Гласуване за "Всички обичат Реймънд" /номинация за личен любимец/

  • 7 024
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Един глас от мен за Фея.

# 46
  • Мнения: 16 452
Искам от сърце да благодаря на всички, които са гласували за мен, много мило ми стана! Тази номинация ми е много по- скъпа от миналогодишната, защото за външния си вид нямам никаква заслуга, а това че съм станала симпатична на някого, с когото общувам само виртуално ми е много приятно.
Понякога плямпам повече, понякога се вживявам и паля, но явно имам сродни души, които ме разбират и ми прощават, когато се превъзбуждам повече от нужното Crazy

Тези, които са си признали тука са ми "приятелки" и чувствата ни са взаимни Heart Eyes

Моите фаворитки са Тоня и Нино! Нино напълно заслужено ни отвя всички, има способността да ме разсмива и разплаква, липсва ми и тя и разказите за баба и и загорелия фасул, за козела и още куп други! Нино, връщай се, ще правя петиция, да знаеш!

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз мисля, че ако я обичаме Нино, е по-добре да не я връщаме.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 7 236
Аз също не съм я срещала скоро?
Защо не пише,добре ли е тя?
Много хубав човек е Нино!

# 49
  • Мнения: 16 452
Лили, аз съм егоист, затова искам да се връща:) Шегувам се, ако така и е по- добре и по- спокойно, се радвам за нея. А и ако пише по някое писмо от време на време, още по- добре. Тя е такова позитивно същество и така хубаво и цветно пише, че няма как да не липсва.

# 50
  • Мнения: X
Нино е много добре даже, но засега не иска да пише и чете във форума. Може да й мине, може и да не й мине. Тя самата обяви тук, че ще си вземе почивка.

# 51
  • София
  • Мнения: 23 988
Не съм по дългите и сълзливо-напоителни постове, затова ще съм кратка.
Благодаря искрено и от сърце на всички, които са намерили смисъл да гласуват за мен.  Hug  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 12 008
Фея и Яна.

# 53
  • Мнения: 37 256
глас за Яна и от мен

# 54
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 654
Жаки и Тони Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 8 163
И аз искам да благодаря на всички, от сърце.

"Закичвам" ви с есенен софийски здравец и ви желая дълголетие и добруване!

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 16:29 от Фея Кръстница

# 56
  • Мнения: 43 201
Тонка  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 337
Яна и Нино.

# 58
  • Мнения: 9 987
Гласувах за моята любимка-Жаклин! Heart Eyes

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Както се вижда, Нино ще спечели.
Нейните непринудени и необработени снимки бяха много свежи.
Но със сигурност тя печели не с изображения, а с език, който кара да я обичаш.

Общи условия

Активация на акаунт