах от Арлен:
- Кенди спрей Алтерна
- Термо за преса на Алтерна
- Термо за преса на Сексихейр
- Спрей за блясък на Кюн

Първо звъннаха, дали имам нещо против да се забавят с доставката. Един час по-късно звъннаха да кажат, че няма как да ми изпълнят поръчката с 60% на Арлен, а с 40. Дали искам така или я отказвам.
 Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 2 536
Както писах в предната тема италианските сайтове не пуснаха никакви намаления. Добре, че ви чета и разбрах от Вас, за намаленията.
 Прибирам се за Коледа и напазарувах от Арлен за първи път. Винаги ли се обаждат по тел.за потвърждане на поръчката?
Поръчах следните неща:
-Алтерна bamboo anti breakade thetmal protection spray
-спрей за цъфнали връхчета Липидиум
-sexy hair blow out
-хидратиращ шампоан за обем с бамбук Алтерна
- вървящият към него балсам
-спрей за небрежни плажни вълни с морска сол Лейбъл М
- CHI silk infusion

В много фризьорски салони съм засичала, че работят със Себастиян. Някакви отзиви, пък и са намалени на 70%.

Ужас ще се прибирам с един куфар само с мазила за коса.

# 47
  • София
  • Мнения: 160
До момента нищо не си купих. Искаше ми се маска Moisture Recovery на Joico, но никъде не е на добра цена.
Днес имах работа из центъра на София и си викам я да мина до рибата за ш-н и маска Sexy hair - е да, ама не. Продавали марката само онлайн  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 83
Да се запиша и аз Simple Smile
Скромно преди бях слагала отстъпката от 20% на Алтерна и снощи като ги добавих в кошницата
Алтерна термо бамук и хидратиращият шампоан на Алтерна се учудих и ск викам я още по-голямо намаление Simple Smile
Дано ги изпратят ,защото си е техен проблем имам и ейл с потвърждение на цените.трябва да погледна в общите им условия.

# 49
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Привет и благодаря за новата тема! bouquet

Пишете със скоростта на светлината, докато изчета старата тема, черния петък си заминал... Joy

Все още нищо не съм си купила, прекалено много продукти имам, които чакат да бъдат тествани и/или използвани. Peace

# 50
  • Мнения: 1 670
Щом са започнали да звънят, по всяка вероятност няма да ги изпълнят  newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 4 767
FugeeLa, не съм ползвала профайбър, но пиши горе долу за ценовия ориентир  Wink

Иначе аз бих ти препоръчала Алтерна RepairX шампоан, балсам, финиш Alterna Caviar RepairX Protein Creme.

Друг вариант е зелената серия на Керастас Force Architecte - шампоан, маска.

Може и някакво олио за финиш за краищата, там избора е разнообразен.
Също Еластисайзър екстрийм Philip Kingsley или домашни маски с масла като кокосово, зехтин, арганово преди измиване.

Относно кодовете, и аз преди съм го ползвала за Алтерна, и то миналата седмица, но не ми излезе в сайта.
Ако предлагат да ги изпратят като зачетат само 40-те процента отстъпка, според мен е пак ок. Предполагам, че иначе може да падат дори под доставни цени. Абе, тъпо се получава. Дано се разреши и всички да си получите нещата, които сте искали.

# 52
  • Мнения: 3 698
Фрея, пак супер свежа темичка си оформила  Hug !
А въпросът за запис не трябваше ли да е от утре? То днес още не е свършила стрелбата  Laughing .
Аз от Арлен си взех Керастаз Денсифик мусът /не съм го пробвала и се надявам да ми хареса/, с другото попълвах наличности, Нектар Термик и Инициалист, като Нектара точно тази формула не съм ползвала, да видим ще усетя ли разлика.
Сега си признавам, че се чудя на Профайбърите в Рибката, но все ми забива...
Та ще допълвам, ако има нещо  Joy
Deathcrush, дано ти хареса медното Лакме! Ако имаш повечко стилизанти, може първо да измиеш с ДПШ или протеинов ш-н и после нанасяш Лакме-то /то прави хубава пяна/ и стоиш колкото решиш, може няколко минутки, аз стоях повечко, 30-40.
Ох, аз пък сега мислех да си правя МШ терапията, но сигурно ще ми смъкне цялото червено и ще отложа малко...
А...и на мен ми звъняха от Арлен, но аз без кодове поръчах.

# 53
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте,

направо по въпроса, купих от Арлен:
Мароканоил за обем- шампоан и балсам
Мароканоил - хирдатираща маска
Чи - спрея с кератин без отмиване

Скромничко  Crazy

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 333
Фрея, прекрасно оформление както винаги.
Аз мога да се похваля, че устоях.Имам си всичко за следващите две години и не искам още повече да се затрупва  Embarassed Обаче ми харесаха намаленията в арлен.Дори съжалявам,че някои неща си ги поръчах преди седмица от енцо.За същата цена тука щяха да ми пратят някоя мостра.А рибата така и не ми зареди.

# 55
  • Мнения: X
Момичета, да ви кажа, че от Арлен нямат право да ви откажат поръчката с допълнителния код и затова сега ви звънят да ви накарат да се откажете. Имате право да се оплачете онлайн в КЗП и със сигурност правото ще е на ваша страна, те са допуснали този гаф и би трябвало да си носят последствията. Пробвайте да им кажете, че ще се оплачете в КЗП и да видим какво ще стане:)

# 56
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 131
Deathcrush, дано ти хареса медното Лакме! Ако имаш повечко стилизанти, може първо да измиеш с ДПШ или протеинов ш-н и после нанасяш Лакме-то /то прави хубава пяна/ и стоиш колкото решиш, може няколко минутки, аз стоях повечко, 30-40.

Даа.. до понеделник се надявам да пристигне пратката и ще докладвам пак, че след разочарованието с Леганза балсам съм надъхана още повече,  хохо ! Party а щом може да се седи повечко , ще седя - надявам се че ако седя повече време ще ме хване по -добре.  А слагаш ли нещо  на главата примерно шапка? за да не се разтича.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 945
Момичета, да ви подшушна - Алтерна се върна в Арлен.....Аз поръчах  smile3501

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Толкова съм ядодсана на Рибата , че чак забравих да благодаря на Фрея   bouquet  за прекрасно оформените теми и най- вече за старанието да направи ревю на миналите теми / често се връщам да търся в минали теми  / .

# 59
  • MJF
  • Мнения: 334
FugeeLa, не съм ползвала профайбър, но пиши горе долу за ценовия ориентир  Wink

Иначе аз бих ти препоръчала Алтерна RepairX шампоан, балсам, финиш Alterna Caviar RepairX Protein Creme.

Друг вариант е зелената серия на Керастас Force Architecte - шампоан, маска.

Може и някакво олио за финиш за краищата, там избора е разнообразен.
Също Еластисайзър екстрийм Philip Kingsley или домашни маски с масла като кокосово, зехтин, арганово преди измиване.

Относно кодовете, и аз преди съм го ползвала за Алтерна, и то миналата седмица, но не ми излезе в сайта.
Ако предлагат да ги изпратят като зачетат само 40-те процента отстъпка, според мен е пак ок. Предполагам, че иначе може да падат дори под доставни цени. Абе, тъпо се получава. Дано се разреши и всички да си получите нещата, които сте искали.

Ценовия диапазон не съм обмисляла,но за хубави продукти няма да се стискам.
Мисля да пробвам терапията,която ми препоръчва фризорката на Профайбър,която ще има маска и шампоан.Бих искала да ми препоръчате нещо за допълнителна грижа.Масла,олио,термо защита.Косата ми е пред накъсване.Бяха ме подстригали преди изсветляването и след боядисването косата ми изглеждаше сякаш от половин година  не е подстригвана.

Общи условия

Активация на акаунт