По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 4

  • 58 424
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 433
Никога не съм мислила, че инвитрото е такъв зор. Свързвах го еднократно само с 5 хил лв и после си чакаш бебето или бебетата. Ама това е ненормално напрежение. После като се поограмотиш и се чувстваш излъган, измамен, ограбен и хайде при нов доктор и нова клиника и в един момент резерва ти каталясал от обикаляне тук и там Joy

# 736
  • Мнения: 2 144
Начита, получи ли си добавките?

# 737
  • Мнения: 1 144
След празниците ще пристигнат, защото нямаха налични всички. Предпочетох да доставят всичко заедно, за да не плащам поне доставка. Купих си от аптеката само обикновените витамини и ги започнах.

# 738
  • Мнения: 1 433
Какви добавки приемате? На мен ми изписаха Ортомол и нищо друго да не вземам. Освен Еутирокс и Неофолик
Някой пил ли го е този Ортомол и ефикасен ли е!?

# 739
  • Мнения: 2 144
Да да, те си ги търсят и като намерят всичко се обаждат и тогава ги изпращат. Аз постоянно ги тормозя за нещо да ми издирват. Поне аз не обикалям по аптеките.

# 740
  • Мнения: 1 144
Добавките при мен са си направо списък  Mr. Green
Денис от темата с добавките ми ги препоръча за подобряване качествотото на Я. Досега пиех само Инофолик и Омега 3.

# 741
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Лутеинизирал фоликул е такъв, който е започнал да се "накъдря" като жълто тяло, но без да отдели яйцеклетката.
Случи ми се и при Тимева в резултат на грешна стимулация. Нещо като ЛУФС е, защото фоликулът търпи после обратно развитие и не става на киста, както при ПКЯ.

ПП: до час-два ще пусна нова тема, моля модератор да не заключва тази

# 742
  • Мнения: X
Тихомирова ми каза че фоликулът ми започвал да лутеинизира, това преди трансфер, когато чакахме овулация.Аз я попитах какво означава това, а тя ми каза, че овулацията отминава.
След това не можеше със сигурност да определи дата за трансфер.
Но това със лутеинизиращият фоликул си мисля, че ако е бил дефектен може да не е можел да се образува в качествено жълто тяло и да захрани ембриона.
Нямам познания да си изясня дали това не е било причина до някаква степен  за неуспеха.
Фоликулът, който прави овулацията, ако е започнал да лутеинизира, може ли да обрече трансфера на неуспех? newsm78

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 10:30 от Анонимен

# 743
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Не знам, Герда. Задаваш въпроси на които не знам и лекарите дали биха ти отговорили...
Моята кума в момента е бременна по естествен път, след като месеци наред беше с прогестерон между 0 и 1 и започваше да кърви веднага след овулация до степен, в която по спешност дойде до София и в Надежда едвам овладяха кървенето. Един куп лекари и казаха, че няма да може да забременее, а в месеца, в който е станало, и бяха поставили погрешна страшна диагноза. Е, оказа се бременна, без да е пила нито една таблетка прогестерон.
Герда - опитай се да се отпуснеш малко. Задай си всички въпроси на Стаменов, но си кажи "майната му, каквото ще става-да става". Колкото и да се опитваме да държим всичко под контрол, не винаги става и все нещо се изпуска, а дори и да контролираме всичко то е на цената на нашите нерви. Повярвай ми, като си кълбо от опънати струни, няма как да се получат нещата - я пролактин ще вдигнеш,я тсх. Карай го наистина на принципа "ако стане-добре,ако не стане-продължаваме и живота е прекрасен" и ще видиш, че поне ще се почувстваш по-добре.

# 744
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Заповядайте в новата тема
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=909516.new#new

Надявам се да съм се справила през телефона,а по-късно ще сложа картинка.

Общи условия

Активация на акаунт