Въпроси и отговори за хиперинсулинемията! Тема 13.

  • 54 030
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 123

Така правя,Ева Simple Smile Казах,че от три дни вече съм на НВД Simple Smile Разхождам се с бебчо с количката,но по принцип не съм от много активните.

# 751
  • Мнения: 1 747
Дайте си време. Нито 3 дни, нито 20 са решаващи. Проблемите също не са възникнали за ден, а вие очаквате чудеса. Ако някой се чувства зле в началото, да изчака да се адаптира, или някъде греши в храненето. За всички други хубави съвети, които са ви дали, ще имате възможност да се убедите сами, гарантирано!

П.П. малко се повтарям, но днес ми даде грешка на някои постове и мислех, че не са публикувани, извинявайте

# 752
  • Мнения: 54 493
Аз вече си казах мнението за ендокринолозите.
Чакат да стане диабет и тогава да изпишат лекарства. Twisted Evil
Всъщност, ако сте гледали видеото, това е политиката в цял свят. Naughty
Индустрията печели от това, че хората са дебели и болни... ooooh!

# 753
  • Мнения: 123
Аз вече си казах мнението за ендокринолозите.
Чакат да стане диабет и тогава да изпишат лекарства. Twisted Evil
Всъщност, ако сте гледали видеото, това е политиката в цял свят. Naughty
Индустрията печели от това, че хората са дебели и болни... ooooh!
Преди малко се срещнах и с гинеколога си .Започвам хапчетата първо 5 дена по 1т вечер и после по 2 (обяд и вечер) и диетата,но каза да не е крайна.След месец и половина сигурно пак ще си направя изследвания да видим на какво ниво ще са тогава захарта и инсулина ! Simple Smile

# 754
  • Мнения: 123
Дайте ми някакво предложение за закуска,че вече се чудя какво да ям...

# 755
  • София
  • Мнения: 11 772
защо след месец? Рано е след месец да повтаряш изследвания.

Офф и аз така се яадосвам, имам един приятел който от ИР преди 2 г сега го докара до диабет. Ей така щото не ме слушаше и мен и лекарите... 12 кръвна захар на гладно!

Ще пусна нова тема че я изписахме тази

 Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт