Звездни компромати- 266 част

  • 75 755
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Абе не и стои добре този бюст на Салма Хайек. Не знам неин ли си е, или добавен, но....
И аз не мога да свикна с новия й балкон и това е.
Не ми харесва!
Особено като го отприщи на воля.

# 16
  • Мнения: 11 607
Ненчо Балабанов в Европарламента

Благодаря за темата!

Скрит текст:
Очаквах кИбапчета, кИфтета.....

# 17
  • Мнения: 2 487
Според мен бюстът ѝ е повдигнат хирургично, а размерът се дължи на възраст и тегло. За съжаление и аз съм с подобна структура, дебелея първо на цици и сега са ми доста по-големи отколкото като млада. Други пък дебелеят на корем и задник. С този голям бюст е огромна мъка да се намират дрехи, ако са впити изглеждаш вулгарно, другата опция е палатка и изглеждаш по-дебел. Cry

 Peace и аз съм така, както и в ръце.. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 793
Снимки от страницата Хайлайф  Sick
Да вземат да я прекръстят тая страница вече ли ?
Чалга и простотия до шия!

Как ще я прекръстват, ще развалят хубавата сатира. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз в миналата тема питах дали този бюст не е ъпгрейдван. САлма Хайек никога не е била плоска, но от няколко месеца като видя нейна снимка и пазвата ѝ ми се набива в очи.

Пинк е най-новият посланик на УНИЦЕФ

# 20
  • Мнения: 3 677
Имам огромни цици за ръста си. Peace
Това вместо запис.

# 21
  • Мнения: 1 167
Младият Фасбендър

Скрит текст:

Още малко от него

Скрит текст:








 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Снимки от страницата Хайлайф  Sick
Да вземат да я прекръстят тая страница вече ли ?
Чалга и простотия до шия!

Как ще я прекръстват, ще развалят хубавата сатира. Mr. Green
Хахаха!
Това ми хареса Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 199
Определено Фасбендър с възрастта е станал още по.

# 24
  • Мнения: 11 747
Нали все се питате кой прави тези кофти снимки за Хайлайф - случайно видях - Виктория Сиракова е фотографката.

# 25
# 26
# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре прехвърли, че да се изкажа и аз Laughing- по лични впечатления големите гърди съвсем закономерно с възрастта стават още по-големи и без операция. А умерените минават към големи. Може с гравитацията да е вързано, понеже обичайно нарастването върви заедно с провисване, както ми изглежда и в случая на Салма.
Joy С гравитацията е свързано точно отпускането Crazy Като ти пораснат големи колкото моите, тогава ще говориш от какво порастват циците...(от 70С станаха 90F...) Joy Joy Но не е с възрастта! Има случаи в които бъкват яко и остават изненадващо големи след това, но пак не е от възрастта. Laughing Ох, яко ме разсмя! Hug
Ами, Бижу, всички жени, които са остарели пред очите ми са сменили размера на чашката, емпиричен опит Laughing. А го свързвам с отпускането по чисто физически закон- една и съща маса ако е компресирана изглежда по-малка, отколкото ако е разлята. Отделно с годините две трети от жените понапълняват и при голяма част това напълняване отива на бюста.

Фасбендър е от мъжете, при които придобиването на опит и характер с годините променят стандартната хубост в нещо много по-впечатляващо.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 097
Остава Салма Хайек да си отреже естествените цици, щото някой не й ги харесва и не ги намира за естетически издържани.  Whistling Аз нея си я харесвам всякак.

# 29
  • Мнения: 924
Лупита Нионг'о
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт