По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 4

  • 58 455
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Благодарско за темичката, Пънче! Дано има поне 2-3-4 положителни теста в нея!

Да се отчета, какво се случва с мен. Днес ми е 10ти ден след инсеменацията. Тест още не съм правила, а и ако трябва да съм честна много ме е страх от резултата. Усещания имам за предстоящ Ц. и затова малко съм подвила опашката. Но, каквото - такова. Имам си поне една радост, че фонда се пораздвижи малко. Остават 1600 номерчета до мен и си правя някакви калкулации да съм бременна около края на Май месец .. да видим дали ще се случи  Wink

Ели, стискам палци след 14тина дни да се хвалиш с високо ЧХГ!

# 16
  • Мнения: 1 487
Пинки, добре дошла. С най-добри чувства ти казвам, че ако си тръгнала по пътя на асистираната репродукция дуфастотът е най-честото и безвредно вещество, което ще приемаш.  Peace

# 17
  • Мнения: 301
Пинки, добре дошла. С най-добри чувства ти казвам, че ако си тръгнала по пътя на асистираната репродукция дуфастотът е най-честото и безвредно вещество, което ще приемаш.  Peace
Queen bee наясно съм Peace ама качих от тях 13кг. и нямат сваляне! ooooh!Затова реших поне тях да си спестя...Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 863
Пънче, благодаря за новата тема! Дано да я напълним с радостни новини! Hug

# 19
  • Мнения: 1 721
Солейс, кога ще пускаш кръвен?

В нашата клиника го правят на 11-ти ден, така че на 09.12 в 8.00 ще съм първа в лабораторията Simple Smile

# 20
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета,
аз честичко ви чета. Имам си едно дете - чудо, заченато по онзи старомодния начин  Wink 1 месец преди планирано инвитро. Сега се надявам за второ детенце, но 5 години не се получава. Имам 2 неуспешни Б вече. Този месец проследихме О, имах си чуден фоликул, биха ми инжекция да го спукат. Сега слагам утрогестан. Въпросът ми е, докато го слагам ще ми дойде ли МЦ ( а дано пропусне) Забравих да попитам до кога тр да го слагам. И някак сухо си усещам влагалището от него, особено по време на секс. И колко е добре да е лигавицата по време на О. Моята беше 3 мм и док каза, че не и харесва много. Хормоните на 3 ден от цикъла бяха в норма. Сега си чакам....

# 21
  • Мнения: 1 571
Аз влизам с въпрос  Embarassed
Първата СГ на Магаре е с намалени концентрация и морфология; втората е с намалени подвижност и морфология, обема се е пооправил, морфологията също, но пак влиза в критериите на ЦАР.
Въпроса е, мога ли да подам документите така, или е необходимо да са еднакви, т.е., 2 с концентрация и морфология или 2 с подвижност и морфология?  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 29 ное 2015, 14:20 от Esme Weatherwax

# 22
  • Мнения: 19 733
Esme Weatherwax, пет СГ да пуснеш, няма да има една с една Simple Smile От клиниката ще ти подготвят документите, хич не го мисли Hug

Олия, 3 мм е малко, но затова са ти дали утрогестан. Би трябвало да ти е по схема и на уречения ден да направиш кръвен. Ако е отрицателен, спираш утрогестана и чакаш цикъл. Ако е положителен, ще ти кажат как да продължиш.

# 23
  • Мнения: 1 571
Esme Weatherwax, пет СГ да пуснеш, няма да има една с една Simple Smile От клиниката ще ти подготвят документите, хич не го мисли Hug

Олия, 3 мм е малко, но затова са ти дали утрогестан. Би трябвало да ти е по схема и на уречения ден да направиш кръвен. Ако е отрицателен, спираш утрогестана и чакаш цикъл. Ако е положителен, ще ти кажат как да продължиш.
Кристи, обичам те, бе душа  Hug  bouquet В сряда съм в клиниката, подмишкосала документите!

# 24
  • Мнения: 19 733
И аз те обичам, хайде подавай ги вече Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
Ако на някой му хлопа сърцето при прием на хормони да си казва на лекаря.
На мен няма да ми дават да пия естрофем.

# 26
  • Мнения: 143
Мерси, Кристи, за отговора.
Пия аз естрофем, нищо му няма на сърцето ми, ама таванът ми хлопа нещо напоследък.... Не мога да спя, страх ме е да тренирам, че много тънка лигавицата! И без това ако се закрепи нещо, ще е чудо, пък да не вземе да изпадне... Постоянно нещо ми опъва, придърпва из матката. Вече не знам дали си въобразявам.... Но то и предния месец май бях така! Mr. Green
С тази лигавица от 3 мм на 9 ден от МЦ направо не знам за къде съм... Иначе е трислойна, чудна, разпухкана (каквото и да значи това). Мен утрогестанът много ми дразни вагинално. Дали ще даде същия резултат през устата ако го пия? Thinking Имате ли наблюдения?

# 27
  • Мнения: 2 360
Аз пък да се "похваля", че успяха да ме накарат да си подам молбата. Много са изобретателни работодателите в такива ситуации. Ама здраве да е, то всичко се връща, както пееше Руши в една песен.

# 28
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз пък да се "похваля", че успяха да ме накарат да си подам молбата. Много са изобретателни работодателите в такива ситуации. Ама здраве да е, то всичко се връща, както пееше Руши в една песен.

 Shocked Сериозно ли? След 1 болничен  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 2 360
Не Пънчита, майка ми преди това беше в болница, оперираха я, взимах си неплатен някои дни, после болничния, след това реших да съм честна и разказах за инвитрото и че ми предстои ново след НГ и баааам, решиха да се отърват от мен.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт