По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 4

  • 58 423
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 186
да те съкратят, поне обезщетение някакво да получаваш  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 571
Егати... Баш преди празниците! Да не говорим януари и февруари колко трудно се намира работа! Особено ако ти предстои процедура. Тъпанари!

# 32
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
да те съкратят, поне обезщетение някакво да получаваш  Rolling Eyes

Точно това и аз щях да напиша. Ако трябва заплаши ги с проверки от инспекция по труда или данъчните.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Някой знае ли нещо за Смайлчето ?
Нямам думи за тези работодатели ... Аз бих си търсила правата по съдебен ред   Crossing Arms
Пънче, как е кръста ?

# 34
  • Мнения: 5 895
Лайтче, не подписвай нищо. Ако трябва вземи документите, които ти дават или препиши кои членове са цитирани. Провери кое какво и после. Не си длъжна да подписваш нищо. Да те съкратят като си им такъв проблем. Не се съгласявай по взаимно съгласие. И не ми отстъпвай по нищо. Както те се държат с теб така и ти постъпи. Викни им проверки. А пък всичко останало ще им се върне не се съмнявай.
Скрит текст:
Преди вече ви разказах как и от мен се оттърваха по подобен начин точно след първия ми спонтанен аборт. След мен и една бременна колежка тормозеха. Моето бивше "шефче" се фалира след моето махане. Взеха му почти всичко, ходи и се моли на всички за заеми. Само чакам и любимата му женичка заради, която си съсипа прекрасния бизнес да му бие шута, да му вземе детето и да остане съвсем сам. И тогава да осъзнае колко хора е наранил.

# 35
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Да чукнана дърво, бива. Ама го пазя, а и напоследък танците явно ми се отразяват добре  Rolling Eyes
Ти как си? Как е вратът ти? За кога отложиха операцията?

# 36
  • София
  • Мнения: 16 691
Не Пънчита, майка ми преди това беше в болница, оперираха я, взимах си неплатен някои дни, после болничния, след това реших да съм честна и разказах за инвитрото и че ми предстои ново след НГ и баааам, решиха да се отърват от мен.  Shocked
Затова никакво споделяне на подобни неща пред работодател. Големи са идеоти

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Пънче, радвам се , че си добре ! Дано така да се задържи положението !
Аз я бутам ден за ден . Нямам право да се отпускам, чакат ме изпити . След санаториума бях 5 дни на инжекции ... Докато мога да издържа ще отлагаме операцията . Следим състоянието с изследвания, ако се влоша много, тогава ще оперират вече . Страх ги е неврохирурзите да ме пипат сега, но и аз не се натискам .

# 38
  • Мнения: 1 721
Олия, докторите казват, че по-добре се усвоява вагинално.

Лайт, е как успяха да те накарат?

# 39
  • Мнения: 19 706
Лайт, е как успяха да те накарат?
И аз се присъединявам към въпроса. Не подписвай взаимно съгласие!!!

# 40
  • Мнения: 678
Lightworker много неприятно  Sad Не мога да разбера защо е толкова трудно да си съпричастен в днешно време. И да не им кажеш не е решение, защото трябва да дадеш някакво обяснение за отсъствията.
Доно на пук на всичко да си намериш нещо по-добро и да ти е успешна процедурата  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 048
Лайт, много тъпо  Hug  Но и аз съм на принципа, че рано или късно всичко се връща, особенно за такова нещо  Hug

Аз поне за момента нямам проблеми с това и дано нямам, че аз пътувам от майната си за да стигна до София и живот и здраве около процедурата няма да съм на работа 10-15 дни и се надявам да не се променят нещата. Въпреки, че болна здрава все съм в офиса, даже това лято не съм си взимала отпуска точно поради тази причина, защото знам че ще има период в който ще се наложи по дългото ми отсъствие  Praynig

Момичета, стиснете по едни палчета, утре ще броим златните Ица и ще изследвам АМХ  Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 2 360
Магнетична, успех утре, да преброите мнооого Ица  Hug
Благодаря ви момичета за подкрепата  Hug Подадох си молбата, защото не се държаха добре с мен, чувствах се зле като цяло, нещата започнаха да стават грозни, а аз не съм човек, който може да работи в такава обстановка.

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 21:50 от Lightworker

# 43
  • Мнения: 796
записвам се да ви следя, желая на всички ви успех  bouquet

# 44
  • Мнения: 678
Lightworker точно така всички негативи далеко за да си спокойна и в хармония  bouquet

Магнетична  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт