Априлска седмичка /03.04- 09.04/

  • 3 420
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

Мацки да ви питам нещо : сега като пия Клостил-а пречи ли да си направя изследване  за
инсулинова резистентост ? в смисъл ще даде ли отклонения резултата
Не пречи според мен.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Херичка, хубава новина! Дай Боже повече такива в нашето форумче!
А мен тоя път много рано започнаха да ме болят гърдите. От два дни ме болят силно. А от инсето са минали само 4 дни. На всичко отгоре майка ми отсече: Сигурно си бременна! Но най-смешно ми стана като каза: Ами сега, ако се оплодят всички яйцеклетки, нали ще махнат излишните ooooh!
pkoprinkova , много са добри размерите и на фоликулите, и на ендометриума. Щевидиш след 2 дни още колко ще порастнат. Желая ти успех!

# 17
  • Мнения: 553
Дано Лея, дано.  Praynig
А при тебе ако са близнаци какво лошо има? Аз винаги съм си мечтала за близнаци - момче и момиче, че да си имам и двете.  Simple Smile
Обаче снощи имах леко зацапване и съм доста притеснена дали беше от прегледа, от прегнила ли се спука някой фоликул или е от нещо друго  Rolling Eyes Имах и чувството сякаш лелята ще дойде. Днес няма нищо, но май ще трябва пак да питам док преди инжекцията  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 320
Леа, възможно е гърдите да те болят от утрогестана, а е възможно и от самата стимулация. Е, дано да е от друго, де Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 841
Мен започнаха да ме болят от дена в който ми сложиха прегнила

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
При първата инсеминация ме заболяха гърдите една седмица преди да ми дойде М. А пак вземах Утрогестан. Та затова се надявам мъничко... Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
А как ви се отрази утрогестана на цикъла? Кога го спряхте, кога ви дойде и изобщо имаше ли промяна в дължината на цикъла?

# 22
  • Мнения: 553
Аз продължих утрогестана два дни след отрицателния тест, но въпреки това ми дойде м. със закъснение.
Миналата година като пих дуфастон 3 месеца първия месец ми закъсня с цели 9 дена след спирането му, а следващите два ми идваше 2-3 дена след като го спра.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
На мен при първата инсеминация приема на Утрогестан не ми се отрази на цикъла. Дойде си ми точно като часовник, на 30 ден.

# 24
  • Мнения: 1 320
при първото инсе го слагах според инструкциите-14 дни и ми закъсня с 2-3 дни.
при второто и трето спирах около 11-12 ден и ми идваше навреме.

# 25
  • Мнения: 390
Търси се!
Момичета помагайте да издиря една от нас.Преди почти 6 месеца тук или в "Искам бебе" се запознах с едно момиче.Аз съм от Бяла Русенско,а тя имала състудент от тук.Не помня ника и защото вече не влизам във форума.Май беше от Враца.
Ако тя прочете това нека да ми пише на и-мейла-t_n_d70@abv.bg
Извинявайте че ви занимавам с това!

# 26
  • Мнения: 553
Ето ме и мен отново. Според док няма нищо страшно, ако са се спукали фоликулите, този цикъл го пропускаме  Cry
Утре съм на преглед и направо не мога да си намеря място от притеснение. Снощи не спах, сигурно и тази нощ ще е така  Cry Направо ще се побъркам  Cry Мисля, ако сега пропуснем, да прекратим опитите. Ако продължавам така, не знам до къде ще стигна  Cry

# 27
  • Мнения: 1 320
Успокой се, копринкова. Нервите не ни помагат. Ако тези процедури те натоварват толкова психически, наистина е по-добре да си дадете малко почивка. И после с нови сили и усмивка ще се справиш по-лесно.

# 28
  • Мнения: 553
Ами не знам дали ще имам време за после. А психическото ми натоварване е толкова голямо вече, че сигурно затова нищо не се получава. И така кръгът се затваря  Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Наистина са натоварващи психически тези процедури. Аз затова след първото неуспешно инсе си направих един месец почивка. Почини си и ти. А може и по време на почивката да успеете!

Общи условия

Активация на акаунт